PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

PKW = PAŃSTWOWA Komisja Wyborcza już w nazwie wiadomo, że za wybory odpowiada PAŃSTWO. Nie komisja , nie dziadki TYLKO...organy państwowe, które dały przyzwolenie na cały bałagan.W mętnej wodzie można....kręcić nie tylko głosami, ale to głównie o interesy chodzi. W świętokrzyskim są niesamowite powiązania wiec taki wynik wyborów, ludzie ze strachu głosują.....do tego produkowanie głosów nieważnych to norma u nas...kobitki malują sobie paznokcie kalką (w WC) i dziergają dodatkowe krzyżyki.....Jeszcze w sobotę facet latał po wsi namawiał do PSL a w niedzielę w komisji....a dlaczego latał bo ma w tym ekonomiczny interes....A dlaczego siedział w komisji........

z.., 2014-11-24 09:37:58

@ar
krowa Cię kopnęła w głowę:) ?

jarki, 2014-11-24 08:59:07

@jarki, każd głos nieważny to większy procent poparcia dla PSL. Niestety. Przyczyniłeś się do "wygranej" Klenczonów i ministrów od frajerów. NIEWYBACZĘ :P

PS. Ja na razie znalazłem 2 głosy na Januszów wsród znajomych

arszczecin, 2014-11-23 23:46:25

jeszcze jedno odnośnie wyborów do województwa oddałam świadomie głos nieważny
a teraz pitolą że przez głosy nieważne sondaże z wynikami się nie zgadzają
często prawda jest inna ludzie zwyczajnie mają dość tych partyjnych sprzedawczyków

jarki, 2014-11-23 23:18:16

my Polacy potrafiliśmy wybaczyć Niemcom większe grzechy
nawet mówimy że popełnili je hitlerowcy nie to Niemcy je popełnili
ciekawe dlaczego bo biskupi kazali czy bo tak należy
wybaczyć trzeba zapomnieć nigdy
zróbmy to samo z Ukraińcami ale też nie zapominajmy
i nie dajmy się omamić oni sprzedają na wschód a Ukraina w UE to dla nas bezpieczeństwo
ostatnio zaczynają to rozumieć nawet Rumuni i Węgrzy
dziwimy się Litwinom Czechom że mają do nas żale przecież my tacy dobrzy
@synek jeśli Twój Dziadek się kłócił z sąsiadem to Ty też będziesz się kłócił
myślę że nie bo ludzie cywilizowani dążą do pokoju
zobacz naukę po 2 wojnie plan marszala również dla Niemiec
(więcej $ dostali tylko żabojady i angole) po 1 wojnie kontrybucje.

jarki, 2014-11-23 23:01:41

PSL wygrało m.in. dlatego,że podchodziło krytycznie do Majdanu(przynajmniej sobie fotek z banderowcami nie robili) i mieli rację,bo ludzie cudem ocaleni z tego holokaustu jeszcze żyją i pamiętają te okropności i po cichu opowiadają jak było.

synek, 2014-11-23 21:20:27

Brawo rolnicy!! gdzie wy macie głowy??

kamil, 2014-11-23 20:19:50

wiejscy fałszerze

jestem z miasta, 2014-11-21 14:52:31

O rzetelności dziennikarzy niech świadczy także fakt że już 2 godziny po zakończeniu głosowania podali sondaż że na PSL zagłosowali rolnicy ale już mieszkańcy wsi na PiS , dziś dowiadujemy się że PSL wygrywa więc pytanie kto na nich zagłosował prócz rolników , bo mieszkańcy mieszkający na wsi to na PiS pozostają jeszcze mieszkańcy miast i podziemia (mordoru). Na 30 mln ludzi którzy mogli oddać głos przypada niecałe 2 mln rolników więc miasto nawet bardziej zagłosowało na PSL niż sami rolnicy . Nie ma nawet tylu rolników by dać takie poparcie PSL więc wychodzi na to że miastowi są tak samo głupi jak odwiedzający nasze forum @ miastowy i zagłosowali na PSL .

rolnik, 2014-11-21 13:29:46

Takie wybory to o kant wiecie czego można sobie potłuc, zrobili nas w bambuko jak nic - parodia normalnie a sukces w tak zorganizowanych wyborach to żaden powód do dumy a PSL to jeszcze firmuje i afirmuje - żłoby bezwstydne.

