PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Sympatyczną obsługę mają w biurze ECPU. Kontaktowałem się z nimi parę dni temu w sprawie mojego długu głównie pochodzącego z niespłaconych kredytów i już mi kilka opcji jak to rozwiązać zaproponowali.

marinekk, 2016-05-17 14:24:41

Miastowi to również wasza wina ma może głównie wasza wina, że mamy taki chory system jaki mamy, że o ważkich polskich sprawach decyduje się w brukselce, że polskie prawo jest żywą kalką głupawych łunijnych dyrektyw bo to wy głównie wybieraliście i wybieracie prawie same kanalie umysłowe albo podnóżki zachodniego kapitału do sprawowania władzy przez ostatnie 26 lat a nie wyludniająca się wieś. A teraz macie pretensje do chłopa, równie dobrze pretensje mógłby wnosić koń do kowala, że rycerz go batem okłada aż piana się jemu z pyska toczy, zresztą podobnie jak wam. Inna kwestia to, że te miliardy dotacji i dopłat corocznie wcale nie trafiały do wszystkich polskich chłopów a jedynie do wąskiej ich grupy i ci rzeczywiście w błyskawicznym tempie pomnożyli dzięki temu swoje majątki ( są oczywiście też chwalebne wyjątki ale to niestety tylko wyjątki). I pamiętajcie też o tym, że tak naprawdę w obecnej Polsce są dwa zupełnie odrębne rolnictwa - tradycyjne, powiedzmy umownie małe GR, a więc tanie bo praktycznie bez dotacji czyli bezkosztowe dla budżetu i wielkie latyfundia na kształt przedsiębiorstw często spółki takie czy owakie, powstałe i ciągle rozrastające się głównie z łatwego dostępu do ogromnych środków na inwestycje dotacji i dopłat. Brak odróżniania tych dwóch rodzajów rolnictwa to podstawowy błąd i przyczyna kierowania nienawiści wobec wszystkich rolników. Co innego kilkaset zł KRUS dla małego rolnika, który ledwo wiąże koniec z końcem a co innego nawet kilka tysięcy zł dla dużego obszarnika obracającego milionami , to chyba jest oczywiste nawet dla osób nie po ekonomii.

smoku, 2015-09-24 17:20:22

ten majatek ty ty masz z naszych podatków bo inaczej wołem byś orał,całuj po raczkach ludzi z miasta którzy cie utrzymuja abys nie płacił podatków i grosze na KRUS

poznaniak, 2015-09-24 16:22:42

Jeżeli ktoś nie wie, czy może ogłosić upadłość, to serdecznie zapraszam na naszą stronę, gdzie na pewno zasięgnięcie Państwo więcej informacji lub do kontaktu z konsultantem. Pozdrawiamy serdecznie :)

Upadłość, 2015-09-24 15:40:43

Do głupiej wypowiedzi "podatnika" co to niby jest dopłacającym z miasta: ceny na produkty rolne są w interesie przedsiębiorców ; dopóki "miastowy" kuje za to samo wynagrodzenie , taką sama ilość żywności - nie żąda podwyżki i nie pali opon , kapitalista (bank) nie traci kapitału na dewaluacji, budżet państwa nie musi waloryzować płac budżetówki , rent i emerytur; Tylko z rolnika można "wycisnąć " darmowa pracę i "dokładanie z własnego majątku do produkcji aż do bankructwa (teraz do upadłości) bo czy robotnik albo inteligent ma majątek , który można przemieścić do banku czy Urzędu Skarbowego albo do kieszeni biednych konsumentów ?

Dziadek Staś, 2015-05-14 20:05:31

No facet dokończ artykuł bo smędzisz tak jakby rolnik nie mógł skutecznie złożyć wniosku o upadłość. Autor nie bądź pierdoła i nie pisz , że rolnik lub przedsiębiorca czy konsument ogłasza upadłość . Upadłość ogłasza sąd (zawsze i tylko sąd) . Jeżeli rolnik zaprzestał prowadzenia działalności gospodarczej , czyli prowadzenia gospodarstwa rolnego lub działu specjalnego , to występuje z wnioskiem do sądu o ogłoszenie upadłości . Wystarczy wpisać na gogle zapytanie i wypełnić wniosek (30 zł opłaty) . trzeba mieć i wykazac posiadanie 1000 zł 9jeden tysiąc ) na opłacenie syndyka.

Dziadek Staś, 2015-05-13 23:55:40

Wszystko o postępowaniach upadłościowych osób fizycznych i sposobach rozwiązywania osobistych problemów finansowych
http://www.facebook.com/upadlosckonsumenckaeksiazka

upadlosc_K, 2015-03-04 20:27:08BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Jest styczeń-już wiemy,że te żniwa będą rekordowe :)  

Pałuczanin81

@miwigos-w zeszłym roku dawałem kurka-tebukonazol 500 i rzepak sypał 3,4t,po caryxie+tebu 250 2,2t @przem-kiedyś był zamir i kosztował...