PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Polski CYRK i doskonały sposób na golenie FRAJERÓW i MURZYNÓW !
Tak wyglądają polskie przepisy nie tylko sanitarne !
Przeolbrzymią zgraję urzędasów należy przecież utrzymywać ...

foxi, 2014-11-01 08:31:53

Ja czytając wszystkie te bzdury zastanawiam się jakim cudem ludzkość przetrwała wieki bez przepisów sanitarnych ?? Teoretycznie jako dziecko wychowujące się na wsi-jedzące chleb z dzieży i pijące mleko , prosto z blaszanego (nie wysterylizowanego !!) kubka prosto od krowy (nie będącej pod kontrolą Inspekcji Weterynaryjnej) powinnam już nie żyć... A mam prawie 50 lat i super zdrówko :) Wyjaśni mi ktoś ten fenomen ???

jo-jou, 2014-10-31 10:55:02

Przepisy narzucone w naszym przypadku przez UE są źle interpretowane przez naszych urzędników, którzy nie mając pojęcia i wiedzy praktycznej w wielu kwestiach chcą na siłę zawsze coś znaleźć, są nadgorliwi i wypisać mandat. Często tak właśnie bywa z zakładami, które spełniają najwyższe wymagania stawiane przez UE dostają mandaty z byle powodu. To powiedzcie jak zwykły przeciętny gospodarz ma wybudować budynek spełniający wymagania, jak osoby znające się na tym od wielu lat i posiadające naprawdę nowoczesne zakłady warte po kilka, czasem kilkanaście milionów złotych według urzędników ich nie spełniają. Dziwię się tylko mieszczuchom, którzy kupują jak to mówią zdrowe kiełbaski i wędliny od gospodarzy, nie mając pojęcia w jaki sposób to wszystko powstało. Jestem przeciwny, aby gospodarze zajmowali się przetwórstwem ponieważ nikt nie będzie sprawował nad tym żadnej kontroli, a dobrze wiemy jak to wszystko wygląda. To właśnie za takich ludzi z wiosek przetwarzających i sprzedających mięso powinni zabrać się urzędnicy, bo jest o wyzysk konsumentów, nie wspominając już o jakichkolwiek zasadach przestrzegania czystości.

koko, 2014-10-30 18:48:38

pslowska kiełbasa wyborcza he he

mlody, 2014-10-30 17:36:54

Może i łatwiej, ale tak naprawdę kogo na to stać....

456, 2014-10-30 13:52:54

zwykła masarnia ma jeszcze wiecej limitów, jezeli jest mol to latwiej uzyskac odstepstwo od niektorych wymagan

123, 2014-10-30 13:10:28

Jak byś ktoś miał spełnić warunki przy takim przetwórstwie to już lepiej zrobić zwykłą masarnię bez jakiś limitów ograniczających ilość produkcji i produkować normalnie . Można było się domyślić że PSL nie pozwoli by rolnicy robili im konkurencje lepszą żywnością . Przy wyborach pamiętajmy kto takie prawo ustanowił .

LSP, 2014-10-30 13:03:40BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Elbląg rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Bydgoszcz rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdańsk, Wrzeszcz rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Różyny rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Naprawde tyle macie piachu ja wypryskałem10 kg środka sypany prosto w rozwadniacz,dziś czyszczony opryskiwacz i tylko dwie łyżki piachu ,dla mnie...

jarki

@thug Czyli chcesz powiedzieć że dff pendimetanine i chlorotoluron Też byś dał na szpilkę w pszenicy ?

ikcomas

Tak jak pisałem wcześniej, niebieska strefa śmierci w powiecie monieckim, minimum na rok. Tymczasem żółta już w 4 województwach, jest w...