PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Rosjanie mają wszystko tylko nie mogą się wyżywić. Za czasów RWPG Polska całą żywność
wysyłała do ZSRR a oni wmawiali swojemu "narodowi" że ONI pomagają nam, Kubie, Afryce i całemu światu.

Markus, 2015-08-09 09:16:37

Co gospodarczo Rosji nie zabije , to ją wzmocni.Nasi politycy niech się zajmą sprawami Polski , a nie Ukrainy , to wówczas będzie inaczej , Ruski też ma swój rozum !!!

Obserwator, 2015-02-03 20:08:54

ruskie ministerstwo powie to co nakaże Władimir
byle uspokoić sytuację w kraju rad i wqrwić zachód

jarki, 2015-02-02 20:17:08

Co do podanego komunikatu - może zachodzić podejrzenie, że służy on dezinformacji własnych obywateli i ewentualnie Polaków, żeby odechciało się nam wtykać nos w sprawy Rosji.

gienek, 2015-02-02 19:38:11

Polska to dziwny kraj. Przykładem może być import i eksport jelit świńskich. Ogólnie jelita importujemy z Chin. Do tych samych Chin jelita eksportujemy, żeby było ciekawiej pochodzą one z niemieckich tuczników. :)

ja, 2015-02-02 19:35:12

Ciekawe czy Polska robi taki bilans ile czego potrzebuje i ile produkuje a jeśli tak to czemu nikt nie wyciąga z tego żadnych racjonalnych wniosków. Za co analitycy i eksperci rynku agro biorą grube tysiące co miesiąc, chyba tylko za prelekcje i agitację rolników na kolejne zbędne inwestycje, na kredyty, leasingi, żeby od dilerki jeszcze prowizję dostać. Wygląda na to że ogromne fermy i wzrost produkcji przemysłowej w Polsce odbywał się na hurrraa i nikt nie przeiwdział kto to wszystko w końcu ma kupić skoro Rosja skazała niet, polskie społeczeństwo trzymane w biedzie na pewno więcej nie kupi, pośrednicy i handel nie zamierzają zmniejszyć cen w sklepach a zachodnie kraje mają swojego dość i jeszcze poprzez sieci syfmarketów do nas swoje pchają. Teraz nasi szukają na wariackich papierach po jakiś arabach, kanadach i afryce jakiegokolwiek zbytu ale wyglada do żałośnie i nie rokuje dobrze. PSL przyspawane do stołków zapomniało najwyraźniej, że polityka rolna to dziedzina strategiczna czyli bardzo ważna dla przyszłości kraju a nie tylko dzielenie dopat z UE.

smoku, 2015-02-02 11:50:31

Jak to ma się do artykułu gdzie pisano że wzrost produkcji wieprzowiny jest dużo mniejszy niż oczekiwano.

zxc, 2015-02-02 10:53:09BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Mój power-u dostaje,aż cała okolica znów podziwia i ja też. Te rośliny,które zostały mają zdrowy korzeń i stożek-kolor...