PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • Darek 2014-12-12 21:47:00
  "Polak" Dobrze to ująłeś i jeszcze zapomniałeś dodać że biorą za to kasę dodatki + na biura , ochrona + PRZELOTY A WSZYSTKO SIĘ PRZECIEŻ NALEŻY BO SAMI TO USTALAJĄ NO I mają Imunitet nie muszą się tłumaczyć bo przecież nikt im nic nie może zrobić co tam jakaś dyrektywa. My zapłacimy a oni dadzą sobie premie za dobrą i ciężką PRACĘ dla Rzeczypospolitej.
 • Polak 2014-12-12 21:12:43
  Jak czytam te wiejskie i niby miejskie komentarze to przedstawia to inteligencję polskiego społeczeństwa !!! dlatego jest tak dobrze w Polsce bo rządzą takie buraki,nie obrażając buraka.
  A kary zapłaci oczywiście podatnik a ta banda będzie jeszcze rządzić.
 • wsiowy 2014-12-12 16:22:49
  miastowy, nie bądż idiiiotą, nie rób z siebie błazna. Nie mam żadnego sprzętu AGD produkowanego w kraju. Wy potraficie tylko przywieżć z chin i sprzedawać, lub poskładać z zespołów zachodnich. Już ci pisałem, że moje sochy i ciągniki pochodzą z zagranicy, ale do ciebie bucu nic nie dociera. Miałem polskie kupione kiedy jeszcze Polska produkowała. Zużyły się, więc je sprzedałem i kupiłem zachodnie, bo tobie leniu nie opłaca się produkować, tylko byś przywoził z chin i żądał krocie.
  PO nie jest niczym, bo ma największe poparcie półgłówków takich jak ty z miasta i jak nie PSL, to innego Paligłupa, lub SLD sobie dobierze. Człowieku zastanów się co ty bredzisz?
  Twoje miasto razem z tobą głosuje na tą koalicję niezmiennie od ośmiu lat a do wsi masz pretensję, że oni żądzą? I nie nazywaj mnie żebrakiem, bo ja solidnie i uczciwie zapracowałem na wszystko co mam inwestując i ryzykując swoją nie twoją kasą i ciężko pracując od świtu do nocy, oraz płacąc wszystkie podatki zgodnie z prawem tego kraju.
  Ty popaprańcu chciałbyś beztrosko pójść na 8godz do roboty, mieć wszystko podane na tacy, brać trzynastki, miesiąc urlopu, chorobowe,paczki, bony, wczasy pod gruszą i jeszcze zarabiać więcej niż ja? Tak dobrze, to już było za komuny. Załóż firmę, zaryzykuj wszystko, popracuj po 10- 12godz na dobę świątek, piątek, to może i ty dorobisz się samochodu nierobie.
 • miastowy 2014-12-12 08:06:16
  do wsiowego

  bez PSL PO jest niczym,ta partia ma niewiele wspólnego z liberalizmem i ludźmi z miasta,kto głosuje na PSL w miescie?półgłówki,skoro w mieście niczego pozytecznego się nie wytwarza to oraj wołem i sochą,wyrzuc tez AGD z domu jak go masz,do wszystkiego dopłaca miasto bo wy od 50 lat nie płacicie podatków no chyba te 10 zł za ha na miesiąc jak dziad pod kosciołem,musisz wiecej żebrać to wiecej dostaniesz-żebruś
 • wsiowy 2014-12-12 07:54:54
  Miastowy pojdż po rozum do głowy i przez chwilę bądż realistą. Rządzi twoja kochana, libaralna PO od siedmiu lat, a PSL, to tylko dodatek do kożucha, który jej służy garbem za podnóżek.
  Z resztą na PSL głosowało więcej dupków z miasta niż wsi- poczytaj statystykę. Do mnie nic nie dopłacasz, bo gówno masz i niczego pożytecznego nie wytwarzasz. Ja swoje wyroby (taniej, czy drożej) zawsze sprzedam za granicę. A ty co sprzedaż?
  Otwórz oczy!
 • miastowy 2014-12-12 07:00:56
  do wsiowego

  a kto jest u władzy nie czasem PSL czyli wsiowi?do ciebie dopłacam od 50 lat i nie ma to zwiazku z Unią
 • Rolnik z Wielkopolski 2014-12-12 00:07:36
  Pytanie? Dlaczego nie ukazał się mój komentarz. Co niewygodny dla elity rządzącej.
 • darek 2014-12-11 19:34:46
  Wszyscy którzy odpowiadają za brak tych przepisów na czele przecież z byłym premierem Tuskiem powinni płacić tą kasę a nie SPOŁECZEŃSTWO , które utrzymuje to towarzystwo , leniwe towarzystwo trzeba dodać !!! Widać jakie puste sale Sejmowe. A kasę biorą nie małą!. To brak wywiązywania się ze swoich obowiązków a więc odpowiedzialne osoby za swoje błędy powinny zostać rozliczone - tak jest ze zwykłymi zjadaczami chleba. Ale co tam powiedzą że oni pracują i mogą się mylić za karę stracą stanowisko a po cichu dostaną drugie lepsze z lepszą kasą ( od razu widać że ktoś ma w tym interes (czytaj kasę) ).
 • wsiowy 2014-12-11 17:12:58
  Zobacz miastowy na co idą twoje pieniądze. Za każdy dzionek 61 tys ojro od maja 2013 do dzisiaj to już ponad 400 dzionków , czyli ponad 25 mln ojro musisz dopłacać do uniiekstra i to cię nie boli??
  Pójdziesz chłopcze z torbami
 • andrzej 2014-12-11 15:56:47
  KTO ZA TEN BAŁAGAN ODPOWIADA?
  Może by tak nasi posłowie i ministrowie trochę z własnej kieszeni oddali w ramach kary za swoje niedbalstwo i brak chęci do pracy.Proponuję aby popracowali za minimalną krajową ,to może wzięli by się do roboty,a nie Unia karami musi przymuszać do wdrożenia dyrektywy.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.197.24
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!