PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Rosjanie mają wszystko tylko nie mogą się wyżywić. Za czasów RWPG Polska całą żywność
wysyłała do ZSRR a oni wmawiali swojemu "narodowi" że ONI pomagają nam, Kubie, Afryce i całemu światu.

Markus, 2015-08-09 09:16:37

Co gospodarczo Rosji nie zabije , to ją wzmocni.Nasi politycy niech się zajmą sprawami Polski , a nie Ukrainy , to wówczas będzie inaczej , Ruski też ma swój rozum !!!

Obserwator, 2015-02-03 20:08:54

ruskie ministerstwo powie to co nakaże Władimir
byle uspokoić sytuację w kraju rad i wqrwić zachód

jarki, 2015-02-02 20:17:08

Co do podanego komunikatu - może zachodzić podejrzenie, że służy on dezinformacji własnych obywateli i ewentualnie Polaków, żeby odechciało się nam wtykać nos w sprawy Rosji.

gienek, 2015-02-02 19:38:11

Polska to dziwny kraj. Przykładem może być import i eksport jelit świńskich. Ogólnie jelita importujemy z Chin. Do tych samych Chin jelita eksportujemy, żeby było ciekawiej pochodzą one z niemieckich tuczników. :)

ja, 2015-02-02 19:35:12

Ciekawe czy Polska robi taki bilans ile czego potrzebuje i ile produkuje a jeśli tak to czemu nikt nie wyciąga z tego żadnych racjonalnych wniosków. Za co analitycy i eksperci rynku agro biorą grube tysiące co miesiąc, chyba tylko za prelekcje i agitację rolników na kolejne zbędne inwestycje, na kredyty, leasingi, żeby od dilerki jeszcze prowizję dostać. Wygląda na to że ogromne fermy i wzrost produkcji przemysłowej w Polsce odbywał się na hurrraa i nikt nie przeiwdział kto to wszystko w końcu ma kupić skoro Rosja skazała niet, polskie społeczeństwo trzymane w biedzie na pewno więcej nie kupi, pośrednicy i handel nie zamierzają zmniejszyć cen w sklepach a zachodnie kraje mają swojego dość i jeszcze poprzez sieci syfmarketów do nas swoje pchają. Teraz nasi szukają na wariackich papierach po jakiś arabach, kanadach i afryce jakiegokolwiek zbytu ale wyglada do żałośnie i nie rokuje dobrze. PSL przyspawane do stołków zapomniało najwyraźniej, że polityka rolna to dziedzina strategiczna czyli bardzo ważna dla przyszłości kraju a nie tylko dzielenie dopat z UE.

smoku, 2015-02-02 11:50:31

Jak to ma się do artykułu gdzie pisano że wzrost produkcji wieprzowiny jest dużo mniejszy niż oczekiwano.

zxc, 2015-02-02 10:53:09BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Wszystko wie tylko wóżbita Mój pomysł na chwasty w pszenicy od lat jest niezmienny Jesienią wykończyć miotłę przy okazji większość...

damian9871

Legato 600 ładnie czyści warto dodać 10gr granstaru lub glinu chociaż on coraz gorzej działa.

tujcia2

Opłaca się uprawiać?