PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Masz rację " smoku, 2015-02-24 12:56:40" !
Dla uzupełnienia proszę poniższe fakty, dobre wiadomości !
Rolnicy odsunięcie sie całkowicie od związkowców, od związków, ktore okupant przejął!

Wy sie wysilacie a krety pod wami ryją i obłudnie udają waszych sprzymierzeńców ! Rolnicy NIE DAJCIE SIĘ WYROLOWAC ZYDOWSTWU !........ WALCZMY O POLSKĘ O ZNIEWOLONY NARÓD POLSKI ALE POD PRZYWÓDZTWEM T. CICHOCKIEGO ZGODNIE Z PROKLAMACJĄ Z O2.11.2014R O PRZEJECIU BEZPOSREDNIEGO SPRAWOWANIA WŁADZY PRZEZ SUWERENA/NARÓD POLSKI A NIE pod przywódzctwem TYCH KTÓRYCH CHĘTNIE ZYDO-MEDIA ROBIA NA WASZYCH PRZYWÓDCÓW !
ROLNICY NIE DAJCIE SIĘ OSMIESZAC SWOIM "ZWIĄZKOWCOM", NIE DAJCIE BY WAS ONI OSMIESZALI TAK MALOSTKOWYMI ŻADANIMI ZAMIAST KATEGORYCZNYCH JAK ZREALIZOWANIA NAKAZU SUWERENA ARESZTOWANIA ZGODNIE Z PROKLAMACJĄ TADEUSZA CICHOCKIEGO Z O2.11.2014 R.WSZYSTKICH WINNYCH KRZYWD NARODU POLSKIEGO JAK I TYCH KTÓRZY WEZWANI NIE WYKONALI NAKAZU ARESZTOWANIA W IMIENIU NARODU !!!

BEZ RADYKALNYCH ZMIAN, ARESZTOWANIA, WYPĘDZENIA ŻYDOWSTWA NIC NIE WSKURACIE DLA SIEBIE !!!!

ŻYDZI, OKUPANT ZYDOWSK I JUZ DRZY W POSADACH I TO BARDZO! WIEDZA DOSKONALE O PROKLAMACJI T.CICHOCKIEGO I WIEDZA ,ZE FAKTEM JEST ŻE PRYWATNY SWIATOWY SYSTEM NIEWOLNICZY UPADŁ
25.12.2012R.STRONA : ujawnienie. http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

Odważnie nazywajcie wroga wrogiem, zyda ,zydem, zydowskiego okupanta, zydowskim okupantem !!!
Dośc antypolonizmu! Tu Polska Ojczyzna Polaków !!!

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU , 2015-02-25 16:47:18

Bzdury siłą napędową i zdrowa podstawą i prawdziwą potęgą powinny być małe lokalne przetwórnie mleka dostarczanego przez lokalnych producentów mleka i wytwarzajace z niego na bieżąco świeże pyszne masło, twaróg, maślankę itd. Takie giganty nastawione są z założenia na względnie tani bo z byle czego i masowo robiony przemysłowymi metodami chłam dla marketów i to są dobre dla statystyk panów analityków, wydojenia unijnych funduszy i pokazania wskaźników w raportach. Tylko co to ma wspólnego z zapewnieniem ludziom świeżego i zdrowego produktu z naturalnego mleka a nie jego przefiltrowanej, odciągniętej i schemizowanej jego namiastki, z ograniczeniem kosztów zbędnego transportu milionów litrów mleka i jego przetworów setkami km, z zapewnieniem zbytu małym producentom bez unijnych limitów, kontroli i kar? No właśnie nic i na to biurokracja nam nie pozwala a gadanie o jakiś tam niszowych oscypkach to sobie można darować, zresztą to tak jakby porównywać miód z krajów UE z naszym z przydomowej pasieki tylko nazwa tak sama.

smoku, 2015-02-24 12:56:40BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Jakaś magiczna siła to tu przeniosła... Kiedyś dużo go używałem, bo miałem okazje do tego. Zaczęło się od podstawówki, literatura, potem znajomi,...

miwigos

Jeszcze pamietasz ten język ,ja już nie

Marecki

https://youtu.be/UuVrdTAIJTY