PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

O ile mi wiadomo cały PSL działa niezgodnie ze statutem a już na Dolnym Śląsku to nagminnie. Cała kwestia ze strony ujadaczy PSL ma na celu na tym forum rozmydlenie bandyckich zachowań w Biurze powiatowym w Bolesławcu. Szanowni państwo ani przedmiotem tej sprawy nie jest Pan Grala czy May lecz naruszenie nietykalności cielesnej Pana Bustowskiego. Jak wiemy Pan Bustowski jest niewygodny dla ARiMR i poczekajmy na wynik postępowania Prokuratury w tej sprawie.
Wyłamane zamki a wręcz mamy do czynienia z włamaniem( niech Prokuratura ustali w jakich okolicznościach doszło do włamania )
Ja z wielkim utęsknieniem czekam na wezwanie z Prokuratury Bolesławiec.
Pozdrawiam jak to PSL pisze przestępca Bustowski
Im więcej o mnie piszecie tym bardziej się czuje doceniony przez PSL. I jak to Marian Zagórny mówi do PSL to po moim trupie. Chyba że Mikołajczyk i Witos z grobu powstaną!!!!!!!!!

Bustowski, 2015-02-16 08:18:36

odp do rolnika

Pan Grala to ma dopiero za uszami i w PSL świetnie działa. Statut PSL jak cała formacja to toleruje. Taki Bustowski i Maj są malutcy.

chlopek roztropek, 2015-02-15 21:36:59

Tak, tak jedyna nadzieja dla dolnośląskiego PSL to poseł Kmiecik, który opuścił szeregi palikociarni. Ale on postanowił pomóc J. Buremu w odbudowie podkarpackiego PSL.Bardzo mile widziani w PSL byliby Bustowski i Maj, ale jest z nimi problem gdyż są karani. Statut PSL nie pozwala przyjmować w swoje szeregi przestępców.

rolnik, 2015-02-15 14:35:34

Widać że PSL owi puszczają nerwy i robi się nerwowo!!!!!!!!!!!!!!!! Tak Panowie wasz czas się kończy a co niektórzy będą mieli srogie problemy z prawem. Tak bustowski ma wyrok i co z tego a i jeden z waszych kolegów będzie miał niezły kłopot z nim związany. Prawda jest taka że Rolnicy mają już was dość i spływa duża ilość niezadowolonych!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam Was z Ludowym pozdrowieniem zielone ludki!!!!!!
Czekam na Prokuratora z zawiadomienia Pana Mikolajczyka

bustowski, 2015-02-15 08:30:07

Chciałbym przeczytać relację napisaną przez redakcję jak to Maj z Bustowskim spotkali się w drodze do ANR na przetarg gruntów rolnych podczas którego doszło do przestępstwa z udziałem w|w za co otrzymali prawomocne wyroki sądowe.

rolnik, 2015-02-15 07:31:24

Pełna kompromitacja Psl na Dolnym Śląsku. Kierownik ARiMR w Bolesławcu powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie, kierownik ARiMR w Uboczu co drugi dzień w pracy na kacu (niekiedy nie ma pasożyta w pracy całymi tygodniami, a kasę bierze to jest przekręt. Jeszcze kilku kierowników do wymiany by się znalazło.?

rolnik, 2015-02-14 23:37:34

No to ukręciłeś Pan Panie Mikołajczyk niezły bat na siebie i ARiMR który za Pana będzie też pozwany do Sądu za fałszywe oskarżenia.

Rolnik, 2015-02-14 06:23:09

PRACOWNIKU AGENCJI DAJ SPOKÓJ PREMII ZA TO NIE BĘDZIE

OLNIK(R), 2015-02-12 23:46:28

Dziwię się ze redakcja zajmuje się jeszcze sprawami p. Bustowskiego . Będzie z tego scenariusz do niezłej komedii

fan przekrętow "młodych rolników", 2015-02-12 23:24:09

Proponuję wyrzucić obecnego kierownika z pracy, i zatrudnić Bustowskim. Po pierwsze jest 5 razy wydajniejszy. Pan kierownik miał do wcisniecia tylko 3 cyfry, Pan Marcin min. 5 razy więcej. :)
Kierowniku, sam ukreciles na siebie bicz

arszczecin , 2015-02-12 21:28:50

Nie wiem czy ktoś jest tu (...) ale pierwsze słyszę żeby słowa bandyci ,złodzieje ,krwiopijcy były słowami cenzurowanymi??? Pewnie teraz wszyscy z pracowników będą potwierdzac tą wersie a przypominam ,że poświadczenia nieprawdy jest przestepstwem.

Kargo, 2015-02-12 16:58:59

Każda ze stron powinna być podana badaniem wariografem, bo ktoś mija się z prawdą. Raczej Pan Bustowski sam siebie nie spoliczkował, a obdukcja wykazała stłuczenie. Świadkowie kierownika nie są w tej sytuacji wiarygodni, bo podlegają zależności służbowej. Wyłamanie zamka elektronicznego w drzwiach wydaje się nieprawdopodobne.

T.B., 2015-02-12 14:56:39BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Płock rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Płock rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Od Wlk.Czwartku wraca zima z całodobowym mrozem- bez śniegu!Oj-będziemy pracowali w majowy łikend!

Pałuczanin81

TU jest jeszcze zmarznięte właśnie 4-5 cm poniżej szyjki. CIERPLIWOŚĆI !!!