PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Powinni jeszcze żądać aby minister chodził w berecie bo łysawy hi hi hi

aa, 2015-03-02 16:51:50

Protestujący pod sejmem , a na polu chwasty zaczynają dominować w uprawach. Jak się chłopy zorientują to zaczną wykrzykiwać że chcą interwencji ministra na polu chwastów w przeciwnym razie do całkowitego zachwaszczenia upraw dojdzie. Za stan upraw odpowiada minister nie rolnik , on tylko paczy i jest gotowy do protestów , przeciętny rolnik nie ma żadnego wpływu na stan zachwaszczenia pól , to wszystko w gestii rządu. Tera trza protestować o chwastach pomyśli się później (po żniwach)

etefon, 2015-03-02 16:39:04

Dopóki rolnicy nie będą mieli wpływu na zasady poliotyki rolnej , dopóty nie będzie dobrze w polskim rolnictwie !!! Ci z eyrokołchozu niczego dobrego dla nas nie wprowadzą , to tylko mrzonki z naszej strony i wielka farsa urzędników unijnych.

OBSERWATOR, 2015-03-02 12:57:36

Tomek, a ty czytałeś postulaty, czy tylko tak blysnac chciałeś?

arszczecin , 2015-03-02 12:29:09

Każdy by chciał, aby ktoś [ rząd ? ] zagwarantował mu zbyt i opłacalność- większość protestujących to farmerzy- przedsiębiorcy i o zbyt, opłacalność na wolnym rynku muszą w pierwszej kolejności zadbać sami . Pieniądze otrzymywane darmowo nigdy nie spowodują należytego rozwoju , poszanowania - ciągle będzie mało i to dla wszystkich grup i zawodów - czas na ocenę merytoryczną i uznanie aktualnych realiów w szerszym zakresie.

Tomek, 2015-03-02 12:15:14

Z okupantem się nie rozmawia ! Nie tylko ministrowie , prezydent, premier wiedzą jak i z
Unii, że oni są nielegalni bo wyłaniani w wyniku fałszowanych od lat wyborów, referendów !!!
Naród Polski wydał nakaz aresztowania ich !!!
Szanowni Rolnicy !
Obowiązującym każdego Polaka prawem jest Proklamacja Tadeusza Cichockiego z 02.11.2014r. o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena -Naród Polski i wydaniu nakazu aresztowania dla sprawców agresji na Polskę, zawojowania jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim. www.tcichocki.pl, http://www.tcichocki.pl/20141102_Proklamacja_przejecia_wladzy_przez_Narod_Polski.pdf obowiązującym każdego mieszkańca Ziemi jest uwolnienie Świata od prywatnego, niewolniczego systemu na mocy Paradygmat-Raport, Kod-UCC, co daje nam równe prawa w dostępie do dóbr Ziemi ! "... jesteśmy już WOLNI ! „Kontrolowane przez korporacje Rządy oraz Media odmawiają ogłoszenia swojego własnego zgonu z oczywistych powodów. ….
naszym zadaniem jest zrozumienie tego co i jak się wydarzyło tak, abyśmy mogli powiadamiać innych … i w końcu rozpocząć proces zmian na skalę światową na które wszyscy czekaliśmy.” Andy WhiteleyW stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej apelujemy o stosowanie wskazań przywódcy Narodu Polskiego Pana Tadeusza Cichockiego i Polskiego . Nade wszystko apelujemy o stosowanie obowiązującego w Polsce najwyższego aktu prawnego wydanego w imieniu Narodu Polskiego jakim jest Proklamacja przejęcia bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena-Naród Polski z 02.11.2014r. http://www.tcichocki.pl/pobierz. htmhttp://iddd.salon24.pl/614360,alarm-stan-najwyzszego-zagrozenia-rzeczypospolitej-polskiej.....

JEST NAKAZ SUWERENA ARESZTOWANIA ZGODNIE Z PROKLAMACJĄ TADEUSZA CICHOCKIEGO Z O2.11.2014 R.WSZYSTKICH WINNYCH KRZYWD NARODU POLSKIEGO JAK I TYCH KTÓRZY WEZWANI NIE WYKONALI NAKAZU ARESZTOWANIA W IMIENIU NARODU !!!

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU , 2015-02-23 19:04:48

to jest dopiero protest!!!
https://www.youtube.com/watch?v=1MOvmGIPi7w

ginter, 2015-02-23 09:12:36BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Ja akurat daję go PO pszenicy i pszenżycie, a przed żytem. 

Pałuczanin81

Panowie,wiecie może czy owies nadaje się na przedplon dla pszenicy?i dlaczego..Rzepak to historia i jestem "bez stanowiska"...