PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Kwoty mleczne do tej pory gwarantowały zysk i powinno się ich przestrzegać lub płacić kary, lub może się uda. Były lata co się udawało. Ale nie po to ten system wymyślono. Embargo rosyjskie to już inna kwestia i w różnym stopniu dotknęło całe rolnictwo.

T.B., 2014-11-09 19:53:50

Wklejajcie to do Facebock jak to PSL chce okraść rolników z dotacji!!!!!Pora ich wymieść. Trzeba poinformować każdego rolnika w Polsce!!!!!! Wywołać ogólnopolski strajk i wysypać im gówno po ARIMR każdym w Polsce!!!!!!!!!
Rolnicy muszą się dowiedzieć przed wyborami jakie gówno przygotował im PSL i gównem ich potraktować w wyborach
Ja idę w dzień niepodległości zaprotestować w miasto. Informować wszystkich!!!!!!!!!!!!
Marcin z Ruchu Oburzonych mówi im stanowczo NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polski Rolnik nie Frajer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://regionalna.tvp.pl/17565219/protest-dolnoslaskich-rolnikow-przed-siedziba-arimr-we-wroclawiu

rolnik, 2014-11-09 13:55:53

@Mleczarz
Takie gadanie to nie ma sensu. I my produkujemy za dużo i germanie produkują za dużo. Jak ktoś się nie potrafi ograniczyć to niech ma później pretensje do siebie, że ma za tanie mleko lub musi płacić kary. Ale jak ktoś chce od razu być milionerem to niech lepiej napada na banki. Mówisz patriotycznie pij polskie mleko. Jeśli za granicą powiedzą to samo to musisz wypić 1000 litrów na rok i namówić innych żeby zrobili to samo.
a chyba lepiej byłoby utrzymać jakiś umiar w produkcji i brać po 1,5 złotego za kilogram, niż produkować bez opamiętania i (niech będę złym prorokiem) brać po 80 groszy

grzevoo, 2014-11-09 13:46:16

Mleczarzu. Ten germański ser jest jednak lepszy jakościowo /pachnie i smakuje serem/niż bezsmakowe sery patriotyczne. Niech patrioci robią po prostu dobre sery.

Cuno, 2014-11-08 20:19:03

Warmia i Mazury juz organizuje sie na strajki a wy obejzycie sie juz po czasie czy tez robicie cos w tym kierunku? Polski rolnik nie jest frajerem, frajerzy sciagaja germański ser do sklepow. Przyłaczmy sie do tych sadownikow i walczmy razem o Polskie rolnictwo tak niewygodne dla innych krajow miejmy cos do powiedzenia walczmy o nasz byt! Wyjdzmy na drogi tak jak kiedys to robil Andrzej ktorego dzis juz nie ma czas zaczac walczyc nim bedzie zapuzno!

Mleczarz, 2014-11-08 12:27:16BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

@arszczecin i @Marecki-PRZEPRASZAM najmocniej nie wiedziałem,ze to tak moze wygladać(te fotki to myśliwi wydeptali kukurydzę?) TU sa dwa...

arszczecin

takie tam w ogórdku stare, ale ciekawe