PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Niech zaczną badać mięso na zawartość antybiotyków ,sterydów,i hormonów wzrostu ,to zobaczycie jak szybko zaczną zamykać te fermy,, ,zostanie tylko uświadomić naród Polski co kupują i jedzą ,,,,zresztą widać to po kolejkach do oddziałów onkologicznych,,,,i zaczną szanować małych rolników którzy jeszcze produkują zdrowo .....

maxio, 2015-01-13 18:21:29

Ten co się zna na pieniądzu który rządzi światem zna się także na rolnictwie bo sam chowa świnie. I widzi jak fermy wykańczają drobnych hodowców. Może i to jest zgodne z prawami ekonomii, ale rolnictwo powinno też pełnic funkcje społeczną a nie być tylko maszynką do zarabiania pieniędzy. Tak więc szanowna pani prosze darować sobie takie komentarze bo odnosze wrażenie że nie potrafi pani czytać ze zrozumieniem i nie do końca wie o co chodziło w moim wpisie :)

Pieniądz rządzi światem, 2015-01-08 19:38:37

TEN CO SIĘ ZNA NA PIENIĄDZU, KTÓRY RZĄDZI ŚWIATEM, NIE MA POJĘCIA O PRODUKCJI ROLNICZEJ, A NA WSI BYŁ NA WAKACJACH JAKO DZIECKO.

Krycha, 2015-01-08 16:21:15

Wedlug przepisów UE locha przed porodem powinna mieć materiał do zrobienia gniazda. Z wiadomych przyczyn na ruszt niech nie posypie trocin czy słomy. Tylko dlaczego nikt tego nie kontroluje na duzych fermach a malych gospodarst czepiaja sie o byle pierdołe.

rolnik z pomorza, 2015-01-07 17:21:24

Chów masowy to samo zło. Dla wszystkich. Cierpią na tym zwierzęta chowane w nieludzkich warunkach, mieszkańcy wdychający smrody i mali rolnicy nie mogący konkurować z fermami. Tyle mówi się o dobrostanie zwierząt, a tak naprawde przepisy nie zakazują niczego, co by szkodziło fermiarzom. Przynajmniej jeśli chodzi o chlewnie. Jeśli UE jest taka humanitarna to niech zabroni trzymania świń na rusztach, czy cięcia ogonów co dla mnie jest barbarzyństwem. Na fermach korzystają tylko jednostki, na ogół z zachodnim kapitałem.

Pieniądz rządzi światem, 2015-01-07 12:29:18BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Rzepak musi sam dojść takie jest moje zdanie chyba że zachwaszczenie ktoś ma Pamiętam ładnych kilka lat temu znajomy potraktował rzepak...

lokizom

Kolego @barts odnośnie rzepaku mam ten sam dylemat, aż nie śpię. Ale jestem już nastawiony na desykacje