PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Swoje produkty rolnicy i hodowcy mogą sprzedawać bez przeszkód, a nawet bez wiedzy w zakresie e-commerce za pomocą platformy cabas.pl. Trzymamy kciuki za pozytywne zmiany prawne dla polskiej wsi!

cabas.pl, 2015-05-15 16:54:22

-- mają polscy rolnicy możliwości ,nauka światowa powołała nowe instytucje do odbudowy rolnictwa ,widać nowi urzędnicy nie umieli czytać ,,,, najpierw powiaty miały odbudować 1 gminę ,,,,, -- każda gmina ma prawo i obowiążek założyć ,stowarzyszenie ,zrzeszenie ,spóldzielnie ,które mają wyższe uprawnienia ,amerykanie od poznaniaków się uczyli spóldzielni i wszystkim zajmować się bedą spóldzielnie ,,,,,,,, rolnictwo na całym świecie będzie przestawione ekologicznie ,,stare gatunki ,najpierw są do leczenia później będą ulepszane ,będą pożywieniem ,,,,,, kończą się zasoby naturalne i innego nie ma wyjścia jak odwracalne ,,,,,,,,, -- polscy rolnicy muszą mieć takie same prawa jak farmerzy w unii europejskiej ,, nauka dała środki ,, nie wykorzystane ,,, na przetwórnie ,sklepy ,, dalej nie będzie dotacji ,, muszą mieć dochody z różnych źródeł ,by żywność była tania , przemysłowo nie będzie się produkować żywności , mają na świecie wiedzę ,, NIE ,,, i zarezerwowali środki na region ,, na 50 lat ,, muszą uczyć przyszłych rolników w polsce ,,, urzędnikom gmin wydziały rolnictwa , mieli zebrać od rolników wnioski o wyrażenie zgody na centrum nauki światowej dla młodzieży ,,,,polscy rolnicy w świecie nauki mają szacunek ,to ich wiedza i praca , nauka zawiesiła wnioski ale będzie likwidować instytucje karnie ,nauka beż zastrzeżeń zatwierdza do UE o środki jak wnoszę ,, dla powiatu na medycynę ,, dla młodzieży dali zaliczkę 1 miliard ero ,, dla szpitala ,tylko ja nie mogę pobrać od ministra rolnictwa pobiera powiat ,czyli wydział rolnictwa i do nich wnosić wnioski ,, biliony na 50 lat czekają ,, co potrzeba wszystko nauka zapłaci ,rolnictwo ,medycyna ,, przemysł ,,,, przyszłości ,,,, od nauki światowej zależą środki ,,, ,

ATEM, 2015-02-26 18:11:42

www.biochatka.pl

Krycho, 2015-02-26 16:37:52


Proklamacja T.Cichockiego, areszt dla sprawców agresji na Polskę, debelacji jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim.

Łowicz, 05.11.2014r.

Polski Obywatelski Ruch Oporu podaje do powszechnej wiadomości proklamację Tadeusza Cichockiego z 02.11.2014r., o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej w Rzeczypospolitej Polskiej przez Suwerena – Naród Polski i aresztowaniu sprawców agresji na Polskę, debelacji jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim.

Cytat:

“1. Unieważnia się wszystkie zapisy prawa, które są niezgodne z wolą suwerena i interesem Polski (np. ustawę z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. nr 21, poz. 112 ze zm.)).

2. Unieważnia się wyniki wszystkich dotychczas przeprowadzonych wyborów powszechnych i referendów oraz tych, które uzurpatorzy zdołaliby jeszcze przeprowadzić wbrew woli Polaków na podstawie nielegalnego prawa i przy współudziale z PKW – KBW, PG i SN w ich obecnych, nielegalnych składach osobowych.

