PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

W latach 2004-2006 agencja była za rozrzutna dawali każdemu kto spełniał podstawowe warunki ,wiele osób znam które poszły na strukturalną a tak naprawdę utrzymywali się z pracy poza rolnictwem,ziemia była w dzierżawie a w dwu przypadkach zamieniła się z działki ornej w łąko-ugór,dostali duże renty a ci którzy poszli na rente póżniej czuli się bardzo pokrzywdzeni bo chociaż pracowali w dużych gospodarstwach dostali po 1100zł a porzednicy po2500 a ich dzieci pracowały poza rolnictwem inie przerwały tej pracy bo nikt tego nie kontrolował,a jak dali po 1100 to na początku nie mogli pracować 5 lat a po dwóch latach zmienili że mogą pracować po roku,tym co mieli duże renty rewaloryzują co roku a tym co małe nie ARiMR swoimi niesprawiedliwymi decyzjami skłóciła i doprowadziła do zawiści na wsi.

bali, 2015-02-28 23:04:07

a ty ze swoimi 5 ha to uprawiasz działalność rolniczą czy działkę hobbystycznie.

mazowszw, 2015-02-27 09:03:19

Tutaj jak najbardziej niestety okazało się jak działało ministerstwo rolnictwa.Te renty to były tak udzielane starczyło ze ktoś tylko opłacał KRUS i już się kwalifikował.Ja osobiście mam s
ąasiadów,jeden geodeta drugi murarz którzy byli krusowcami i teraz są emerytami i nigdy nie prowadzili działalność rolniczą.

d.m, 2015-02-27 08:50:45BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

2 godziny temu, sapek napisał: ... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola...

sapek

... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola niż ja ale w gorszej klasie i odpuściłem... :)