PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Niech zaczną badać mięso na zawartość antybiotyków ,sterydów,i hormonów wzrostu ,to zobaczycie jak szybko zaczną zamykać te fermy,, ,zostanie tylko uświadomić naród Polski co kupują i jedzą ,,,,zresztą widać to po kolejkach do oddziałów onkologicznych,,,,i zaczną szanować małych rolników którzy jeszcze produkują zdrowo .....

maxio, 2015-01-13 18:21:29

Ten co się zna na pieniądzu który rządzi światem zna się także na rolnictwie bo sam chowa świnie. I widzi jak fermy wykańczają drobnych hodowców. Może i to jest zgodne z prawami ekonomii, ale rolnictwo powinno też pełnic funkcje społeczną a nie być tylko maszynką do zarabiania pieniędzy. Tak więc szanowna pani prosze darować sobie takie komentarze bo odnosze wrażenie że nie potrafi pani czytać ze zrozumieniem i nie do końca wie o co chodziło w moim wpisie :)

Pieniądz rządzi światem, 2015-01-08 19:38:37

TEN CO SIĘ ZNA NA PIENIĄDZU, KTÓRY RZĄDZI ŚWIATEM, NIE MA POJĘCIA O PRODUKCJI ROLNICZEJ, A NA WSI BYŁ NA WAKACJACH JAKO DZIECKO.

Krycha, 2015-01-08 16:21:15

Wedlug przepisów UE locha przed porodem powinna mieć materiał do zrobienia gniazda. Z wiadomych przyczyn na ruszt niech nie posypie trocin czy słomy. Tylko dlaczego nikt tego nie kontroluje na duzych fermach a malych gospodarst czepiaja sie o byle pierdołe.

rolnik z pomorza, 2015-01-07 17:21:24

Chów masowy to samo zło. Dla wszystkich. Cierpią na tym zwierzęta chowane w nieludzkich warunkach, mieszkańcy wdychający smrody i mali rolnicy nie mogący konkurować z fermami. Tyle mówi się o dobrostanie zwierząt, a tak naprawde przepisy nie zakazują niczego, co by szkodziło fermiarzom. Przynajmniej jeśli chodzi o chlewnie. Jeśli UE jest taka humanitarna to niech zabroni trzymania świń na rusztach, czy cięcia ogonów co dla mnie jest barbarzyństwem. Na fermach korzystają tylko jednostki, na ogół z zachodnim kapitałem.

Pieniądz rządzi światem, 2015-01-07 12:29:18BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Dnia 11.05.2016 o 23:20, jarki napisał: A ja rozmawiałem z moim handlowcem i po naciskach przyznał że Odżywki to...

jarki

Oba stare próbowałem w grochu  Chlorotalonil ze strobi idzie w pszenicy jest ok  Natomiast tych nowości jeszcze nie...