PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Nie jest bzdurą chiny od dłuższego czasu zakupuja od nas produkty mleczarskie jak i też spore ilości wieprzowiny. Nawet jak sobie postawią tą farmę co w innym artykule pisali to i tak to nie będzie wystarczające na ich zapotrzebowania

nauczycielka, 2015-12-10 15:33:35

Tylko jak będą sprowadzać od nas jeszcze dodatkowo produkty itd. to tam będzie to samo co teraz, u nas maja producenci trzody chlewnej a mianowicie ,że 40% sprowadza się z zagranicy a nasze po 3,50. postaw się w ich sytuacji ty będziesz tą Danią oni tą Polską !!!!
Zakładom w Polsce też bardziej opłaca się sprowadzać z zachody mięsa ,bo tam mają produkcję przemysłową i dodatkowo dopłaty do produkcji, a my nie mamy na tym rynku żadnego wsparcia i tak samo chciał byś dla chińczyków z mlekiem żeby tamci poupadali a nasze z europy niby tańsze tam szło ?? Chcesz dla nich tego co nam teraz fundują Duńczycy Holendrzy i Niemcy? Na rynku trzody i nie tylko.

Paqwel, 2015-02-19 16:47:51

@Paqwel tylko ze taki ser w Chinach jest drozszy od polskiego 5razy. czyli wysylamy ser sprzedajemy 3 razy drozej jak nasz a i tak bedzie tanszy niz Chinski, Chony moga miec nadprodukcje ale ludzie beda kupowac tanszy czyli nasz :)

eŁeŁeŁ, 2015-02-17 13:59:30

Jeszcze nie dawno na łamach tego portalu był artykuł o tym że w chinach majom nadprodukcji mleka, a teraz o tym ze Chiny mają od nas brać produkty,przetwory mleczne a gdzie tu sens gdzie tu logika to albo tamten artykuł to była bujda ,albo ten. Ten portal traci na jakiejkolwiek wiarygodności swoich artykułów.

Paqwel, 2015-02-16 09:46:23BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

biedron

jest bez cover edge, dzięki za radę

maslak88

no to spokojnie możesz dać jaką chcesz, ja mam też JD pasówkę, tylko kup o szerokości 123 cm, bo zapewne nie ma Cover Edga, a szersza może...