3. Zawiesza się członkostwo Rzeczypospolitej Polskiej w Unii Europejskiej oraz funkcjonowanie Sejmu i Senatu RP do czasu wyłonienia nowych, rzeczywistych przedstawicieli narodu legitymujących się udokumentowanymi mandatami społecznymi i podjęcia przez nich stosownych decyzji.

lowobywatel, 2015-02-26 14:13:57

Jesli ma się w Polsce i na wsi polskiej polepszyć to koniecznie trzeba żydowskiego okupanta wypędzić z Polski po wczesniejszym rozliczeniu !
Obowiązującym każdego Polaka prawem jest Proklamacja Tadeusza Cichockiego z 02.11.2014r. o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena -Naród Polski i wydaniu nakazu aresztowania dla sprawców agresji na Polskę, zawojowania jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim. www.tcichocki.pl, http://www.tcichocki.pl/20141102_Proklamacja_przejecia_wladzy_przez_Narod_Polski.pdf

lowobywatel, 2015-02-26 14:10:33

Rolnicy !
To nie jest nasz rząd, to nie jest polski rząd! To jest rząd zydowskiego okupanta, który na wezwanie T. Cichockiego w imieniu Narodu Polskiego, nie przedstawił dowodów na prawo sprawowania władzy !
http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

Odwaznie nazywajcie wroga wrogiem, zyda ,zydem, zydowskiego okupanta, zydowskim okupantem !!!

Rolnicy trzymajcie się z dala od zydowstwa! Trzymajcie sie z dala od wszelkich związków zawodowych, koalicji, partii itp. przejętych przez agentów okupanta!

Trzymajcie sie z dala od wladz okupanta !!! Z TERORYSTAMI TERRORYZUJACYMI NARÓD POLSKI SIE NIE ROZMAWIA A TRZYMA Z DALEKA TYM BARDZIEJ WIEDZĄC ,ZE NARÓD POLSKI WYDAŁ NA NICH NAKAZ ARESZTOWANIA A ICH ZYDOWSKI ŚWIATOWY SYSTEM NIEWOLNICZY UPADŁ 25.12.2012R. !!!!

lowobywatel, 2015-02-26 14:05:14

Razem z SLD i UW Polskę i Polaków sprzedali Unii Europejskiej m.in.:
1. Stanisław Zając – prezes ZChN, vice-marszałek Sejmu /również za Balcerowiczem/;

2. Gabriel Janowski – przewodniczący sejmowej komisji rolnictwa, kreujący się teraz na
obrońców rolników (aktualnie wszedł do Ligi Polskich Rodzin);

3. Jarosław Kaczyński – Prawo i Sprawiedliwość (PiS);
4. Adam Słomka i Tomasz Karwowski – KPN Ojczyzna;
5. Marian Krzaklewski /również za Balcerowiczem/ ;
6. Józef Górny /również za Balcerowiczem/ – Stowarzyszenie Rodzin Katolickich.
Będą budowali nową cywilizację euroatlantycką. Nie pytając Narodu
Polskiego przesądzają o wejściu Polski do UE.

https://jozefbizon.files.wordpress.com/2011/08/035_sprzedali_polske_i_polakow_unii_europejskiej_ulotka2000r_nazwiskami.pdfSkarga do Prokuratora Międzynarodowego Trybunału Karnego.
Dawcy organów oskarżają zza grobu.
Stop cywilizacji śmierci !
https://piotrbein.wordpress.com/2014/05/07/skarga-do-prokuratora-mtk-dawcy-organow-oskarzaja-zza-grobu/

lowobywatel, 2015-02-26 14:01:31

cała Polska wie, że masa artystów rzeźników i masarzy sama przerabia wieprzaki i sprzedaje wyroby. Chore, żeby w jednej Unii rolnik we Francji mógł zabić 5 wołów na rok i sprzedać półtusze, a w polsce masa przepisów i zakaz sprzedaży. C h uj z takim krajem. Tylko ciemięży obywateli niech ruscy zaatakuje ten grajdołek, granica będzie na wiśle. lepszy taki niemien niż polak złodziej.

Rolmen, 2015-02-26 09:23:15

Możecie psioczyc na siebie, skakac sobie do gardeł, strajkować, negocjować itd. prawda jest taka, ze jak nie wypierd*olicie tej chołoty z sejmu na taczkach w polskim rolnictwie dobrze nie bedzie, nie ma się co łudzić. Jeżeli sądzicie ze tak się stanie w tych czy nastepnych wyborach to jestescie poprostu głupi.

juz nie rolnik, 2015-02-26 01:40:10

Jaką ustawy ma przygotować wiceminister Tadeusz Nalewajk ,za co brał pieniądze do tej pory ,nie widział problemów rolnictwa ,strajków się przestraszył bo może się okazać ,że jest wiele zaniedbań i antypolskiej działalności

rolnik, 2015-02-25 22:12:28

żywność przetworzona bez dodatków z długiej listy E powinna być traktowana prawie jak surowiec dla porównania po chłopsku to wygląda tak jak by był zakaz na używanie sianokiszonek ,kiszonek,siana dla zwierząt .Można ustalić przepisy dla sprzedaży w gminach,powiecie ,województwie.Podatki i wymagania w zależnościod skali i wielkości produkcji .Rozliczyć tych oszustów z PSLu ,a znajdą się pieniądze dla prawdziwych polskich rolników ,wyrzucenie ich nic nie da ,bo dalej będą się pchali na stołki.

