PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

O ile mi wiadomo cały PSL działa niezgodnie ze statutem a już na Dolnym Śląsku to nagminnie. Cała kwestia ze strony ujadaczy PSL ma na celu na tym forum rozmydlenie bandyckich zachowań w Biurze powiatowym w Bolesławcu. Szanowni państwo ani przedmiotem tej sprawy nie jest Pan Grala czy May lecz naruszenie nietykalności cielesnej Pana Bustowskiego. Jak wiemy Pan Bustowski jest niewygodny dla ARiMR i poczekajmy na wynik postępowania Prokuratury w tej sprawie.
Wyłamane zamki a wręcz mamy do czynienia z włamaniem( niech Prokuratura ustali w jakich okolicznościach doszło do włamania )
Ja z wielkim utęsknieniem czekam na wezwanie z Prokuratury Bolesławiec.
Pozdrawiam jak to PSL pisze przestępca Bustowski
Im więcej o mnie piszecie tym bardziej się czuje doceniony przez PSL. I jak to Marian Zagórny mówi do PSL to po moim trupie. Chyba że Mikołajczyk i Witos z grobu powstaną!!!!!!!!!

Bustowski, 2015-02-16 08:18:36

odp do rolnika

Pan Grala to ma dopiero za uszami i w PSL świetnie działa. Statut PSL jak cała formacja to toleruje. Taki Bustowski i Maj są malutcy.

chlopek roztropek, 2015-02-15 21:36:59

Tak, tak jedyna nadzieja dla dolnośląskiego PSL to poseł Kmiecik, który opuścił szeregi palikociarni. Ale on postanowił pomóc J. Buremu w odbudowie podkarpackiego PSL.Bardzo mile widziani w PSL byliby Bustowski i Maj, ale jest z nimi problem gdyż są karani. Statut PSL nie pozwala przyjmować w swoje szeregi przestępców.

rolnik, 2015-02-15 14:35:34

Widać że PSL owi puszczają nerwy i robi się nerwowo!!!!!!!!!!!!!!!! Tak Panowie wasz czas się kończy a co niektórzy będą mieli srogie problemy z prawem. Tak bustowski ma wyrok i co z tego a i jeden z waszych kolegów będzie miał niezły kłopot z nim związany. Prawda jest taka że Rolnicy mają już was dość i spływa duża ilość niezadowolonych!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam Was z Ludowym pozdrowieniem zielone ludki!!!!!!
Czekam na Prokuratora z zawiadomienia Pana Mikolajczyka

bustowski, 2015-02-15 08:30:07

Chciałbym przeczytać relację napisaną przez redakcję jak to Maj z Bustowskim spotkali się w drodze do ANR na przetarg gruntów rolnych podczas którego doszło do przestępstwa z udziałem w|w za co otrzymali prawomocne wyroki sądowe.

rolnik, 2015-02-15 07:31:24

Pełna kompromitacja Psl na Dolnym Śląsku. Kierownik ARiMR w Bolesławcu powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie, kierownik ARiMR w Uboczu co drugi dzień w pracy na kacu (niekiedy nie ma pasożyta w pracy całymi tygodniami, a kasę bierze to jest przekręt. Jeszcze kilku kierowników do wymiany by się znalazło.?

rolnik, 2015-02-14 23:37:34

No to ukręciłeś Pan Panie Mikołajczyk niezły bat na siebie i ARiMR który za Pana będzie też pozwany do Sądu za fałszywe oskarżenia.

Rolnik, 2015-02-14 06:23:09

PRACOWNIKU AGENCJI DAJ SPOKÓJ PREMII ZA TO NIE BĘDZIE

OLNIK(R), 2015-02-12 23:46:28

Dziwię się ze redakcja zajmuje się jeszcze sprawami p. Bustowskiego . Będzie z tego scenariusz do niezłej komedii

fan przekrętow "młodych rolników", 2015-02-12 23:24:09

Proponuję wyrzucić obecnego kierownika z pracy, i zatrudnić Bustowskim. Po pierwsze jest 5 razy wydajniejszy. Pan kierownik miał do wcisniecia tylko 3 cyfry, Pan Marcin min. 5 razy więcej. :)
Kierowniku, sam ukreciles na siebie bicz

arszczecin , 2015-02-12 21:28:50

Nie wiem czy ktoś jest tu (...) ale pierwsze słyszę żeby słowa bandyci ,złodzieje ,krwiopijcy były słowami cenzurowanymi??? Pewnie teraz wszyscy z pracowników będą potwierdzac tą wersie a przypominam ,że poświadczenia nieprawdy jest przestepstwem.

Kargo, 2015-02-12 16:58:59

Każda ze stron powinna być podana badaniem wariografem, bo ktoś mija się z prawdą. Raczej Pan Bustowski sam siebie nie spoliczkował, a obdukcja wykazała stłuczenie. Świadkowie kierownika nie są w tej sytuacji wiarygodni, bo podlegają zależności służbowej. Wyłamanie zamka elektronicznego w drzwiach wydaje się nieprawdopodobne.

T.B., 2015-02-12 14:56:39BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

barts

Pewnie około 10 sierpnia jak desykacja go wykończy,  pszenica jara to nawet nie myślę kiedy będzie. Dobrze że mam Arkadie to grzyby...

jarki

To ten rzepak z samosiewów tak się trzyma ??