PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • Paqwel 2015-02-19 16:51:27
  gość@ A o czym ja mowie? Przeczytaj uważnie moją wypowiedz a nawet dwie tę wcześniejszą również !!!
 • gość 2015-02-13 18:19:20
  Rekompensaty jakby miały być to do każdego likwidowanego kg kwoty. Nie można zapomnieć o tych co kupowali kwoty 9 lat temu za bardzo duże pieniądze.
 • ukasz 2015-02-13 16:39:25
  a ile ten zespól w zespól miesiecznie bedzie dostawał wynagrodzenia? bo jak wiadomo bez kasy nie ma kołaczy a bez premii nie ma nikogo chętnego mamy dosyc organizacji mlecznych niech oni sie tym zajmują a nie nowy twór uj wie po co i dla czego ja mówie NIE
 • Paqwel 2015-02-13 15:43:25
  arszczecin Sprawa jest prosta, i będzie to sprawiedliwe dla jednych i drugich, niech zapłacą każdemu producentowi mleka, za posiadaną kwotę którą po prostu stracą ,ale kara dla tych którzy nie przestrzegali przepisów i je złamali musi być, nich będzie to zapłata za głupotę czyli nadprodukcję, i ewentualnie wywalcza sobie teraz mniejsza karę. Niesprawiedliwe jest to że kwota po prostu przepada z końcem marca tak o!! ,bo tu niby kary naliczają ,ale rekompensat za zniesienie całego mechanizmu czyli kwotowania niema Uważam że całkowite uwolnienie runku mleka da tylko większe pole do manewru markietom i przetwórcom żeby płacić jeszcze mnie czyli rolnik będzie produkował mleko ZA DARMO w tej chwili już nie którzy tak produkują na własne życzenie. Nie którzy oczywiście.. O to teraz rolnicy stoją na drodze i ja również jadę do Way strajkować jeśli takowy protest się odbędzie. Błędem jest to ,że na przewodni postulat rolnicy jadąc traktorami na Wawę a raczej pod Wawę mają, aby wystrzelali im dziki co i tak niczego nie zmieni bo jest inna dzika zwierzyna, a i tal te dziki znowu się pojawią przecież są ośrodki które te dziki hoduja i celowo w poszczególnych leśniczówkach wypuszczają. Ten postlat jeśli miał by być a powinien być to na 5 lub 6 punkcie. Przede wszystkim powinno się żądać od rządu polskiego ,aby sposób dotowania POlskiego rolnictwa się djamentralnie zmienił bo teraz NIE DOTUJE SIĘ ROLNIKA, tyko każdego dookoła kto rolnikowi coś sprzedaje. Rolnik ma tylko z tytułu wspólnej polityki rolnej wysokie marże drożejącą ziemię i spadek opłacalności nic POZA TYM!!!! i co dalej? Ja osobiście chyba opuszczę kraj jeśli PO znowu wygra na czele Komorem!!!! Zrujnują nas do reszty
 • arszczecin 2015-02-13 13:40:16
  Paweł. Sprawę należy rozważyć 2etapowo. Kary będą dotkliwe i karzemy za dobrą produkcję. Lecz z drugiej strony nagradzamy tych którzy nie liczyli się z konsekwencjami, a co z tymi którzy starali się iść z duchem prawa, przrstrzegali limitów?
 • Paqwel 2015-02-13 12:29:41
  Ja jestem producentem mleka i przede wszystkim chcę powiedzieć ,że nie wiem w ogóle o co tym, co przekroczyli limity chodzi, przecież mieli czarno na białym napisane ile mogą wyprodukować mleka jak ktoś wręcz z premedytacją przekroczył limit i to nawet o 30% to jemu nie należy się żadna rekompensata. Ja osobiście i nie tylko ja jestem za tym ,aby coś w zmaian za limity dalej kontrolowało ten rynek mleka w Unni bo nie będzie tego mlek gdzie sprzedać no ludzie, iść po rozum do głowy już pora!!!! Jednak protest we sprawie pogarszającej się sytuacji jest JAK NAJBARDZIEJ POTRZEBNY ponieważ to o robią dilerzy chociaż by maszyn to jest horro ceny maszyn to jest jedna wielka pomyłka o nawozach opryskach i innych środkach produkcji nie wspomnę ceny są po prostu nienormalne za wysokie i to bardzo bardzo za wysokie !!!!! Powinno być 0-zero!!!! jakich kolwiek dopłat do ziemi i do modernizacji a w zamian powinny być dopłaty do PRODUKCJI!!!
 • arszczecin 2015-02-13 11:09:58
  Kumpel sawicki z kumplem hadzlikiem. Grupa po luju.
  Komisje i twory z ludzmi za którymi nie stojo ludzie.
  Bajka. Problemy rozwiązane.
  I fajnie

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.68.137
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!