PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Witam. Pan Barrtosz WOjtaszczyk najwyraźniej nie był nigdy w kojcu gdzie świnie utrzymywane sa na głebokiej ściółce. O tym dobrostanie z checią podyskutowałbym z Panem Bartoszem przebywając w kojcu na głebokiej ściólce w towarzystwie powiedzmy 70-90 kilogramowych tuczników w środku lata lub w środku zimy. Pożałowania godne i niczym nie pokryte argumenty. Dobrostan zwierząt niestety najlepiej zapewniaja warunki bezsciołowe, w (podkreślam to bardzo mocno) dobrze zaprojektowanej chlewni.

cashub, 2015-11-14 22:37:33

Jak ktoś odrobacza świnie to nie ma problemu z robaczycami. Z tą pracochłonnością nie jest tak źle, chyba że tysiące sztuk, ale chyba nie chodzi tu o przemysł. Robiłem przy świniach rusztach, i z tym poziomem odorów, bym się nie zgodził, że na słomie więcej. Na rusztach czystsze też nie były zwłaszcza latem.

T.B., 2015-01-05 17:03:41

Przeczytaj chłopcze trochę uważniej , bo się rzucasz a czytać nie potrafisz
warunki higieniczne również gorsze jak na płytkiej ściółce albo rusztach , bo ryją w tym syfie i nie tylko

aa, 2015-01-05 13:42:36

Jaka pracochłonność jak obornik wywalam ładowarką, słomę po odwinięciu siatki w całości wrzucam nawet nie dotykając snopka ręką. Gorsze warunki higieniczne ?jakoś nie zauważyłem.
Mam wrażenie że czasem ci eksperci do końca nie wiedzą o czym piszą.

zxc, 2015-01-05 12:54:08BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

maslak88

Wiesz co, ja jadę jaką popadnie, akurat moja prasa bierze wszystkie. Wiem, że w Sipmach są trochę problemy z niektórymi siatkami

lokizom

A będzie pogoda? Zanosi się na powtórkę z zeszłego roku czyli kradzione żniwa. U mnie pewnie 3 tygodnie. Nie byłem dzisiaj na nim ale po...