PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Powinni jeszcze żądać aby minister chodził w berecie bo łysawy hi hi hi

aa, 2015-03-02 16:51:50

Protestujący pod sejmem , a na polu chwasty zaczynają dominować w uprawach. Jak się chłopy zorientują to zaczną wykrzykiwać że chcą interwencji ministra na polu chwastów w przeciwnym razie do całkowitego zachwaszczenia upraw dojdzie. Za stan upraw odpowiada minister nie rolnik , on tylko paczy i jest gotowy do protestów , przeciętny rolnik nie ma żadnego wpływu na stan zachwaszczenia pól , to wszystko w gestii rządu. Tera trza protestować o chwastach pomyśli się później (po żniwach)

etefon, 2015-03-02 16:39:04

Dopóki rolnicy nie będą mieli wpływu na zasady poliotyki rolnej , dopóty nie będzie dobrze w polskim rolnictwie !!! Ci z eyrokołchozu niczego dobrego dla nas nie wprowadzą , to tylko mrzonki z naszej strony i wielka farsa urzędników unijnych.

OBSERWATOR, 2015-03-02 12:57:36

Tomek, a ty czytałeś postulaty, czy tylko tak blysnac chciałeś?

arszczecin , 2015-03-02 12:29:09

Każdy by chciał, aby ktoś [ rząd ? ] zagwarantował mu zbyt i opłacalność- większość protestujących to farmerzy- przedsiębiorcy i o zbyt, opłacalność na wolnym rynku muszą w pierwszej kolejności zadbać sami . Pieniądze otrzymywane darmowo nigdy nie spowodują należytego rozwoju , poszanowania - ciągle będzie mało i to dla wszystkich grup i zawodów - czas na ocenę merytoryczną i uznanie aktualnych realiów w szerszym zakresie.

Tomek, 2015-03-02 12:15:14

Z okupantem się nie rozmawia ! Nie tylko ministrowie , prezydent, premier wiedzą jak i z
Unii, że oni są nielegalni bo wyłaniani w wyniku fałszowanych od lat wyborów, referendów !!!
Naród Polski wydał nakaz aresztowania ich !!!
Szanowni Rolnicy !
Obowiązującym każdego Polaka prawem jest Proklamacja Tadeusza Cichockiego z 02.11.2014r. o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena -Naród Polski i wydaniu nakazu aresztowania dla sprawców agresji na Polskę, zawojowania jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim. www.tcichocki.pl, http://www.tcichocki.pl/20141102_Proklamacja_przejecia_wladzy_przez_Narod_Polski.pdf obowiązującym każdego mieszkańca Ziemi jest uwolnienie Świata od prywatnego, niewolniczego systemu na mocy Paradygmat-Raport, Kod-UCC, co daje nam równe prawa w dostępie do dóbr Ziemi ! "... jesteśmy już WOLNI ! „Kontrolowane przez korporacje Rządy oraz Media odmawiają ogłoszenia swojego własnego zgonu z oczywistych powodów. ….
naszym zadaniem jest zrozumienie tego co i jak się wydarzyło tak, abyśmy mogli powiadamiać innych … i w końcu rozpocząć proces zmian na skalę światową na które wszyscy czekaliśmy.” Andy WhiteleyW stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej apelujemy o stosowanie wskazań przywódcy Narodu Polskiego Pana Tadeusza Cichockiego i Polskiego . Nade wszystko apelujemy o stosowanie obowiązującego w Polsce najwyższego aktu prawnego wydanego w imieniu Narodu Polskiego jakim jest Proklamacja przejęcia bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena-Naród Polski z 02.11.2014r. http://www.tcichocki.pl/pobierz. htmhttp://iddd.salon24.pl/614360,alarm-stan-najwyzszego-zagrozenia-rzeczypospolitej-polskiej.....

JEST NAKAZ SUWERENA ARESZTOWANIA ZGODNIE Z PROKLAMACJĄ TADEUSZA CICHOCKIEGO Z O2.11.2014 R.WSZYSTKICH WINNYCH KRZYWD NARODU POLSKIEGO JAK I TYCH KTÓRZY WEZWANI NIE WYKONALI NAKAZU ARESZTOWANIA W IMIENIU NARODU !!!

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU , 2015-02-23 19:04:48

to jest dopiero protest!!!
https://www.youtube.com/watch?v=1MOvmGIPi7w

ginter, 2015-02-23 09:12:36BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Łódź rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Gdzie ja wspólnika bym znalazł-jak wszyscy tylko czekają na moją plajtę!Podepczę KURKĘ

miwigos

Jak siane w mokrą ziemie i zaraz spadło 25 litrów,a przez nastepne3 tygodnie kolejne 37 litrów ,woda stoi na polu ,takie małe kałuże na śladach po...

jarki

Ze starymi zaprzyjaźnionymi sąsiadami to ja mogę kawę albo flaszkę wypić Ci młodzi następcy myślą inaczej z nimi to tylko problemy Ja potrzebuję...