PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Jakieś chłopskie bydło podszywa się ciagle pod mojego nicka więc kończę ale bachrze pamiętaj - KIJ MA DWA KOŃCE. Przejdę niedługo do przeciwuderzenia.
Kolego Michale,
pozdrowionka,
DB,

karolciu, 2015-03-09 19:44:36

Kawał stary z bardzo długą brodą oczywiście zerżnięty żywcem ze strony. Podróbki i plagiaty jak w Chinach tylko na to was stać? Rewanżując się wkleję dowcip o rolnikach z netu.

Pewien rolnik kupił dojarkę do celów erotycznych.
Wrócił do domu, zasiadł w fotelu i podłączył się do ssaka od dojarki.
Przeżywał orgazm za orgazmem, nigdy jeszcze tak dobrze mu nie było.
Po dwóch godzinach ma w końcu dość, szuka wyłącznika - nie ma.
Próbuje oderwać ssak od własnego interesu - nie da rady.
A dojarka cały czas ssie.
Z wielkim trudem łapie za telefon i dzwoni do producenta:
- Dzień dobry, ja u państwa kupiłem dzisiaj dojarkę, chciałbym się dowiedzieć, jak się ją wyłącza.
- Przede wszystkim - odpowiada sprzedawca - chciałbym pogratulować panu doskonałego wyboru, gdyż jest to produkt najwyższej marki.
- Dobra, dobra, ale gdzie się go wyłącza.
- Nasza dojarka wyłącza się automatycznie po uciągnięciu 25 litrów.

Ja jak piję to za swoje i nikt z podatników UE nie musi mi dopłacać aby mieć czerwoną mordę. Jakoś TV nie robi programów o myśliwych typu „Rolnik szuka żony”. Nawet baby wam trzeba szukać przez media (Bauer sucht Frau). Kolego karolciu dobre!! uśmiałem się jak nigdy. Nie wiedziałem o fakultetach „radła i wiązania snopków” bardzo dobre i wiele wyjaśnia. Pozdrawiam !

Sanacki Michał, 2015-03-09 19:39:32

karolciu
a ten twój kiełbasiak kukurydziany mniam mniam, to przypadkiem nie z tego samego miejsca skąd ja swoją źwierzynę pozyskuję.

W sklepie myliwskim sprzedawca pyta kobietę:
- Po co pani śrut? Przecież pani nie poluje.
- Wepchnę go do cielęciny, a jak jeszcze posypię ją przyprawą do dziczyzny, to goście uwierzą, że mój maż w końcu co upolował.

Sanacki Michał, 2015-03-09 19:37:24

Michale, nawet kaliber ci się już pomieszał. Przestań pić towarzyszu mój. Broń zabezpiecz, bo sam sobie krzywdę zrobisz. Zacznij od nowa, najpierw wierszyk pojedziemy na łów na łów towarzyszu mój. Potem jeszcze raz psychotesty i psychiatra. Zaliczysz na pewno. Tylko nie pij.
A kiełbasiaka to oddam ci na kiełbaskę, bo sam już do niczego dzikiego żywego nie trafisz w takim stanie. Chyba, że do tych 4 chamów z nagonki i to pod warunkiem że już ktoś ich ustrzelił przed tobą i na stosie położył. Uważaj tylko żebyś między nogi żony gajowego nie trafił bo wstyd będzie okrutny.
Darz Bór!

karolciu, 2015-03-09 19:20:09

Chłopski kołku nie ciosany, myśliwi takich głupot nie piszą ale takie cebularze i łosie jak ty nic więcej nie potrafią. Widzę, że 3 lata podstawówki gminnej w tym 2 lata szkoły radła i wiązania snopków nic cie nie nauczyło oprócz podszywania się pod nick.
Kolega Michał nie nabierze się i nie da się sprowokować gnidzie twojego pokroju.
Kolego Michale,
Darz Bór,

karolciu, 2015-03-09 18:54:26

Przepraszam!! Kaliber 7x64 Sako 8,65 zł x 5 = 43,25 zł. koszt całkowity, przyjemność strzelania bezcenna.

Sanacki Michał, 2015-03-09 18:45:44

tak Michale tak. Z tymi chamami z nagonki to pewnie było tak jak z jeżem przerąbanym na śmierć saperką. Nie pij Michale więcej, bo jeszcze komuś krzywdę ze swoje dwururki zrobisz, albo Hummerem wypadek spowodujesz i nawet ci nasz znajomy sędzia myśliwy nie pomoże.

