PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • T.B. 2014-11-09 19:53:50
  Kwoty mleczne do tej pory gwarantowały zysk i powinno się ich przestrzegać lub płacić kary, lub może się uda. Były lata co się udawało. Ale nie po to ten system wymyślono. Embargo rosyjskie to już inna kwestia i w różnym stopniu dotknęło całe rolnictwo.
 • rolnik 2014-11-09 13:55:53
  Wklejajcie to do Facebock jak to PSL chce okraść rolników z dotacji!!!!!Pora ich wymieść. Trzeba poinformować każdego rolnika w Polsce!!!!!! Wywołać ogólnopolski strajk i wysypać im gówno po ARIMR każdym w Polsce!!!!!!!!!
  Rolnicy muszą się dowiedzieć przed wyborami jakie gówno przygotował im PSL i gównem ich potraktować w wyborach
  Ja idę w dzień niepodległości zaprotestować w miasto. Informować wszystkich!!!!!!!!!!!!
  Marcin z Ruchu Oburzonych mówi im stanowczo NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polski Rolnik nie Frajer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  http://regionalna.tvp.pl/17565219/protest-dolnoslaskich-rolnikow-przed-siedziba-arimr-we-wroclawiu
 • grzevoo 2014-11-09 13:46:16
  @Mleczarz
  Takie gadanie to nie ma sensu. I my produkujemy za dużo i germanie produkują za dużo. Jak ktoś się nie potrafi ograniczyć to niech ma później pretensje do siebie, że ma za tanie mleko lub musi płacić kary. Ale jak ktoś chce od razu być milionerem to niech lepiej napada na banki. Mówisz patriotycznie pij polskie mleko. Jeśli za granicą powiedzą to samo to musisz wypić 1000 litrów na rok i namówić innych żeby zrobili to samo.
  a chyba lepiej byłoby utrzymać jakiś umiar w produkcji i brać po 1,5 złotego za kilogram, niż produkować bez opamiętania i (niech będę złym prorokiem) brać po 80 groszy
 • Cuno 2014-11-08 20:19:03
  Mleczarzu. Ten germański ser jest jednak lepszy jakościowo /pachnie i smakuje serem/niż bezsmakowe sery patriotyczne. Niech patrioci robią po prostu dobre sery.
 • Mleczarz 2014-11-08 12:27:16
  Warmia i Mazury juz organizuje sie na strajki a wy obejzycie sie juz po czasie czy tez robicie cos w tym kierunku? Polski rolnik nie jest frajerem, frajerzy sciagaja germański ser do sklepow. Przyłaczmy sie do tych sadownikow i walczmy razem o Polskie rolnictwo tak niewygodne dla innych krajow miejmy cos do powiedzenia walczmy o nasz byt! Wyjdzmy na drogi tak jak kiedys to robil Andrzej ktorego dzis juz nie ma czas zaczac walczyc nim bedzie zapuzno!

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.196.110.222
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!