PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

od dawna obowiązywało prawo,że wniosek ma być złożony kompletny do dnia 9-11 czerwca. Tylko że nikt się do tego nie stosował.W tym roku !!!!! Arimr wgrałą do systemu poprawkę która blokuje obsługę wniosków skorygowanych po 9 czerwca. Ale zrobiono to po cichu nie uprzedzając ani rolników ani pracowników biur powiatowych. I wyszłą draka, bo do ludzi wysyłano wezwania, jeszcze po 09.06 by wnioski poprawili, tak poprawione wpisywano do kompa i teraz kit. A centrala Arimr umywa ręcę, tak samo jak wcześniej z tzw peg. Nikt w arimr nie wiedzial co to jest powierzchnia referencyjna, ludzieom kazano wpisywac dane z ewidencji gruntó, potem jak wyszły zdjęcia to wielu musiało oddawać kasę. A od lat jest tak że peg dzialki 3 razy w roku się zmienia. A arimr pali głupa.

antyk, 2014-11-13 21:02:29

ARiMR to siedlisko patologii i nepotyzmy. Afera goni aferę. Miejsce pracy dla rodzin prominetnych działaczy PSL. Ostatnio słyszałem, że część rolników w Polsce nie dostanie pieniędzy z dotacji za rok 2014, ponieważ we Wrześniu ARiMR zmieniły zasady przyjmowania wniosków, które się składa do 15 maja (to jest możliwe tylko w ARiMR).

rolnik, 2014-11-03 20:47:35BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Ja akurat daję go PO pszenicy i pszenżycie, a przed żytem. 

Pałuczanin81

Panowie,wiecie może czy owies nadaje się na przedplon dla pszenicy?i dlaczego..Rzepak to historia i jestem "bez stanowiska"...