PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@krzak , masz rację tak może być tylko w państwie policyjnym w którym rządzi bezprawie.Sądy , komornicy i prokuratorzy w kieszeniach Polskich oligarchów i złodzieji . Chyba z kąś to znamy !!!W Polsce kwitną złe nawyki , które rodzą się w unijnym kołchożie .

OBSERWATOR, 2015-02-27 21:20:13

Przecież to nie jest nic innego jak zwykły napad rabunkowy i to jeszcze z udziałem policji. Jak zwykły obywatel może mieć zaufanie do organów władzy? Przecież tak się nie zachowuje władza ,,państwa prawa"?. To jest państwo bezprawia! Sędzia musi przeprowadzać dodatkowe dochodzenia? to jest wstyd mości panowie? Do sprawdzenia wystarczy tylko faktura czy dowód rejestracyjny! Czy w sadach są sami idioci czy obywateli maja za idiotów? W takim przypadku napadu na czyjąś własność facet natychmiast powinien iść siedzieć razem z zarejestrowanymi na nagraniach paserami. Doprowadzicie do tego, że obywatele będą zmuszeni bronić się sami bo państwo ich bezczelnie okrada.

krzak, 2015-02-27 21:04:02

Według KPC rolnikowi nie wolno zabrać między innymi ostatniego ciągnika, konia, pługa. Jakoś nikt o tym nie wspomina i żenująca jest postawa policjantów - jadą na egzekucję pilnować, żeby komornikowi włos z głowy nie spadł.

ja, 2015-02-27 18:56:21

I szef o tym nie wiedział? Tylko polski sędzia w taką bajeczkę uwierzy. Trzecia władzo, czas na pilne samouzdrowienie. Bezprawie się panoszy pod parasolem ochronnym prawa. Nie liczcie na to, że u Grabarczyka ujdzie wam wszystko.

Szary Obywatel, 2015-02-27 18:18:54BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Kowary rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Rzeszów rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków, Krowodrza rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

imen

Ostatni wjazd był z borem w niedzielę 

miwigos

4 roslina idealna na skracanie,patrzy się na pęd główny