PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Dopóki sieci nie będą miały konkurencji w wytwarzaniu i obrocie produktami mięsnymi to nic się nie zmieni! Trzeba wrócić do starych sprawdzonych metod tzn. zezwolić rolnikom do własnego uboju, przetwórstwa i sprzedaży własnych wyrobów w/g sprawdzonych starych sprawdzonych technologii bez stosowania chemii. To chemia stosowana w przetwórstwie stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia obywateli a nie warunki sanitarne przy domowym przerobie. Rządzą nami sabotażyści działający na szkodę państwa polskiego i jego obywateli!

A. Krzak, 2015-02-08 19:01:13

W całej UE rządzą w handlu sieciówki i wielkie koncerny, których liczące się polskie firmy stały się częścią, to jaką politykę one prowadzić by miały- na pewno nie pro polską. Dziś ba od wielu lat w Polsce nie zapadają już żadne ważne i ważkie strategicznie decyzje, ponieważ centra decyzyjne tych koncernów, banków, sieci handlowych są w Niemczech, w Holandii, Włoszech albo we Francji czy USA. Polski rząd sam przyznaje się do totalnej bezsilności i tak rzeczywiście jest bo jego rządzenie w gruncie rzeczy sprowadza się do wyżebrania mniejszych lub większych dopłat z UE i podzielnia ich.

smoku, 2015-02-06 21:55:47

No nareszcie ktoś się za to weźmie najwyższa pora

ip, 2015-02-06 21:19:22BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Elbląg rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Bydgoszcz rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdańsk, Wrzeszcz rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Różyny rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Pałuczanin będzie orać i siać,ta witch będzie brać dopłaty. Przecież tak się z tym kraju robi. I obie strony zadowolone. Jeden ma kasę, a drugi ma...

Pałuczanin81

Ja chętnie kupię syryjski albo albo inny ciapaty paszport i będę robił za biednego imigranta . Naklepie dzieciaków z pięcioma babami i za...

Marecki

Dlatego mówiłem też o czołgu. Kilku na pokaz wywieźć na taczce, a resztę budy rozdupcyć i będzie Polska bez Trzeciej Rzeszy.