PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Jeszcze trochę tego "mądrego" rządzenia Polską a takie zdjęcia tylko w archiwum będą a świnie będziemy oglądać tylko w ZOO, za to dziki na polach.

smoku, 2015-03-30 18:46:07

PSL odpowiedzialny za rynek rolny a nie kto inny Izby rolnicze takie jak w powiecie Bydgoskim a taką działaczką od wszystkiego i brania kasy jest Regina Ostrowska z Gogolina Gmina Koronowo cały czas jej nie było a teraz jest bo srebrniki je się śnią i stanowisko dla córuni w agencji rolnej i biznes nie dajcie się oszukać rolnicy

Warmia i Mazury , 2015-03-30 18:28:12

Jak tak będziecie dbać o rynki rolne to Jaru bas nie będzie nawet Komorowskiemu nosił teczki

Wielkopolan, 2015-03-30 18:20:05

Absolutnie się zgadzam z tą opinią, tylko? Kto to ma zrobić? Dzisiejsza ekipa? Przecież to nierealne, bo to jest banda nieudaczników co nic konkretnego w życiu nie zrobili, bo nie POTRAFIĄ! Wybory- demokracja/ przecież to jest parodia demokracji! Wybierani są tylko Ci co ich wytypowała partyjna góra! Na stanowiska powołuje się nie tych najlepszych ale tych (bmw=biernych, miernych, wiernych). Oderwać od żłoba jest prawie niemożliwe. Pojęcia takie jak HONOR, UCZCIWOŚĆ, PRZYZWOITOŚĆ są już nie znane.

Krzak, 2015-02-08 19:40:59

Embargo rosyjskie jest skutkiem hałaśliwego włączenia się grupki czołowych polityków III R
w konflikt ukraińsko-rosyjski po stronie postmajdańskiej Ukrainy. Politycy ci, działając jak w pijanym widzie, nie dostrzegli, że obecna Federacja Rosyjska to nie Rosja czasów smuty, czy tuż po rewolucji 1917 r,. a Polska to nie potęga z czasów Zygmunta III, czy Stefana Batorego, albo nawet z czasów Józefa Piłsudskiego, tylko - mówiąc językiem reformy rolnej - słaba gospodarczo i militarnie R E S Z T Ó W K A po tamtych. Każdy trzeźwy Polak rozumiał, że to się może dla nas skończyć źle. Póki co Rosja odpowiedziała embargiem na polską żywność. Wielkie straty ponoszą producenci rolni, przetwórcy, transportowcy, handlowcy, ale i budżet III R P, bo ci, którzy zostali ofiarami nieodpowiedzialnych polityków, nie uzyskując dochodów, nie płacą podatków. Wniosek z tego taki, że obecnej Polski nie stać na "pobrzękiwanie jagiellońską szabelką". "Szabelkę" należy odesłać do Muzeum WP, natomiast nasze władze powinny - wzorem Szwajcarii - postawić na odrodzenie i modernizację polskiej gospodarki oraz współpracę gospodarczą z sąsiadami na wzajemnie korzystnych warunkach. Szwajcaria też, jak I R P, wiekami walczyła z sąsiadami i jak I RP zaznała upokorzenia i goryczy niewoli. Gdy wreszcie odzyskała niepodległość, to nie poświęciła jej już na żadne awantury z sąsiadami, lecz ułożyła z nimi pozytywną współpracę. To jest gotowa recepta dla Polski. Aby mogła być realizowana, sami wyborcy muszą wybierać na najważniejsze funkcje w państwie ludzi mających odpowiednie
kwalifikacje fachowe i moralne, chcące i umiejące twórczo pracować i współpracować dla Polaków, a nie pchać Polskę w kolejne tarapaty.

Stacho G.-Stańczyk, 2015-02-06 19:39:02BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Macierzysz rynek komercyjny - obiekty na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

Mży nieśmiało, może się nauczy? Wody nam nada pilnie, ICM pokazuje, że na 1:00 coś będzie. Czekamy

lokizom

Tutaj pragniemy. Znowu ominęło