PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Od 15 lutego do 15 kwietnia to dwa miesiące, czyż nie?

andrzej, 2015-01-07 12:02:07

PSL nie chce depopulacji dzików i depopulacji dzików nie będzie. To ukłon w stronę pierwszego łowczego RP Komorowskiego, który ma nie tylko coraz większe problemy z pamięcią, ale i ze wzrokiem. PO prostu dzików musi być tyle, że nawet jak Komorowski chybi to trafi.

Waza, 2015-01-03 03:50:13

To tylko legalnie , a ile nie legalnie , odstrzelą?. A kto to wie?. Wiem jak wyglądają coroczne plany łowieckie , a jak wygląda rzeczywistość. Przecież myśliwi muszą mieć ukryty sens , korzyści , bo w przeciwnym razie , co za interes być myśliwym.! Kto im udowodni ile było wykotów ,porodów , ile się odchowało , ile zdechło a ile w rzeczywistości zostało odstrzelonych. Papier każde dane przyjmie. Jeśli jest wysoki stan pogłowia , to jest czym się dzielić. I to jest główna przyczyna szkód , bo przy niskim stanie pogłowia nie było by się czym dzielić, tu straty rolników nie mają żadnego znaczenia dla myśliwych, ich cel musi być osiągnięty. Bo w każdym człowieku egoizm jest górą.

Rolnik., 2015-01-02 18:58:19

Ochrona populacji kosztuje. Rolników na to nie stać .Mobilizujcie koła łowieckie i walczmy o niezależne komisje.

Adam, 2015-01-02 18:09:12

szans na znaczące zmniejszenie populacji dzików niema ale kiełbasa wyborcza jest.
Jak co do czego to i tak wina będzie po stronie kół łowieckich bo przecie ministerstwo zmieniło zasady, zmieniło przepisy.

Bruno, 2015-01-02 12:06:43

TY dziadu jey z , to portal rolniczy , ludzi którzy mają coraz większe straty przez zwierzynę leśną !!! Gdyby nie my rolnicy to byś żarł trawę i kore z drzew jak w Korei Północnej !!!

Zamknąć w lochu wszystkich z green peace, 2015-01-02 12:06:09

Jak najszybciej trzeba skrzyknąć takie organizacje jak Greanpeas oraz inne w celu ochrony dzików. Komu te biedne zwierzątka przeszkadzają? Biega sobie dzik po lesie i nikomu nie przeszkadza. Jak można strzelać do bezbronnych zwierząt?

Jey_Z, 2015-01-02 11:59:52

Ha ha ha !!! Kpina !!! Marzenie pana ministra i tyle w temacie !! Jeśli do tej pory myśliwi nie byli w stanie ograniczyć populacji dzika ( zamiast tego przyrost o min 150%) to niby teraz mają niemal dwukrotnie więcej strzelać dzików ??? Takiego h....ja . jako były myśliwy mogę rozwiać wasze marzenia , rzeczywistość jest taka że jak się rolnicy nie zaczną grodzić to nikt i nic im nie pomorze !!! . Populacji dzika myśliwi na dzień dzisiejszy nie sa w stanie zatrdzymać , bo : a - jest ich za mało ( większość leśne dziadki - jakieś 70%) b -nie opłaca strzelać dzików , które w żaden sposób nie zwrócą kosztów jakie muszą ponieść by tego dzika strzelić . c- większość myśliwych poluje raz na ruski rok.
Pewnie powiecie to niech ktoś inny poluje , i tu zachodzi pytanie kto ??!!! przecież większość młodzieży :a - wyniosła się za granice bo tu żyć się nie da , i b- coraz mniej młodych ludzi interesuje się łowiectwem , a to drogi i pracochłonny sport .
GOSPODARKA ŁOWIECKA TAK JAK PAŃSTWO POLSKIE - ISTNIEJE TEORETYCZNIE !!!

PRAWDA W OCZY KOLE, 2015-01-02 11:48:58BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Ну теперь я могу тебе только одно сказать: Играй так далее, а твоя мать будут ежедневно ударать по твоих яйцах, сучийсыну! Здесь сайт:...

Kolxoznik

Новая простая экономическая игра. Более 65 000 пользователей. Заработок происходит на сборе сырья от домашних животных. Доход можно вывести на...

barts

Tak to on, sama nazwa kusi, jak ktoś się spyta co siałeś i odpowiesz że vikinga to szczena palce u nóg potłucze Byłem sceptycznie nastawiony ale...