PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Skoro pani premiera Ewa Kopacz jeszcze jako marszalica Sejmu potwierdziła, że w oparciu o istniejące prawo ubój rytualny dla potrzeb wyznawców judaizmu jest dozwolony, a nie jest dozwolony taki ubój dla celów handlowych, to żądania, aby na taki ubój zezwolić ze względów religijnych jest nielogiczne. Nie można bowiem zezwalać na coś, co nie jest ani zakazane, ani karane. Chyba że pod "woalką" religijną chodzi o ubój rytualny dla celów handlowych, czyli o pieniądze, a nie o zasady religijne. A może chodzi o wywalczenie dla bydła po prostu prawa do wyboru śmierci: zarzynania bez poprzedzającego ogłuszenia, które ma na celu skrócenie cierpień lub zarzynania bez ogłuszenia? Ale powstaje problem
innego rodzaju: jak bydle miałoby skorzystać z takiego prawa, skoro nie potrafi znaleźć wspólnego języka z rzeźnikiem? W tej sytuacji może zaczekać z tym prawem dopóty, dopóki nie potrafimy się z bydłem dogadać?

Rzeźnik, 2014-12-03 19:41:00

Żydzi motywują wprowadzenie uboju tym że importując wołowinę za granicy są narażeni na większe koszty i to właśnie jest dyskryminacja .
Następni w kolejce ustawią się Wietnamczycy którzy będą się domagać uboju psów i też uzasadnią że są dyskryminowani bo muszą takie mięso importować .
Żydzi uszanujcie to że możecie takie mięso eksportować bo jak się wam to nie podoba to też można zmienić .
Jeśli ja lubię kawę to nie oznacza że mam prawo domagać się by kawa rosła w Polsce bo importować to mi za drogo . Niech trybunał nakaże by obrócić ziemię tak by klimat pozwalał na uprawę kawy w Polsce . Mniej więcej tak wyglądają roszczenia Żydów dla zwykłego Polaka . Ja tam w Izraelu to też bym nie mógł robić co chciał .

TK, 2014-12-03 16:03:28BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Płock rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Płock rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA