PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Robię czasami taką kampanię promocyjną, że czasami bije się wieprza robi kiełbasy, podroby szynki. Przyjedzie rodzina to tak łapczywie się zajadają, niczym ta świnia, którą jedzą. Tyle o promocji. Raz kupiłem w mięsnym wyrób kiełbasapodobny, to ugryzłem raz i wyplułem, a pies powąchał i odszedł. Kiełbasa kosztowala 20,99. Nie wiem jak by drogo robić, to domowa nie jest droższa niż 10,00 zł. Troche piersi drobiowych z własnych brojlerów, mięsko z wieprzaka, przyprawy, woda. I to jest wiejska kiełbaska, a nie miejski syf.

Masarz, 2015-01-30 12:23:34

Taa, mam tu takich producentów "żywności ekologicznej". W chwaście gdzie nie gdzie widać zboże, a jak se już nie radzą -walą randap. a dziesięć kurek , a co dzień stoi na ryneczku z jajami ekologicznymi. Fajna wydajność, żeby nie to, że z rańca w krzokach przeładowuje z fermówki i tapla gównem. Polak potrafi. Smacznego!

r, 2015-01-30 10:34:31

Kampania na pewno się bardzo przyda i przyniesie same pozytywne skutki, dlatego bardzo dobrze że Agencja Rynku Rolnego podpisała taką umowę. Trzeba dużo brać pod uwagę żywność ekologiczna gdyż jak wiadomo od dawna jest bardzo zdrowa. Fakt tylko że żywność taka staje się co raz droższa. http://agencjainfernal.pl

aga2021, 2015-01-30 10:19:21BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Źle to napisałem one żółkną takimi pasami