PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Plony wysokie w tym roku to prawda - 70 a nawet 95 ton z jednego ha powtarzam 1 ha. To naprawdę niezły wynik. A cena poza kwotowych i to bez polaryzacji no ile ??? 35,00/tonę???

tata, 2014-12-17 21:39:08

Drogi Andrzeju, nikomu nogi nie podkładam, ale jesteś uwrażliwiony właśnie na sąsiadów cwaniaczków, lepiej samemu się męczyć, niż z sąsiadem kretynem mieć do czynienia. Tu nie chodzi nawet o czyjąś złośliwość, po prostu niektórzy nie potrafią konstruktywnie myśleć. To jest największy problem, nie tylko rolników i sporej części społeczeństwa.

Mariusz, 2014-12-16 09:02:19

Z tych dwóch poprzednich wypowiedzi jasno wynika,że wśród rolników nie ma żadnej solidarności!!!
I właśnie tu leży największy problem polskiego rolnictwa. Jeden z drugiego się śmieje i podstawia nogę bo gdy sąsiadowi powinie się noga to może ja wykupię od niego ziemię za parę groszy i będę wielkim panem a on będzie u mnie tyrał....
Jeżeli drodzy rolnicy się nie zjednoczymy i razem nie będziemy walczyć o interesy każdego rolnika to zawsze będziemy w (...) bici!!!
Pozdrawiam

Andrzej, 2014-12-16 08:29:59

do Wino: Drogi kolego, kto każe ci uprawiać buraki? pomyśl, 5 x przelicz, a potem zrób.
A nie potem lament i zgrzytanie zębów, sąsiad zasiał, to i ja zasieję, bo mam limit. Kto sprzedał limit kilka lat temu to się teraz śmieje. Dobry kontrakt na rzepak i pszenice i się żyję. Pozdrawiam, powodzenia.

Mariusz, 2014-12-16 08:03:22

cena buraka dla rolnika jest skandalicznie niska to jest po prostu praca w czynie społecznym i nie odpowiada moim rażąco niskim standardom dno i pięć metrów mułu.

wino, 2014-12-16 07:53:30BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

U mnie nie ma kolanka jeszcze, pasowało by skrócić bo bujna bardzo ale ciut ciut za wcześnie a od jutra ma u mnie niby padać. Mimo...

jarki

U nas też zaczynają kwitnąć te kikuty :(   A pszenica kończy krzewienie ale jest "fest" :)