smoku, 2014-11-20 20:33:50

Baca 56 a ja mysle iz nie doceniasz elektoratu PSL ....bo oni wbrew temu co myslisz sa bardzo madrzy i przebiegli.....choc tak naprawde bardzo głupi.....tak..tak...oni nie głosuja za frico tylko za cos......a to burmistrz zrobił wigilje na 600 osób...no przeciez to dobry chłop tak???..a to wycieczke na kilka autokarów.....wiec jeszcze lepszy tak?? ..to nic ze nie ma dróg ...jakos sie dojedzie .....a to maja cos objecane..i tak sie to kreci.....ida wszyscy pracownicy Gminy głosowac na burmistrza z PSL ...ich rodziny bo przeciez wszystko załatwia....itd.....i przechodza dalej najgorsze mędy które nic kompletnie nie zrobiły ale sa z PSL..to zasada kija i marchewki a biedny naród to kupi .....u mnie niektóre wsie miały 100% frekwencje wyobrazacie to sobie?? a ta partia której bardzo nie lubie miała 50% w województwie........czyli wszystko obsadziła....u mnie załoba bo gdzie spojrze tam PSL ..w Gminie tylko 2 radnych z innej partii ...ech musze wziasc relanium chyba:)

skoczek, 2014-11-20 18:21:29

przekręt z tym psl -em,że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać,nadaje się chyba do podręczników o manipulacjach wyborczych z tym, że w tym przypadku raczej nieplanowanych :/

Krzysiek222, 2014-11-20 17:45:49

@hrubieszowiak
"Ludzie nie myślą" - tak, zapewne gdyby wszyscy wyborcy byli bardzo "kumaci" i dobrze poinformowani to wynik byłby inny. Ale mamy w społeczeństwie (jak wskazują choćby głosy nieważne) spory procent "niekumatych", albo leniwych (stawiają krzyżyk byle gdzie, bo nie mogą się w tym wszystkim rozeznać) - i ci ludzie TAKŻE MAJĄ PRAWA WYBORCZE. Zawikłany układ kart do głosowania i brak dostatecznie łopatologicznych instrukcji tą część elektoratu de facto POZBAWIŁ PRAW WYBORCZYCH, a przy okazji spowodował, że ich błędy w głosowaniu NIE ROZŁOŻYŁY SIĘ LOSOWO tylko dały preferencję jednej partii.
Nieco przejaskrawiając: na wstępie zadanie z rachunku różniczkowego, kto nie rozwiązał ten dał głos za PSL. Dla mnie takie wybory są antydemokratyczne, więc nieważne.

baca56, 2014-11-20 14:22:29

takim tokiem myślenia każde wybory należałoby powtarzać
bo zawsze jakaś partia jest na 1 pozycji
moim zdaniem prawda jest okrutna takich mamy przedstawicieli jaki elektorat

jarki, 2014-11-20 14:05:10

Najlepszym przykładem że sfałszowano wybory lub ludzie nie myślą jest wyniki wyborów w powiecie hrubieszowskim . Powiat zasłyną w TVP tym że ostatnio pokazywano tych ludzi jak płaczą że drogi są tak kiepskie aż woda się wyciska z asfaltu i odśnieżaniem dróg ubiegłej zimy . Każdy pamięta gdy zasypało wschód i słynne słowa Bieńkowskie "Sorry . Mamy taki klimat ." oraz zdziwienie Tuska że tak może być
Analizując dalej to najbardziej płaczący i zasypani śniegiem byli mieszkańcy gminy Mircze ale jak już patrzymy kto tam wygrywa w tych wyborach to wszystkie mandaty zdobywa PSL na czele z byłym starosta więc rodzi się pytanie kto na nich głosował ? Czy ludzie których tam zasypało po prostu zamarzli w tych zaspach ? Czy może rozwiązanie że do rady powiatu wszedł były starosta, oraz kandydaci na wójtów z tejże gminy .

hrubieszowiak, 2014-11-20 13:27:12BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

@przem-coś studiujesz?wreszcie ciekawe forum się robi