Po ostatnim polowaniu w roku koło łowieckie zrobiło sobie imprezkę na świeżym powietrzu. Jest bigosik, wódeczka i dziczyzna, jak to zwykle na takich imprezkach. W pewnym momencie jeden z myśliwych wpada na pomysł, że upolowaną zwierzynę zbiorą na stos, po kolei wszyscy myśliwi z zawiązanymi oczami będą wyciągać zwierzaki z tego stosu i poprzez macanie zgadywać, co to za zwierz i w jaki sposób został zabity.
Podchodzi pierwszy myśliwy, trochę zawiany, zawiązują mu oczy, idzie do stosu ze zwierzakami, łapie kawał futra, ciągnie, zaczyna macać i mówi:
• Hmm... sarna... zabita ze sztucera z 50 metrów.
Ludzie biją brawo, bo zgadł bezbłędnie. Podchodzi drugi myśliwy z zawiązanymi oczami, troszkę bardziej zawiany od pierwszego, wyciąga kawał futra i mówi:
• Ten tego... zając... zabity ze śrutówki z 25 metrów.
Wszyscy bija brawo bo tez zgadł.
Podchodzi trzeci myśliwy, tak pijaniutki, że ledwie się na nogach trzyma. Z ledwością mu oczy zawiązali i puścili w kierunku stosu zwierzaków. Bidula po drodze się potknął i wpadł między nogi żony gajowego. Twardo jednak staje na kolana, wyciąga ręce, maca i mówi radosnym głosem:
• To jest jeż!
Wszyscy osłupieli, a ten po chwili zastanowienia dodaje:
• Zabity saperką...

karolciu, 2015-03-09 18:43:39

Nos myśliwego wyczuł ścierwo od razu.

karolciu, 2015-03-09 17:47:10

Odpowiem krótko dla złodzieja nicka - Piękna proza, twórczość typu „wieś tańczy i śpiewa”. Możesz pomarzyć - literat od wideł. Zacytuje klasykę wspomnień jednego z myśliwych opisujących polowanie we dworze „ na pokocie oprócz ułożonego, ubitego zwierza zostało 4 chamów z nagonki”. Zapomniałeś dodać iż myśliwy ma prawo użyć broni (obrona konieczna) Art. 25 § 1. Kodeksu karnego. I tym sposobem uratowałem Hammera, godność myśliwego i cześć mojej żony. Koszt obrony koniecznej 5 sztuk amunicji kaliber 7x62. x 9 zł = 45 zł. Piszcie dalej a może jakiś nowy Reymont się narodzi na chwałę Polskiej Wsi!

Sanacki Michał, 2015-03-09 15:51:13

ps.
karolciu, mam prośbę. Po wczorajszym wypadzie Hummerem na chłopskie pola i gonieniu watach na pastwiska środowiskowe zasiadłem na ambonce i patrzę, a tu mój przechodzony, ale jeszcze na chodzie Hummer stoi w płomieniach, a schodząc z ambonki pożar ugasić, dopadła mnie zgraja chłopów którym pola rozjeździłem i mnie widłami po tyłku poczęstowali. Potem dopadli mnie ci którym watachy warchołów na pastwiska zapędzałem i skoro już Hummer się dopalał i (...) była podziurawiona to mnie w gnojówie podtapiali. Śmierdzący ostatkiem sil do domu na wieś się dostałem, a tam moja żona com ją przez to moje łowiectwo przez wiele lat zaniedbywał z moim kolegą się z domu puściła i jeszcze o alimenty z mojej winy będzie mnie podawać.
Błagam cię karolciu. Jestem spłukany, podaruj mi swojego kiełbasiaka bom głodny i przestrzegam ciebie abyś z chłopami nie zadzierał i nie postępował tak głupio jak ja. Dzisiaj już zmądrzałem po nauczce jaką od chłopów gratis otrzymałem i będę postępował zgodnie z powiedzeniem : nie czyń drugiemu co tobie nie miłe. I tobie to samo radzę. Darz Bór!

