PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

jestem z miasta,miastowy, czy jak tam chcesz, tyle razy ci tłumaczę, że mieszkam w miescie od czterdziestu lat i pracowałem tam wiele lat goniąc do roboty takich nierobów jak ty kiedy to miasto coś jeszcze produkowało. Miałem dość pilnowania takich jak ty nierobów, więc kupiłem farmę i pracuję na swoim. W mieście dzięki bogu jest wiele wspaniałych i obrotnych kolegów, którzy świetnie sobie radzą, ale jest też trochę takich sfrustrowanych nieudaczników jak ty, których i na wsi nie brakuje. Przestań trollować na portalu rolnym, weż się za robotę, to może i tobie się uda.
_Nie, niestety ty jesteś odporny na wiedzę i tylko psychiatra może tu coś wskórać.

franek, 2014-11-28 22:20:06

Kupuję swoje maszyny w Polsce, na wsi od polskiego dilera, który jest ponadto rolnikiem. Kupiłbym Polskie maszyny, ale ty nieuku nie potrafisz wyprodukować niczego poza biurokratycznymi, nikomu niepotrzebnymi bzdetami. Nie muszę sprowadzać osłów z Turcji, skoro w mieście jest ich do woli, czego ty jesteś wzorcowym przykładem. Jestem dobrym obywatelem swej ojczyzny, bo uczciwie pracuję wytwarzając namacalne dobro, które jest niezbędne do życia. Ty padalcu otrzymujesz pieniądze z budżetu , a więc z moich podatków, za nikomu niepotrzebne, bezproduktywne, a wręcz szkodliwe bzdety, a jak ci trochę ujmą z tych nienależnych ci pieniędzy, to płaczesz w niebo głosy i obrażasz uczciwie pracujących ludzi. Jesteś tak głupi, że nie pojmujesz tak prostego faktu, że dopłaty otrzymuje w unii każdy rolnik po to, żebyś ty za pół darmo mógł napchać sobie bebzon. Dopłaty należą mi się jak psu buda i ty tego nie zmienisz. Chciałeś do unii, więc kracz jak ona ci każe i morda w kubeł.

franek, 2014-11-28 21:51:50

leniwy darmozjadzie miasto kupuje zywność nie od ciebie bo jesteś za drogi mimo ze bierzesz dopłaty a drozej zapomnij cieciu,najpierw spłać kredyty na których siedzi bank a do miasta nie przxyjezdzaj-mozesz dostać po pysku

jestem z miasta, 2014-11-28 21:24:57

buhahahahaha naprawdę?no to jestes porabany,sprowadź jeszcze sobie jednego osła do orania ziemi najlepiej z Turcji chyba ze sam jestes osłem wtedy ci nie trzeba,skoro kupujesz w Mannheim to jestes takim Polakiem jak PSL,na razie nierobie nie płacisz podatków tak jak i ZUS 1000 zł/miesiąc i oddaj dopłaty nierobie

miastowy, 2014-11-28 21:12:22

@franek, jeszcze trochę i będą to miasta ludzi z tego kraju tylko zobaczymy kto wtedy będzie kupował od ciebie jedzenie

franek, 2014-11-28 21:04:01

Moje "motyczki" miastowy wyprodukowano w miastach : Mannheim, Doncaster, Meppen, Klepp, Lipsk itp. Czy znajdujesz wśród nich swoje miasto? A może pochwalisz się jakie motyczki produkujesz w swoim mieście? Chętnie bym kupił, ale niestety prócz połamanych trzonków nie masz pewnie nic do zaoferowania. Ale moją pszeniczkę, mleczko i rzepaczek chętnie zjedzą drożej w miastach, z których kupuję motyczki, ale muszę karmić za darmochę ciebie leniwy nierobie.

franek, 2014-11-28 20:28:50

jezeli miasto dla ciebie nic nie produkuje to weź motykę pajacu i won na pole i nie żadaj dopłat cwaniaczku

miastowy, 2014-11-28 20:03:38

Odnośnie postulatów. Nie tylko krowiarze tracą na embargu. Kary powinny zostać, bo trzeba tępić cwaniactwo, a system jest od lat i nikt nie może powiedzieć że nie wiedział. Są tacy co ponieśli koszty na dokupienie kwot, lub ich dzierżawę. Ostatnie 6 postulatów jest rzeczowych, pozostałe to koncert życzeń.

T.B., 2014-11-28 18:46:07

Jestem Franek, rolnik. Ty Franek morze jesteś, ale na pewno nie rolnik, bo srasz we własne gniazdo.

franek, 2014-11-28 18:12:46

Trollem jesteś ty podszywając się pod mój nick

franek, 2014-11-28 18:01:38

Miastowy, ty niedojdo z czego ty zapłacisz jeśli niczego w tym mieście nie produkujesz. połowa miasta pracuje na swoje potrzeby tzn. handel, prasa, woda, śmieci itp, a druga połowa, to biurokracja, banki, ubezpieczenia, administracja, policja itp. Wszystko na własne potrzeby. Co z tego nierobie możesz sprzedać na eksport, aby kupić żywność? Takich krwiopijców za granicą mają swoich, więc twoje im nie potrzebne. Jeszcze twierdzisz, że ty utrzymujesz wieś? Wieś ciężką i uczciwą pracą utrzymuje siebie i ciebie , ale ty za tępy jesteś aby to pojąć.!.
Żeby nie wieś dawno kipnął byś z głodu!
TROLLU NIE PODSZYWAJ SIĘ POD MÓJ NICK !!!

franek, 2014-11-28 17:11:36

Postulaty miałby sens jakby wnosiły coś dla wszystkich a nie tylko dla mleczarzy. W dodatku sami nie wiedzą czego żądają bo po co przecież rolnikom się należy. Czasy wiecznego wspomagania już się skończyły a ci co byli z matematyką na bakier w szkole mają problem bo kredyt goni kredyt. Tylko po co o tym myśleć lepiej postawić nową oborę, kupić robot fajny ciągnik i być lepszym od sąsiada. Takim ludziom się nie pomaga bo to życiowe nieudaczniki, jeśli sami nie potrafią myśleć to nikt inny za nich nie będzie tego robił.

franek, 2014-11-28 16:06:20

proponuje umorzyć wszystkie kredyty i pokryć je z podatków w miescie np przez podwyższenie ZUS do 1500 zł zamiast 1000 zł no i oczywiscie obniżyć KRUS z 84 zł na 8,40 zł

miastowy, 2014-11-28 15:45:09BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Oglądam od lat kawa+agrobiznes-oprócz forum to mój główny dostawca informacji do lech-polu dziś się nie dało...

jarki

Cena na matif z przed dwóch lat niestety