PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Najpierw Sawicki z Maliszewskim dużo gadali i nic nie zrobili. Jeżeli ktoś zbiera glos to niech najpierw się dowie się jaka jest prawda a potem zabiera glos. Prosty przykład Belgia :produkcja jabłek stanowi tylko ułamek produkcji tego co produkują nasi sadownicy a Belgia dostala więcej kasy od Komijsji na ten sam cel niż Polacy.Wiec panowie z PSL gowno robia tylko dużo gadaja. Nastepna sprawa zdobywanie rynkow. Kto wysyla jabłka na nowo zdobywane rynki? Kolega partyjny ,były min.rolnictw Pan Jagielinski. Uklady układziki itd. I co się okazało ze partyjni koledzy poslali zgniłki do Singapuru. Po naradzie glosno dementowali ze jabłka były zdrowe. Niestety zjebali koles następny rynek.
Nastepną sprawa sa postawa grup producenckich i podmiotow handlujących jabłkiem. Jedni przez drugich oferują nizsze ceny importerom kosztem sadowników. Żeby tylko się pozbyć jabłek. To co wyprawiają to jest jedno wielkie skurwysynstwo.
Przemysl tez mieli nie brac bo nie będzie komu kupic.Okazalo się ze wszystki sok który miały zakłady został sprzedany i sprzedalo by się drugie tyle. Można było dac nawet 30gr ale nie wyruchac sadownikow.
W tym kraju jest jedno wielki burdel

sadownik, 2015-01-07 15:22:17

@mazowsze, masz problem ze sobą człowieku. Jesteś uczulony na prawdę i na rozsądne kobiety. Według ciebie prawdą jest tylko twoja gównoprawda ( to ks. Tischner) , a kobieta jest tylko do szydełkowania. Upoważniać, to ty możesz swoją z kurę domową gdy podaje ci "kluski bryzgane". Zauważ , ze są kobiety inteligentne, ą jedna z nich rządzi nie tylko tobą ciemniaku, ale nawet twoim ukochanym Sawickim i premierem ją tytułują.
Ty nawet nie usiłuj stwarzać pozory inteligencji, , bo reprezentujesz tępotę rodem ze średniowiecza (jeśli w ogóle wiesz co to znaczy). Przejrzałeś parę świerszczyków z golizną i myślisz, że czytałeś książki ?

dobrze wiesz kto, 2015-01-07 07:27:54

..@mazowsze Twój atak świadczy o Tobie. Nie będę dyskutować z Tobą na tematy rynku, bo nie masz pojęcia co się dzieje w tej branży. Potrafisz Tylko obrażać, w przeciwieństwie do mnie ja w tym rynku muszę funkcjonować.

z.., 2015-01-06 20:17:51

@z
Siedź w tych swoich Taplarach i nie stękaj. Jesteś tępa i prosta nic nie wnosisz. Ręce opadają jak się czyta te twoje wypociny z pachwiny. Weź sobie komentuj na jakiś forach dla gospodyń wiejskich - o szydełkowaniu albo o tańcach ludowych - może jest coś na czym się znasz? Jakie studia skończyłaś, ze zabierasz głos na ww. temat? Jakie książki przeczytałaś ostatnio? Na jakiej podstawie przypuszczasz, że jesteś w stanie ocenić to co zrobił Sawicki? Tylko nie wyjeżdżaj mi ze swoją wielopokoleniową wiedzą ludową zgromadzoną przez twojego ojca i ojca twojego ojca itd, która upoważnia cię do zabierania głosu w każdej sprawie. Dopóki milczysz dopóty przynajmniej możesz stwarzać pozory, że jesteś inteligentna, w momencie, w którym się odzywasz nikt nie ma wątpliwości, że reprezentujesz tę typową wsiową tępotę.

mazowsze, 2015-01-06 19:45:28

Tak politycy wszystkiemu winni, niepotrzebnie wprowadzili jakąkolwiek pomoc, bo przecież chłop i tak czuje się oszukany, narzeka, marudzi że to już bankructwo, ale jakoś nie słychać żeby myślał co tu produkować żeby dostosować się do obecnych realiów.
Ludzie przecież nie tylko chłop traci na embargu.

agrojp, 2015-01-05 22:16:09


Obiecanki z sierpnia 2014 wykrzyczane przed wyborami może zostaną zaspokojone ok.15czerwca.2015 jałmużna wyborcza nie pokrywa połowy nakładów, które trzeba ponieść na wiosnę. Producenci ponieśli koszty Minister wrzucił najgorszy towar na rynek bez pieniędzy, zatkał go tym samym, obniżył nadpodażą darmową cenę dobrego towaru.
Rynek owocowo warzywny najpierw rozwaliło embargo a politycy w białych rękawiczkach swoim działaniem rozwalili rynek w tym sektorze, a kto za to zapłaci ?..producenci. Złe decyzje urzędnicze powinny być karane.

z.., 2015-01-05 20:05:42BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Tak zobaczycie (nie mam polisy) odszkodowanie jak świnia niebo  My jesteśmy od płacenia składek udziałowcy od $$$

jarki

Ja bym musiał podać miejscowo mniej powiedzmy że jadę bieg wyrzej  Jedna odmiana musi zaczekać bo nie wiem czy zostanie  Mam...