PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

pewnie, że produkcja nieopłacalna. Lubię sobie popatrzeć z mojego tarasu, jak krówki chodzą po pastwisku w sezonie, jak sąsiad tyra z pocie czoła. Dawno stwierdziłem, że zwierzaki lubię, ale nie tak bardzo, żeby dokładać do interesu. Teraz 39 ha obsiewam różnościami, pszenica, jęczmień browarny, rzepak, i jest git. dopłaty przychodzą, kredytów brak, dzieci w miastach po studiach, kupiłem im po m3 (Poznań, Gdańsk), I się żyję. W góry pojechać mam czas z żoną. Nad morze też. Zycie jak w madrycie.

Spryciarz, 2015-01-27 09:33:37

Arabów to tu ruskie nie wpuszczą ale puszcza będzie jak Polak dalej będzie obce produkty kupował. Chłopy tylko polskie brać i to prawdziwie polskie nie żadnym tam z obcym kapitałem- łatwo to sprawdzić w KRS bo nazwy Polsko brzmiące często dla zmyły zostawiają. Lepsze sposobu na godną przyszłość naszych dzieci nie ma i nie będzie a UE to miraż, byt ekonomiczny więc jak każdy takowy minie i upadnie oby nie razem z nami.

smoku, 2015-01-23 20:02:29

Polska rok 2115 ...95 % kraju to puszcza, nie wielkie skupiska ludzkie . Ale koloniści arabscy już przebierają nogami aby go zasiedlić

asasyn, 2015-01-23 12:00:32BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Ha ha poczułeś z bliska jak gówno śmierdzi  Gdzie elity polityczne mają wyborców    Do rady gminy czy...

arszczecin

TY dziadu ty, ty na mnie pisior mówisz a ja na pisiorów nawet nie głosowałem :P :P :P :P