PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Moja odpowiedź na GMO jest taka, że nie kupuję niczego co zawiera nawet śladowe ilości skrobi kukurydzianej, skrobi ziemniaczanej do produkcji której wykorzystywany jest ziemniak Amflora, nie kupuję kukurydzy pomimo, że bardzo lubię, soi, oleju rzepakowego. Mięso kupuję tylko takie na którym jest napis "bez GMO". Jeśli będą wprowadzone do obrotu inne produkty GMO też z nich zrezygnuję. Nie będę tego jadła i koniec.A zanim coś kupię to oglądam bardzo uważnie i podejrzewam, że część pomidorów może nosić znamiona modyfikacji. Może zwariowałam ale mam prawo wybierać to co chcę jeść.

Zuzia, 2015-07-24 23:54:03

noi to jest właśnie polski kraj.........robią co chcą dziady jedne.................!

....., 2015-04-10 21:54:41

Sądzę, że niejedna wyzwolona panienka marzy o takiej kolbie...

Amore mio, 2015-02-10 14:53:09

Spłycono ocenę tej ustawy.
W obowiązującej - do chwili obecnej - ustawie wprowadzanie, a więc obrót, był traktowany jako uwalnianie i za to groziła kara do 12 lat więzienia. W tej chwili została zmieniona definicja uwalniania i obrotem, a więc sprowadzanie do Polski w celach handlowych oraz spożywczych organizmów genetycznie zmodyfikowanych nie jest uwalnianiem - powiedział poseł Jan Szyszko.

ulas, 2015-02-09 14:02:00BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Ja sieje 12 km/h,przymierzam się na 14, Też staram się nie przekraczać 10km/h. Mnie kusi kizeryt już teraz, głównie ze względu na chęć sprawdzenia...

maksiu432

No jest łagodniej ale i tak odczuwamy swoje albo nie my tylko nasze plony, u nas jeszcze poniżej 20 nie pokazało ale i przyjdzie to w swoim czasie.

Marecki

A ja na Cyckach mam -7 i mgłę. Na poranną trasę znowu będą fajne warunki.