Sanacki Michał, 2015-03-09 14:28:51

Pozdrawiam i gratuluje kiełbasiaka!! Na chwałę Polskiego Łowiectwa !! Ja niestety jestem zajęty pędzaniem watach z lasu na chłopskie pola. Niech karmią nawet tą kukurydzą z pestycydami na
słodyszka. Panie leon niech wasi koledzy (milionerzy z bardzo drogą bronią) puszczają koła z torbami lub jak najszybciej przejmują władzę w kołach i wypłacają sobie po 1000% odszkodowań bo jak nie oni zniszczą koła to frajerzy małorolni wytrują zwierzynę. Ja nie żyje z łowiectwa moja żona również – to moja pasja i stać mnie na tą pasję z mojej pracy. Zawsze mogę z niej zrezygnować a na polowania mogę jeździć (za 400 EURO) na Litwę. Przez okres prawie 30 lat w PZŁ zauważyłem pewną zależność – czym mniejszy frajer (5 – 10 ha w programie
rolno - środowiskowym) tym większe żądania, pretensje, roszczenia, wyzwiska, groźby itd. z rolnikami, którzy mają 200 lub więcej ha można się dogadać i wspólnie działać w ochronie zasiewów (wielki szacun). P.S. Na Warszawę w ciągnikach ruszyła ta biedota wiejska? Nie rozumiem tej wioskowej ekonomi mimo że mieszkam na wsi. Zaraz Ciebie rozszarpią tacy jak rolnik6666 po herezje piszesz o bogactwie rolników. Ewentualnie oplują i wyzwą od komuchów. Pozdrawiam ! Darz Bór!

Sanacki Michał, 2015-03-09 13:15:17

leon, nie wiem co brałeś ale jest to doskonały nawóz dla ciebie. Spróbuj jeszcze maści i wysmaruj łeb. A z torbami to z
możesz puścić swoją starą po papiaki i widły.

z..;
Problem polega na tym, że zielonymi ludzikami można sterować a dzikami nie.

Pozdrawiam Kolegę Michała,
Z lasu wróciłem, po chłopskim nie łaziłem. Kabana w lesie ubiłem. Dziczek wypasiony ale delikatnie. Kukurydziak. Mniam, mniam.

karolciu, 2015-03-09 11:27:08

Taaa a świstak siedzi i zawija......kolego sanacki znam rolników myśliwych(milionerów) którzy jak będą mieli kaprys to puszczą z torbami nie jedno koło , kwestia czasu jak w zarządach zasiądą rolnicy . Bo duży może więcej , nie jeden mieszczuch mógł by tylko pomarzyć o takiej kasie . Bogaci rolnicy stają się coraz bogatsi mają tysiące ha , i kwestia czasu jak będziecie przychodzić do nich na kolanach żeby czasem nie zasiali czegoś drogiego.....któregoś dnia żonka takiego (...) i kółko dużych chłopców ( czytaj myśliwych) pójdzie z torbami . Znam nie jednego myśliwego rolnika który ma broń droższą jak wasze 10 letnie zarobki mieszczuchów . No ale jak mówi przysłowie czemuś biedny ? boś głupi .

leon, 2015-03-09 07:48:46

Na prawdę Pyrynex działa..... .....kuku tania to można jej do woli......posiać .....dookoła bardziej na wierzchu u coby się zwierz nie męczył w dłubaniu....To nie ja wywołałam tę wojnę to..... śierściate naruszyły moje granice.....Jak zielone ludziki naruszają granicę to się do nich strzela...ach Ci POLITYCY.... lepiej być świnia w Polsce niż człowiekiem na granicy ukraińsko /ruskiej.....jaki dziwny ten świat...to jest właśnie PRAWO...????konwencja ? Genewska.....

z.., 2015-03-09 07:40:41

Frajerzy myci dimestosem ( a zwłaszcza Ty kłosie pod tytułem rolnik666 ) jak kradniecie nicki to je przynajmniej poprawnie piszcie (Sanadzki) ? głąbie. Krowy wydojone? obornik wywalony? To zostaw tego kompa (z dopłatą od EU) i idź wysypywać kukurydzę albo druty pod napięciem rozstawiaj . Teraz rozumiem Sawickiego, że nie chce z wami gadać. Całe szczęście, że z roku na rok jest was coraz mniej (GUS 1300000) z zasady w rodzinach rolniczych najgłupszy zostaje na ziemi ( na gospodarce) reszta spier….a do miasta.

Sanacki Michał, 2015-03-08 22:52:36BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

grzegorzsoł

Pałuczanin do  seniora  to  jeszcze  mnie  troszkę  brakuje:)  

Pałuczanin81

@arszczecin i @Marecki-PRZEPRASZAM najmocniej nie wiedziałem,ze to tak moze wygladać(te fotki to myśliwi wydeptali kukurydzę?) TU sa dwa...