PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Pseudo- warmiak, ty niedojdo życiowa. nie potrafisz znależć dla siebie nicka, tylko pchasz się na mój? Dobra, ustąpię ci ten nick, ale od tego rozumu ci nie przybędzie.
Szczęśliwego nowego roku!!!!

warmiak, 2014-12-31 20:31:11

Po co od razu płot a tych 100 tysięcy myśliwych ustawić tak wzdłuż granicy.Niech tam się wykażą !

Warmiak, 2014-12-31 18:44:19

Z tego wniosek, że wzdłuż granicy z Białorusią a także z Ukrainą należy wybudować taki płot, jaki kiedyś wybudowali Niemcy na Sanie będącym rzeką graniczną pomiędzy zaprzyjaźnionymi wówczas (jak się później okazało: na śmierć i życie) strefami okupacyjnymi II RP: "niemiecką i sowiecką. Oczywiście należałoby stale utrzymywać go pod takim prądem elektrycznym, aby żadna świnia nie dostała się z tamtej strony do Polski, a polskie świnie odczuwające sympatię we wschodnim kierunku miały przejścia tylko na Wschód bez możliwości powrotu i zarażania nas tamtymi zarazkami.

Stach Ostróżka, 2014-12-31 15:49:42BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Elbląg rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Bydgoszcz rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdańsk, Wrzeszcz rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Różyny rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Pałuczanin będzie orać i siać,ta witch będzie brać dopłaty. Przecież tak się z tym kraju robi. I obie strony zadowolone. Jeden ma kasę, a drugi ma...

Pałuczanin81

Ja chętnie kupię syryjski albo albo inny ciapaty paszport i będę robił za biednego imigranta . Naklepie dzieciaków z pięcioma babami i za...

Marecki

Dlatego mówiłem też o czołgu. Kilku na pokaz wywieźć na taczce, a resztę budy rozdupcyć i będzie Polska bez Trzeciej Rzeszy.