PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • synek 2014-12-15 23:07:31
  120
 • inż 2014-12-15 22:29:00
  #lol dobrze gadasz. Nie popadajmy w paranoję. U nas (woj. podlaskie) na rynkach za pszenicę i kukurydzę rolnicy chcą po 90 zł/q i ani ich rusz żeby taniej sprzedali. Ja się pytam, jeśli to jest niska cena to jaka powinna być?
 • smoku 2014-12-15 20:51:40
  Nasz rząd jest jak koń, który widzi dobrze to co daleko, za granicami tam widzi każde zło i niesprawiedliwość ale to co blisko tu w kraju się dzieje to dla niego tylko "podpalanie Polski i niszczenie demokracji". Jednak czy w naprawdę demokratycznym kraju może być taka jak u nas powszechna bieda, taki brak perspektyw, że tysiące młodych ucieka stąd, taki nepotyzm i brak szacunku dla ludzi pracy, taki wyzysk pracowników, takie bezrobocie i takie poniżanie własnych obywateli. To nie są atrybuty demokracji gdyż kraj prawdziwie wolny rozwija się, troszczy o swoich obywateli, o ich zasobność, zdrowie, edukację a ich dobro stawia zawsze i wszędzie na pierwszym miejscu. W demokratycznym kraju jego organy i urzędy są przyjazne dla praworządnych obywateli, starają się nie utrudniać życia a wręcz je ułatwiać. Tego u nas nie ma niestety albo występuje bardzo rzadko. W taki sposób sprawowana władza sprowadza sie do desperackiego trzymania się przysłowiowego koryta i jest bardzo demoralizująca i szkodliwa a w przypadku agresji z zew. na nasz kraj istnieje realne niebezpieczeństwo, że Polska nie tylko ponownie zniknie ale co gorsza prawie nikt nawet nie będzie pragnął jej odrodzenia mając w pamięci to jak wyglądała III Rzeczpospolita. To bardzo niebezpieczny sposób uprawiania polityki , bardzo krótkowzroczny i w gruncie rzeczy antypolski - pora odpiąć te konie od zaprzęgu zanim wszyscy z nim wpadniemy w przepaść.
 • lol 2014-12-15 20:32:15
  I tak zboże jest za drogie, także niech sobie wsadzą te pismo
 • gospodarz z północnego mazowsza 2014-12-15 18:43:31
  Dopóki w Polsce żądzą faszyści i idioci którzy patrzą na "rusków"jak na obrazek a oni walą w nas embargiem z każdej strony to w tym kraju nigdy dodrze nie będzie

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.158.194.80
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!