PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Od 15 lutego do 15 kwietnia to dwa miesiące, czyż nie?

andrzej, 2015-01-07 12:02:07

PSL nie chce depopulacji dzików i depopulacji dzików nie będzie. To ukłon w stronę pierwszego łowczego RP Komorowskiego, który ma nie tylko coraz większe problemy z pamięcią, ale i ze wzrokiem. PO prostu dzików musi być tyle, że nawet jak Komorowski chybi to trafi.

Waza, 2015-01-03 03:50:13

To tylko legalnie , a ile nie legalnie , odstrzelą?. A kto to wie?. Wiem jak wyglądają coroczne plany łowieckie , a jak wygląda rzeczywistość. Przecież myśliwi muszą mieć ukryty sens , korzyści , bo w przeciwnym razie , co za interes być myśliwym.! Kto im udowodni ile było wykotów ,porodów , ile się odchowało , ile zdechło a ile w rzeczywistości zostało odstrzelonych. Papier każde dane przyjmie. Jeśli jest wysoki stan pogłowia , to jest czym się dzielić. I to jest główna przyczyna szkód , bo przy niskim stanie pogłowia nie było by się czym dzielić, tu straty rolników nie mają żadnego znaczenia dla myśliwych, ich cel musi być osiągnięty. Bo w każdym człowieku egoizm jest górą.

Rolnik., 2015-01-02 18:58:19

Ochrona populacji kosztuje. Rolników na to nie stać .Mobilizujcie koła łowieckie i walczmy o niezależne komisje.

Adam, 2015-01-02 18:09:12

szans na znaczące zmniejszenie populacji dzików niema ale kiełbasa wyborcza jest.
Jak co do czego to i tak wina będzie po stronie kół łowieckich bo przecie ministerstwo zmieniło zasady, zmieniło przepisy.

Bruno, 2015-01-02 12:06:43

TY dziadu jey z , to portal rolniczy , ludzi którzy mają coraz większe straty przez zwierzynę leśną !!! Gdyby nie my rolnicy to byś żarł trawę i kore z drzew jak w Korei Północnej !!!

Zamknąć w lochu wszystkich z green peace, 2015-01-02 12:06:09

Jak najszybciej trzeba skrzyknąć takie organizacje jak Greanpeas oraz inne w celu ochrony dzików. Komu te biedne zwierzątka przeszkadzają? Biega sobie dzik po lesie i nikomu nie przeszkadza. Jak można strzelać do bezbronnych zwierząt?

Jey_Z, 2015-01-02 11:59:52

Ha ha ha !!! Kpina !!! Marzenie pana ministra i tyle w temacie !! Jeśli do tej pory myśliwi nie byli w stanie ograniczyć populacji dzika ( zamiast tego przyrost o min 150%) to niby teraz mają niemal dwukrotnie więcej strzelać dzików ??? Takiego h....ja . jako były myśliwy mogę rozwiać wasze marzenia , rzeczywistość jest taka że jak się rolnicy nie zaczną grodzić to nikt i nic im nie pomorze !!! . Populacji dzika myśliwi na dzień dzisiejszy nie sa w stanie zatrdzymać , bo : a - jest ich za mało ( większość leśne dziadki - jakieś 70%) b -nie opłaca strzelać dzików , które w żaden sposób nie zwrócą kosztów jakie muszą ponieść by tego dzika strzelić . c- większość myśliwych poluje raz na ruski rok.
Pewnie powiecie to niech ktoś inny poluje , i tu zachodzi pytanie kto ??!!! przecież większość młodzieży :a - wyniosła się za granice bo tu żyć się nie da , i b- coraz mniej młodych ludzi interesuje się łowiectwem , a to drogi i pracochłonny sport .
GOSPODARKA ŁOWIECKA TAK JAK PAŃSTWO POLSKIE - ISTNIEJE TEORETYCZNIE !!!

PRAWDA W OCZY KOLE, 2015-01-02 11:48:58BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

takie tam w ogórdku stare, ale ciekawe  

Marecki

Dokładnie. Ciepło w buty im się robi i próbują straszeniem, albo zaproszeniem na członka. A ja już kiedyś mówiłem, że członka z...