PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Żydzi to mają do tego że to oni składają do TK skargi a mufi się tylko przygląda . Co do tego zarobku to tylko zarabiali przetwórcy , żaden rolnik nie dostał nawet centa z tego procederu a jak spojrzeć na cenniki podczas uboju rytualnego a teraz to dla rolników lepiej bu takiego uboju nie było nawet pomijając normy moralne . Krótko mówiąc tak skubano rolników na cenach że spekulanci potrafili zbić cenę poniżej jakichkolwiek opłacalności by zarobić i na uboju i na rolniku . Wspólny cel uboju rytualnego skłaniał ich do zmów cenowych które po zabronieniu uboju po prostu konkurowały po między sobą co korzystnie odbiło się na normalne prawa rynkowe i ceny .

TK, 2014-12-03 17:57:38

Co mają do tego żydzi, oni są zaledwie częścią składową tego biznesu, dalej cały bliski wschód i reszta chce handlować. To jest wielki biznes i praca dla wielu osób, ale jak się okazuje dookoła nas wszystkie państwa widzą, że skoro my mamy moralne dylematy to oni na tym zarobią za nas. Może powinni wypowiedzieć się księżą skoro zieloni zajęli już swoje stanowisko. PO rządzi udaje partię, która popiera przedsiębiorców, a tu mamy PiS, Pan Jarosław jeździ, klepie krowy, robi zdjęcia...

wojak, 2014-12-03 17:17:49

Żydzi motywują wprowadzenie uboju tym że importując wołowinę za granicy są narażeni na większe koszty i to właśnie jest dyskryminacja .
Następni w kolejce ustawią się Wietnamczycy którzy będą się domagać uboju psów i też uzasadnią że są dyskryminowani bo muszą takie mięso importować .
Żydzi uszanujcie to że możecie takie mięso eksportować bo jak się wam to nie podoba to też można zmienić .
Jeśli ja lubię kawę to nie oznacza że mam prawo domagać się by kawa rosła w Polsce bo importować to mi za drogo . Niech trybunał nakaże by obrócić ziemię tak by klimat pozwalał na uprawę kawy w Polsce . Mniej więcej tak wyglądają roszczenia Zydów dla zwykłego Polaka .

TK, 2014-12-03 15:58:20BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Czyli dałeś te 45g naraz czy zamierzasz to podzielić  Też rozważam bor tylko czy w tym mokrym roku ??

jarki

15 godzin temu, miwigos napisał: Przypomnij  w czym miałem racje Pisałeś gdzieś że lepiej susza jak za mokro