PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Wklejajcie to do Facebock jak to PSL chce okraść rolników z dotacji!!!!!Pora ich wymieść. Trzeba poinformować każdego rolnika w Polsce!!!!!! Wywołać ogólnopolski strajk i wysypać im gówno po ARIMR każdym w Polsce!!!!!!!!!
Rolnicy muszą się dowiedzieć przed wyborami jakie gówno przygotował im PSL i gównem ich potraktować w wyborach
Ja idę w dzień niepodległości zaprotestować w miasto. Informować wszystkich!!!!!!!!!!!!
Marcin z Ruchu Oburzonych mówi im stanowczo NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polski Rolnik nie Frajer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://regionalna.tvp.pl/17565219/protest-dolnoslaskich-rolnikow-przed-siedziba-arimr-we-wroclawiu

rolnik jg dolny slask, 2014-11-09 14:07:58

takie pytania kieruj do Min, Rol., do rządu, lub prokuratury, a nie na portalu rolnym do rolników.

kos, 2014-11-09 10:30:09

kiedy zostanie podana informacja jakie firmy stosowały sól wypadową bo Czesi dostali taka informację,kiedy bedzie podana informacja kto stosował padlinę?

jestem z miasta, 2014-11-09 09:30:05

mam nadzieje ze beda mieli obowiazek znakowania produktow aby bylo wiadomo ile zachodniej zywnosci kupujemy

123, 2014-11-09 08:59:33

Link do protestu pod arimr w obronie żeby każdy Polski rolnik nie został okradziony i dostał dotacje. Wywaliliśmy gnój!!! Wysypaliśmy owies w Centrali!!!!!!! Zobaczcie idźcie do ARIMR czy dostaniecie dotacje. Idzie już w poniedziałek nie lekceważcie
http://regionalna.tvp.pl/17565219/protest-dolnoslaskich-rolnikow-przed-siedziba-arim r-we-wroclawiu

Rolnik Jelenia Góra, 2014-11-08 06:19:35

ROZUMIEM że producent JAJ będzie nareszcie odpowiedzialny za ich sterylizację !!!!!!!????e , a nie każdy kupujący ,zwłaszcza gastronomia za ich dezynfekcje!!!???
Lub w Polsce , z durnym sanepidem !!, dojdzie może do sytuacji ze będzie trzeba badać mięso zakupione w markecie u weterynarza !!???

KUCHMISTRZ , 2014-11-07 23:16:19

Ta wiadomość (i wiele podobnych) świadczy o tym, że nasz Parlament (Sejm i Senat) po dobrowolnym wejściu III RP do UE zajmuje się głównie "przyjmowaniem do wiadomości przez tubylców" wytycznych unijnych. Nasze władze natomiast, tak państwowe, jak i samorządowe, nie mają nic do gadania nawet w tak błahych sprawach, jak znana powszechnie rozróba tzw. "ekologów" w sprawie obwodnicy Augustowa. Kto tego nie zna, to przypominam, że augustowianie domagali się obwodnicy, aby samochody przejeżdżające przez miasto nie wpadały na ich dzieci. Gdy po latach podjęto wreszcie decyzję o budowie obwodnicy, zewsząd zjechali się z namiotami i pełnym sprzętem turystycznym "ekolodzy", którzy zablokowali budowę pod pretekstem zagrożenia interesom żab przełażącym z bajora do bajora w celach prokreacyjnych. Jak sam widziałem, w Niemczech i na południu Francji , gdzie sieć autostrad i obwodnic jest b. gęsta, tu i ówdzie buduje się pod drogami tunele dla bezpiecznego tranzytu "braci mniejszych". Można by tego domagać się i od naszych budowlańców drogowych. Ale "naszym" ekologom nie o to chodziło, lecz o medialną drakę w obronie unijnych wytycznych w sprawie żab. Budowlańcy i augustowianie odwoływali się do wszelkich potęg ziemskich i niebiańskich, ale "protestanci" stojąc na gruncie unijnych wytycznych budowę zablokowali. Mniejsza o to, co się działo potem. Ale skoro jest, jak jest, to znaczy, że Sejm, Senat, prezydent i rząd ( a także samorząd) grają w III RP tylko role historyczne państwa ongiś suwerennego, będąc tylko kosztownymi atrapami minionej rzeczywistości. Wobec tego powinny one odbyć uroczystości pożegnalne, a w ostatnim akcie poprosić UE o przysłanie jej gubernatora d/s "marchii wschodniej" z ograniczoną liczbą tłumaczy wytycznych UE, które byłyby publikowane w "Monitorze U E d.s. Marchii Wschodniej, zwanej ongiś III RP" i w ten sposób dostarczane "ludności miast i wsi" do realizacji. Dzięki tej reformie III RP, o-pardon! - Marchia Wschodnia etc. UE zaoszczędziłaby moc pieniędzy potrzebnych na spłatę gigantycznych długów, vide: <zegar długu publicznego Polski> oraz teksty otwierane pod powyższym adresem.

Stacho G.-Stańczyk, 2014-11-07 16:48:25BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

mogan12

Paszporty, prawo jazdy, dowody osobiste, COUNTERFEIT PIENIĄDZE Whatsapp. + 61 411 679 961 Whatsapp (+61 411 679 961), aby kupić wysokiej...

mogan12

Paszporty, prawo jazdy, dowody osobiste, COUNTERFEIT PIENIĄDZE Whatsapp. + 61 411 679 961 Whatsapp (+61 411 679 961), aby kupić wysokiej...