PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

chłopy nie potrafią nawet dyskutować tylko mordę drą i kwiczą , dla nich tylko msza jest dobra klękają żegnają się i ble ble ble...a klery ich głupią...i doją i kropią wodą śwęconą...jakiś Janek /św/ łby im wodą polewał i robił kasę ...klery to samo Sadzawka Galilejska to jest interes...

swój, 2015-02-21 02:53:46

Jak bys miał 90 ha to wiedziałbyś czym jest rolnictwo i głupot nie pisał

Biedny bo głupi, 2015-02-20 16:26:17

no Waldas, ciekawe czy byś tak cwaniakował jak byś miał 20 ha. Ciekawe czy byś wyżył i utrzymał rodzinę tylko z tych zasiewów i jednej Yerseyki?

maslak88, 2015-02-20 11:23:54

jakie wzruszający artykuł. Bambry nabrali kredytów, nabudowali obór, krowy ponad limit produkcji, żeby tylko więcej i więcej. Nikt mądry nie powie, że to na ceny nie będzie miało przełożenia. To oczywista oczywistość. Zwolnienie kwot tylko pogłębi rzeź niewiniątek. Duży będzie produkować jeszcze więcej, mały będzie mu chciał dorównać. Nadpodaż produktu skutkuje spadkiem cen. Kto w takiej sytuacji się cieszy? Na pewno nie wy. Pamiętajcie że jeszcze kredyt do spłacenia czeka. I to jest piękne. Mam w obórce jedną yersejkę. Mleko jak miód. Karmiona siankiem, śrutą, burakami i marchwią. Latem się pasie na łące. I to jest mleko. Miałem 6 lat temu 20 krasul, ale zmądrzałem i przekierunkowałem profile produkcji mojego gospodarstwa. Teraz 90 ha zasiewów. Plon lepiej niż dobre. Kasa na koncie. Wódka w lodówce. Nic tylko zachód w garści. Sami sobie podkładacie nogi.

Waldas, 2015-02-20 09:56:29BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

mieto35

Mój rzepak Rohan na dzień dzisiejszy wygląda tak  A pszenica Hondia tak

men2face

  Moj SUNDANCE stan na dzis