PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Witam. Pan Barrtosz WOjtaszczyk najwyraźniej nie był nigdy w kojcu gdzie świnie utrzymywane sa na głebokiej ściółce. O tym dobrostanie z checią podyskutowałbym z Panem Bartoszem przebywając w kojcu na głebokiej ściólce w towarzystwie powiedzmy 70-90 kilogramowych tuczników w środku lata lub w środku zimy. Pożałowania godne i niczym nie pokryte argumenty. Dobrostan zwierząt niestety najlepiej zapewniaja warunki bezsciołowe, w (podkreślam to bardzo mocno) dobrze zaprojektowanej chlewni.

cashub, 2015-11-14 22:37:33

Jak ktoś odrobacza świnie to nie ma problemu z robaczycami. Z tą pracochłonnością nie jest tak źle, chyba że tysiące sztuk, ale chyba nie chodzi tu o przemysł. Robiłem przy świniach rusztach, i z tym poziomem odorów, bym się nie zgodził, że na słomie więcej. Na rusztach czystsze też nie były zwłaszcza latem.

T.B., 2015-01-05 17:03:41

Przeczytaj chłopcze trochę uważniej , bo się rzucasz a czytać nie potrafisz
warunki higieniczne również gorsze jak na płytkiej ściółce albo rusztach , bo ryją w tym syfie i nie tylko

aa, 2015-01-05 13:42:36

Jaka pracochłonność jak obornik wywalam ładowarką, słomę po odwinięciu siatki w całości wrzucam nawet nie dotykając snopka ręką. Gorsze warunki higieniczne ?jakoś nie zauważyłem.
Mam wrażenie że czasem ci eksperci do końca nie wiedzą o czym piszą.

zxc, 2015-01-05 12:54:08BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Jarki, zalezy pod jakim kątem spojrzeć. Jeśli pod kontem rolniczym, tak spiereić. Jeśli pod kontem pzł to wzmocnić. Tam jest walka drużyn....

jarki

To tak jak zwykle czy w Warszawie czy też w Brukseli  Co by tu jeszcze spie..olić