PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • edwin 2015-02-05 08:42:57
  niech się cena umacnia, to za miesiąc pójdzie do młyny 500 ton. DobrZ rzepaczkiem poczekam do kwietnia, 250 ton w magazynie pewnie będzie. Pieniądz nie nagli. Nawozy zakupione. Kredytu do spłaty żadnego nie ma. Maszyny wszystkie po przeglądach i naprawach. Piękne jest życie rolnika. Dziś kolejny dzień kabaretu. tzw. kabaretowa liga rolników. Popatrzę na fragmenty ze strajków na drogach, naprawdę nie ma nic lepszego. Nazbiera się takich kilku rolników niewolnikow i zadymy robią. Bo ekonomia znów ich oszukała. Napbrali kredytów bo muszą mieć sprzęt jak sąsiad, a tu lipa. sprzęt stoi bo co niby miałby obrabiać? Sami sobie podnieśliście koszty a teraz skowyt. Głowa na karku jest więcej warta niż kolektyw złozony z półgłówków
 • wd-40 2015-02-05 08:15:13
  Najpierw sprawdź kto jest właścicielem lub prezesem spółek pośredniczących w handlu a potem się wypowiadaj na temat pogody . To żeś się zapisał do PSL bo obiecywali pomoc w załatwieniu spraw to nie zwalnia cię od myślenia co to jest ten cały PSL . Za parę lat okaże się tak jak z naszymi politykami ; Bolek który twierdzi że wszyscy podpisywali to i ja podpisałem . Także obecna premier Kopacz najpierw wypierała się przynależności do ZSL (dziś PSL) a w końcu przyznała że się zapisała ale nie była działaczką i nie miała żadnych korzyści . Tak dziś zastanówcie się ci którzy jesteście obecnie w PSL by nie przynieść wstydu rodzinie a i potomkom . Bo choć przynależność do PSL to nie grzech ale wstyd . Lata szybko mijają a za przynależność do PSL nikt głowy ścinać nie będzie ale każdy będzie kojarzyć w przyszłości go z mataczem i krętaczem .
 • o rety 2015-02-04 22:12:37
  Jasne że zima kiepska to też wina psl.
 • wd-40 2015-02-04 20:29:08
  Jak uwzględnić kurs walut to po mimo wcześniejszych spadków cen na giełdach cena nie powinna spaść ale tu jest Polska ! Tu się kradnie oficjalnie w oczy . Polecam przyjrzenie się kto jest właścicielami spółek handlujących zbożem , kto eksportuje , jacy są pośrednicy to się okaże że nie do końca minister Sawicki nie ma wpływu na ceny bo wystarczy by powiedział do swoich kolegów z PSL -- mniej kradnijcie- i ceny zbóż by znormalniały . Podobnie jest w ubojniach , masarniach a i spółki przetwórstwa warzywnego to także klika . Trochę inaczej jest w owocach ale tam też są czarne owce PSL . Zmowy cenowe są gigantyczne i niech nikt nie próbuje wmówić że to rynek ustala ceny .
 • mix 2015-02-04 18:08:14
  Dokładnie, spadki to po jednym dniu zawirowań na giełdzie, a na wzrost to miesiąc trzeba czekać.
 • jarki 2015-02-04 16:22:17
  na matir ceny drożały to nasi złodzieje się ociągali z podwyżkami
  jak wreszcie nie mając wyjścia zareagowali i dostosowali ceny do Paryża
  tam nadeszły korekty ii.... cuda nasi od razu potrafili się dostosować

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.97.221
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!