PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • farmer 2015-01-16 09:44:14
  czekam na pieniądz panie Nalewajak kiedy pan przeleje na mpje kąto
 • Małorolny 2015-01-15 22:12:10
  Znowu kilku ważniaków napcha kieszenie. A producent trzody będzie rżnięty w d..e. Na szczęście jak już padnie rynek mięsa, to zawsze zostanie jabłko, za którego oddanie na cele społeczne rząd coś tam dopłaci sadownikowi.
 • we 2015-01-15 19:43:12
  lubelskie to samo zero pomocy tylko złodzieje dobrze żyją.
 • rolnik z podlasia 2015-01-15 18:28:18
  myśleli że dziki to tylko problem Podlasia, przypomniano im że to nasz polski, stale nie załatwiony problem i że mieć kontakt z pomorowym dzikiem to nie jest takie trudne. Te dziki są wszędzie. Donald mu było na imię. Nie chciał się zmierzyć z dzikiem na Podlasiu pomimo wielokrotnych próśb, to dzik Podlaski przyszedł pod sejm, a straż go wniosła do sejmu aby posłowie zmierzyli się z dzikiem na Wiejskiej.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rolnicy-przywiezli-do-sejmu-dzika-ma-na-imie-donald/zxykh
  jedynie rolnicy dzisiaj zdrowo myślą,
  Służby odpowiedzialne za zwalczanie chorób zakaźnych zwalczanych z urzędu myśleć już dawno przestały, sądząc po programie zwalczania ASF na rok następny. Program polegał będzie na dopuszczeniu właśnie do tego aby ktoś ( broń biologiczna) lub nawet dzik o własnych siłach wkroczył na Wiejską a i w Warszawie aż roi się od dziczyzny i wszelkie działania decydentów temu właśnie służą, bo jeśli zwalczanie ASF dzika polegać ma właśnie na zamykaniu się przed dzikiem w swoich twierdzach a on swobodnie będzie dalej kroczył i zarażał Polskę to ja to czarno widzę. Czeka nas kilkadziesiąt lat współżycia z pomorem dzików. Zero eksportu, zero rozwoju. A zdrowa reakcja obrońców polnych szkodników to oburzenie się. Zamiast zainteresować się stanem zdrowotnym polskich dzików i nalegać oraz łańcuchować się na podlaskich drzewach aby w imię zdrowia kilkuset tysięcy dzików poświęcić choćby dziki w promieniu 3 km każdorazowo od miejsca wystąpienia pomoru to oni się oburzają. Obrońcy zwierząt doprowadzają do nadmiernego rozwoju populacji niosącej zarazę a potem nie mają pomysłu jak tę zarazę zwalczyć. No ale im widocznie płaci się właśnie za oburzanie się a nie za obronę zdrowych jeszcze zwierząt.
 • z.. 2015-01-15 17:58:20
  mam embargo na koncie myślałam, że to kpina cienko ale przeszło....
 • iiiiiiiiii 2015-01-15 17:48:27
  nie ma pomocy, w Wielkopolsce cisza, wykorzystują sytuację i bogacą się tylko ubojnie
 • rolnik z pomorza 2015-01-15 15:03:19
  Co ten człowiek gada za bzdury? Jestem hodowcą trzody chlewnej i nie dostałem ani złotówki!!! Nie ma żadnej pomocy dla producentów trzody chlewnej!! Pewnie dla reszty rolnikow tez nic nie ma...Niech Pan Nalewajk powie jak mamy sie rozwijać i obnizać koszty jak cena żywca wieprzowego nie jest stabilna? Cały czas zalewa nas stare smierdzące kilkuletnie mieso z Dani i Niemiec. Czemu nie ma nad tym zadnej kontroli weterynaryjnej? Chcą dofinansowywać produkcje prosiąt tylko ciekawe kto weźmie to dofinansowanie skoro do każdej sprzedanej sztuki trzeba dokladac. Tylko głupi załozy sobie pętelkie na szyje a w krótkim czasie mocno zacisnie!!
 • adamek 2015-01-15 14:50:17
  zwracam sie zprosba do farmera o zainteresowanie sie pierwszymi powidomieniami do ARR ws krysysu na rynku warzyw i owoców arr zsłania sie ze dane te sa tajne w zaden sposób nie moge uzyskac danych np w swietokrzyskim powiadomień było ponad 5000 wypłacono nielicznym kierownictwo milczy ile wniosków zostało odrzuconych z jakich przyczyn ile jast odwołań itd
 • adamek 2015-01-15 14:46:40
  pierwszy nabór wniosków do arr dla producentów owoców i wrzyw to prawdziwa klenska arr zgłoszenia na kwote ponad 150 mln wypłacono 26 katastrofa zasady były idiotyczne sprawe powinien zbadac NIK

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.159.94.253
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!