PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

W traktacie akcesyjnym napisano rekompensata z tytułu obniżenia dochodów a nasza prasa politycy wmawiają całemu społeczeństwu że rolnicy dostają dopłaty. Jeśli wszyscy uważają rolników za ciemnogród to niech się z nami zamienią.

olo rolnik, 2015-05-12 17:04:33

polecam poczytać www.zazielenienie.eu

janek, 2015-03-30 15:00:23

Gdy rolnik planuje zasiewy mamy gospodarkę planowaną, naszpikowaną nakazami i zakazami. Jak rolnik wyprodukuje i chce sprzedać to mamy wolny rynek i nikogo nie obchodzi po ile sprzeda i czy zakończy rok z zyskiem- sama prawda...cytuje pana wyzej..

mir31 , 2014-12-18 17:19:24

Jest to następna głupota biurokratyczna! Efekty żadne a koszty wysokie. Jak tak dalej pójdzie to Unia się rozsypie, nie wytrzyma kosztów biurokracji.

A. Krzak, 2014-12-15 20:02:43

Mój tunel foliowy również odpowiednio zazielenię, oprócz pomidorków i papryki kilka krzaków ziela się posadzi, a co mi tam...

Jaśko Marchewa, 2014-12-15 13:15:10

Kiedyś istniał prawidłowy płodozmian. Prawie każdy we wsi uprawiał ziemniaki, buraki cukrowe, do tego niektórzy len. Na wszystko był zbyt. Dzika prywatyzacja i głupie przepisy doprowadziły do pozamykania cukrowni. Przemysł lniarski upadł, ostatnie gorzelnie upadają. Ziemniaki na skrobie nie każdy może uprawiać. Uprawę buraków cukrowych wiążą kontrakty i limity na uprawę. Cukrownie mniejszym już podziękowały. Dzisiaj próbuje się administracyjnie wymóc wprowadzenie bardziej zróżnicowanego płodozmianu nie gwarantując opłacalności produkcji.
Gdy rolnik planuje zasiewy mamy gospodarkę planowaną, naszpikowaną nakazami i zakazami. Jak rolnik wyprodukuje i chce sprzedać to mamy wolny rynek i nikogo nie obchodzi po ile sprzeda i czy zakończy rok z zyskiem.

T.B., 2014-12-15 11:22:12

tylko szkoda, że tak późno się o tym pisze.
Cały ten greening powinien być przemyślany od nowa i wprowadzony rok później aby dbał o środowisko a nie mnożenie stanowisk urzędniczych w ARiMR.

nika, 2014-12-15 09:57:45BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Łódź rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Część pszenicy wschodzi ,a część zgniła,pytanie ile ,za tydzień się okaże

witch5

Nie mam buraków , ostatnia pszenica kiełkuje - mogę cieszyć się z opadów właśnie zaczęło od nowa . Zabiegi? - cóż chyba czas zrobić konserwację...

witch5

Co Ty z tym mrozem ? Raczej dalszy ciąg opadów i pochmurno to pewnie w nocy poniżej 0 nie zejdzie . Dawałem pod cebulę , kapustę i rzepak ....