PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Nie jest bzdurą chiny od dłuższego czasu zakupuja od nas produkty mleczarskie jak i też spore ilości wieprzowiny. Nawet jak sobie postawią tą farmę co w innym artykule pisali to i tak to nie będzie wystarczające na ich zapotrzebowania

nauczycielka, 2015-12-10 15:33:35

Tylko jak będą sprowadzać od nas jeszcze dodatkowo produkty itd. to tam będzie to samo co teraz, u nas maja producenci trzody chlewnej a mianowicie ,że 40% sprowadza się z zagranicy a nasze po 3,50. postaw się w ich sytuacji ty będziesz tą Danią oni tą Polską !!!!
Zakładom w Polsce też bardziej opłaca się sprowadzać z zachody mięsa ,bo tam mają produkcję przemysłową i dodatkowo dopłaty do produkcji, a my nie mamy na tym rynku żadnego wsparcia i tak samo chciał byś dla chińczyków z mlekiem żeby tamci poupadali a nasze z europy niby tańsze tam szło ?? Chcesz dla nich tego co nam teraz fundują Duńczycy Holendrzy i Niemcy? Na rynku trzody i nie tylko.

Paqwel, 2015-02-19 16:47:51

@Paqwel tylko ze taki ser w Chinach jest drozszy od polskiego 5razy. czyli wysylamy ser sprzedajemy 3 razy drozej jak nasz a i tak bedzie tanszy niz Chinski, Chony moga miec nadprodukcje ale ludzie beda kupowac tanszy czyli nasz :)

eŁeŁeŁ, 2015-02-17 13:59:30

Jeszcze nie dawno na łamach tego portalu był artykuł o tym że w chinach majom nadprodukcji mleka, a teraz o tym ze Chiny mają od nas brać produkty,przetwory mleczne a gdzie tu sens gdzie tu logika to albo tamten artykuł to była bujda ,albo ten. Ten portal traci na jakiejkolwiek wiarygodności swoich artykułów.

Paqwel, 2015-02-16 09:46:23BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Na końcu nam zmarznie w lutym i tabelki do archiwum

mieto35

Ja mam coś takiego , trochę się różni od tego co dodał @przem  , co źródło to inne dane .