PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Cyborg, ???marzy Ci się Szwajcaria, do tego trzeba prawych ludzi - no dobra TY , ja, ze wsi jeszcze dwóch, TEREN jest skażony.
Ty ?? wariat z PSL-em chciałeś, jak wymrą do trzeciego pokolenia włącznie. U nas powstała spółka co przechwyciła szpital prezeską jest chrześnicą jaśnie najzieleńszego (tzn. zielony z niewyparzona gębą) !!!!!!po cienkim licencjacie, żeby w CV wpisać dyrektorowanie w placówce medycznej, ze trzy miesiące była szefową przychodni Ot była najlepszym kandydatem wybrana w sposób demokratyczny. Tam idzie pranie.Dziewuszka takie ma parcie na władze, a że jest niesamodzielna więc wujo rządzi. Szkoda mi czasem jej bo ją wsadzą a ona jest tylko posłuszna, jak większość umoczonych lub chcących pracować.
Ten sam zielony nie złożył oświadczeń majątkowych w odpowiednim trybie, wojewoda wygasił mandat a rada go znowu powołała, rozwalił kilka mleczarni co przełożyło się na zakup ziemi po 90 tys za ha. Każdego tydzień zaczyna od wizyty w urzędzie pracy i decyduje indywidualnie kogo na staż, kto do pracy, a w papierach SB- rozpracowanie Solidarności RI, były kumpel tego od kółek rolniczych," kontrolował" kasę
Witos własnymi rękami by go udusił, a ten w książeczce był na pierwszej stronie na pierwszej pozycji. A w DPS lokale wyborcze i 100% frekwencji i zestresowane dyrektorki podprowadzające chorych niepełnosprawnych (po wcześniejszej instrukcji)- to obraz wyborów.
A paznokieć fioletowy pani w komisji przesmarowany ( na kalce zwykłej biurowej) na niebiesko- kreska tu , krzyżyk tam, potem do kibelka świeży manicure-kreska tu i zielony krzyżyk dla wszystkich.
W prawym kraju znalazła by się furtka prawna na przeprowadzenie drugich rzetelnych wyborów w całym kraju. Chętnie pójdę na prawe wybory lokal wyborczy MUSI być o kamerowany w moim okręgu dam rade kupię kamerę to nie tak drogo.
NIKT z moich znajomych nie głosował na PSL.

sponsor kamery w DPS, 2014-11-20 08:27:46

Gdyby Szwajcaria darła koty z potężnymi wobec niej sąsiadami, jak Niemcy, Francja i Włochy to już dawno mocarstwa te dokonałyby jej podziału. Ponieważ Szwajcaria nie wtyka nosa w wewnętrzne sprawy swych sąsiadów, lecz układa z nimi stosunki na podstawie dwustronnych, wzajemnie korzystnych umów, a jej przemysł wytwarza i eksportuje do nich produkty słynące z dobrej jakości, dlatego nie tylko sąsiedzi, ale cała Europa i wiele krajów świata podziwia ten kraj i chętnie korzysta z pomocy jego dyplomacji. Najważniejsze jednak jest to, że dzięki takiej polityce rządu, obywatele tego kraju żyją dostatnio, a on sam rośnie w siłę i stać go na nowoczesne wyposażenie swych sił zbrojnych w znacznej mierze opartych na strukturze kantonalnej. III RP postępuje jak raz odwrotnie, więc i skutki ma też odwrotne w stosunku do szwajcarskich. Ba, tam się często przeprowadza i sprawnie podlicza referenda, a w III RP nawet rzadko przeprowadzanych wyborów PKW nie umie podliczyć.

Cyborg, 2014-11-19 18:16:00BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Grójec rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Nowy Prażmów rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Janki rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Piaseczno rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Nawiozłem tego z Kwalifikatem C1 z lokalnej CN- po mięszance był rzepak,po nim jęczmień oz.,gęsty to w nim nie było. Teraz likwidacja...

sapek

... a co do głuchego kiedyś miałem na polu kilka lat pod rząd jare na jednym kawałku... po nich były ziemniaki to w nich głuchy poschodził jakby...