PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Tak, wszystko dobrze,tylko nie porównujcie ciągników do samochodów. Ciągnik jest maszyną do produkcji, tak samo jak maszyny w innych zakładach różniących się branż.
Ludzie inwestują wkładają pieniądze i swoje zdrowie z czego chcą mieć należyte wynagrodzenie.Nie oszukujmy się mało kto chciałby pracować na roli, więc szanujmy tych którzy w tym siedzą. Kupujmy polskie produkty wspierajmy to co nasze, i właśnie w takich sprawach to rząd powinien nas do tego namawiać i nakłaniać a nie odwrotnie.

ona, 2015-02-12 22:14:29

Mielismy do czynienia zkilkoma rolasami - są to ludzie bardzo gogaci, nie wiem kim są ci, co prptestuja! Niech kazdy z wad policzy ile kosztuje taki jeden ciagnik i wyciagnie wnioski, czy wszyscy nie powinnismy wyjsc na ulice i protestowac bo nie stac nas nawet na zakup samochodu o polowe tanszego!!!

ja, 2015-02-10 22:14:54

Bustowski potrzebuje pieniędzy od ARiMR na prezydenką kampanię wyborczą Kukiza

rolnik, 2015-02-08 18:42:34

do Krzysztofa z Mazur

popieram bardzo rozsadna wypowiedź-nabrali kredytów a teraz chca dopłat do kredytów-wszyscy by tak chcieli,nie dają rady to bankrutować,wasze gospodarki wykupią madrzejsi od was,w miescie tez firmy muszą bankrutować jak sobie nie dają rady,a wy co?pod ochroną nieudacznicy?

partia miejska, 2015-02-07 13:39:22

Krysta ty stary,zazdrosny pasożycie,na jakie leki ci nie starcza wiagre czy cocaine narkomanie,
nic tylko się naćpać i radio maryja.

pudzilla, 2015-02-07 13:04:09

Mieszkam na wsi, znam problemy rolników, ale to co teraz sobie życzą to nonsens. Już dawno ktoś powinien rozpatrzyć dopłaty do hektara w rejonie łukowa. Wszyscy dzierżawią ziemię wielkim gospodarzom, ale dopłaty biorą.Wielu to nawet nie wie co posiane na ich polu, a są i tacy co już nie wiedzą gdzie ich pole.Płacą KRUS A W KAŻDYM PODWÓRKU TIRY, CZAS PŁACIĆ ZUS.Z pieniędzy unijnych dopłat kupują auta, podwórka wyłożone kostką, a w sezonie wyjazd za granicę.Tak okradają ten biedny kraj , to wielcy katolicy.
Co robią urzędnicy mnożą się firmy budowlane na czarno ,po co płacić podatki.Jestem rencistą ,ledwie starca mi na leki , gdzie mam iść na strajk. Mam dzieci , które mają własną firmę, pracują prawie 24 godz. na dobę połowę idzie na ZUS i podatki, nic z unnii nie korzystały.Bierzcie się za robotę na tych drogach to macie festyn i odpoczynek .

Krysta, 2015-02-06 22:04:25

Krzysztof z Mazur nie sraj w gniazdo!!!!

kujawy, 2015-02-06 21:34:24

dlaczego bauery strajkują? Bo nabrali kredytów, a to trzeba dokupić z 50 ha, ze 3 nowe ciągniki, obowiązkowo nowy kombajn, i wiele nowych "niezbędnych" maszyn. Uwiązani z bankiem na 30 lat, jak pies na łańcuchu. A teraz problem, bo sami sobie koszty produkcji podnieśli, a miniratkę trzeba oddać. Ceny poszły w doł, ale lament w górę. Takie są skutki bezmyślności. Jak sie nie potrafi liczyć, to wszyscy są winni. I bardzo dobrze, wygrywają silni a przede wszystkim myślący, na swoich 60 ha nie mogę narzekać, kupowalem z oszczędności, żadnych nieprzemyślanych zakupów, większość sprzętu używanego. Korzystalem tylko z młodego rolnika, glównie dopłaty, ochrona ras rodzimych, programy rolnośrodowiskowe. Dziekuję

Krzysztof z Mazur, 2015-02-06 21:12:36

15. przekroczenie progu wyborczego SLD w następnych wyborach

aa, 2015-02-06 14:35:18BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

I dlatego będziemy siać go w terminie, jaki ustawa przewiduje ;)  Nie wiem jak, ale stanę na głowie, żeby go dotrzymać. Dwa tygodnie to...

men2face

Ja tam wole monsanto .lg ciekawy.z reszta kazdy musi sam u siebie sprawdzic odmiane.to ze sypie u mnie nie znaczy ze uda sie u ciebie....