jan, 2015-02-25 22:01:36

Nasz rząd popiera obce koncerny a niszczy świadomie POLSKICH rolników ,takie jesz prawdziwe oblicze dzisiejszego PSLu Marka Sawickiego , Jarka Kalinowskiego Tadeusza Nalewajka i Wielkiego Janusza Piechocińskiego.Ciekawe czy poparcie jest za darmo?

pat, 2015-02-25 21:41:23

@olajla
wracaj jak najszybciej bo portal zejdzie na psy

jarki, 2015-02-25 20:43:29

nie martw się "maxio" o markety! Każdy z
Szanowni Rolnicy!
Jeśli pojechaliście tylko po spelnienie waszych małostkowych postulatów to nic nie zyskacie !!! Okupant okpii po raz kolejny!
Jeśli natomiast spowodujecie ,ze terroryści z okupacyjnych władz,okupacyjnych mediów, ciemiężcy całego Narodu Polskiego sami się poddadza to ZYSKACIE tak jak i zyska cały Naród Polski ! Waszym przywódca i całego Narodu Polskiego jest Tadeusz Cichocki a nie jest żaden aparadczyk ze związkow okupanta, z OPZZ, zaden Izdebski ani agent Piotr Rybak,czy inni !!!!

Obowiązującym każdego Polaka prawem jest Proklamacja Tadeusza Cichockiego z 02.11.2014r. o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena -Naród Polski i wydaniu nakazu aresztowania dla sprawców agresji na Polskę, zawojowania jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim. www.tcichocki.pl, http://www.tcichocki.pl/20141102_Proklamacja_przejecia_wladzy_przez_Narod_Polski.pdf obowiązującym każdego mieszkańca Ziemi jest uwolnienie Świata od prywatnego, niewolniczego systemu na mocy Paradygmat-Raport, Kod-UCC, co daje nam równe prawa w dostępie do dóbr Ziemi ! "... jesteśmy już WOLNI ! „Kontrolowane przez korporacje Rządy oraz Media odmawiają ogłoszenia swojego własnego zgonu z oczywistych powodów. …. naszym zadaniem jest zrozumienie tego co i jak się wydarzyło tak, abyśmy mogli powiadamiać innych … i w końcu rozpocząć proces zmian na skalę światową na które wszyscy czekaliśmy.” Andy Whiteley https://ujawnienie.wordpress.com/2013/03/01/one-poeples-publi-trust/

lowobywatel, 2015-02-25 19:33:33

wiadomo,ze tekst "POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU "nie pasuje najbardziej zydowstwu a szczególnie psychiatrom zydowskich wychowanym na zbrodniczym talmudzie w pogardzie dla innych narodów !
W zakończeniu książki: “TALMUD O GOJACH a kwestia żydowska w Polsce” ks. dr Stanisław Trzeciak zawarł pouczenie jako swój testament, zobowiązujący POLAKÓW do jego przestrzegania i wykonania !

trzcinska.neon24.pl/post/107756,na-kogo-polacy-nie-moga-glosowac

„Dlatego to, nakazem obecnych czasów jest żydom jako wrogom Polski równouprawnienie odjąć, a nadto z Polski
ich wysiedlić, majątki ich, jako zdobyte oszustwem i szachrajstwem na rzecz państwa obrócić.

Zyd nie może leczyc Polaka, ani byc nauczycielem, adwokatem Polaków itp....

Zydzie lecz się sam dala od Polski na choroby wymyslone przez wasze żydowskie ludobójcze kartele !

Krystyna, 2015-02-25 19:26:23BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Tak zobaczycie (nie mam polisy) odszkodowanie jak świnia niebo  My jesteśmy od płacenia składek udziałowcy od $$$

jarki

Ja bym musiał podać miejscowo mniej powiedzmy że jadę bieg wyrzej  Jedna odmiana musi zaczekać bo nie wiem czy zostanie  Mam...