PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • andrzej 2015-01-07 12:02:07
  Od 15 lutego do 15 kwietnia to dwa miesiące, czyż nie?
 • Waza 2015-01-03 03:50:13
  PSL nie chce depopulacji dzików i depopulacji dzików nie będzie. To ukłon w stronę pierwszego łowczego RP Komorowskiego, który ma nie tylko coraz większe problemy z pamięcią, ale i ze wzrokiem. PO prostu dzików musi być tyle, że nawet jak Komorowski chybi to trafi.
 • Rolnik. 2015-01-02 18:58:19
  To tylko legalnie , a ile nie legalnie , odstrzelą?. A kto to wie?. Wiem jak wyglądają coroczne plany łowieckie , a jak wygląda rzeczywistość. Przecież myśliwi muszą mieć ukryty sens , korzyści , bo w przeciwnym razie , co za interes być myśliwym.! Kto im udowodni ile było wykotów ,porodów , ile się odchowało , ile zdechło a ile w rzeczywistości zostało odstrzelonych. Papier każde dane przyjmie. Jeśli jest wysoki stan pogłowia , to jest czym się dzielić. I to jest główna przyczyna szkód , bo przy niskim stanie pogłowia nie było by się czym dzielić, tu straty rolników nie mają żadnego znaczenia dla myśliwych, ich cel musi być osiągnięty. Bo w każdym człowieku egoizm jest górą.
 • Adam 2015-01-02 18:09:12
  Ochrona populacji kosztuje. Rolników na to nie stać .Mobilizujcie koła łowieckie i walczmy o niezależne komisje.
 • Bruno 2015-01-02 12:06:43
  szans na znaczące zmniejszenie populacji dzików niema ale kiełbasa wyborcza jest.
  Jak co do czego to i tak wina będzie po stronie kół łowieckich bo przecie ministerstwo zmieniło zasady, zmieniło przepisy.
 • Zamknąć w lochu wszystkich z green peace 2015-01-02 12:06:09
  TY dziadu jey z , to portal rolniczy , ludzi którzy mają coraz większe straty przez zwierzynę leśną !!! Gdyby nie my rolnicy to byś żarł trawę i kore z drzew jak w Korei Północnej !!!
 • Jey_Z 2015-01-02 11:59:52
  Jak najszybciej trzeba skrzyknąć takie organizacje jak Greanpeas oraz inne w celu ochrony dzików. Komu te biedne zwierzątka przeszkadzają? Biega sobie dzik po lesie i nikomu nie przeszkadza. Jak można strzelać do bezbronnych zwierząt?
 • PRAWDA W OCZY KOLE 2015-01-02 11:48:58
  Ha ha ha !!! Kpina !!! Marzenie pana ministra i tyle w temacie !! Jeśli do tej pory myśliwi nie byli w stanie ograniczyć populacji dzika ( zamiast tego przyrost o min 150%) to niby teraz mają niemal dwukrotnie więcej strzelać dzików ??? Takiego h....ja . jako były myśliwy mogę rozwiać wasze marzenia , rzeczywistość jest taka że jak się rolnicy nie zaczną grodzić to nikt i nic im nie pomorze !!! . Populacji dzika myśliwi na dzień dzisiejszy nie sa w stanie zatrdzymać , bo : a - jest ich za mało ( większość leśne dziadki - jakieś 70%) b -nie opłaca strzelać dzików , które w żaden sposób nie zwrócą kosztów jakie muszą ponieść by tego dzika strzelić . c- większość myśliwych poluje raz na ruski rok.
  Pewnie powiecie to niech ktoś inny poluje , i tu zachodzi pytanie kto ??!!! przecież większość młodzieży :a - wyniosła się za granice bo tu żyć się nie da , i b- coraz mniej młodych ludzi interesuje się łowiectwem , a to drogi i pracochłonny sport .
  GOSPODARKA ŁOWIECKA TAK JAK PAŃSTWO POLSKIE - ISTNIEJE TEORETYCZNIE !!!

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.166.212.152
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!