PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • smoku 2015-03-05 21:56:40
  Skoro coraz mniej i już rzekomo tylko 400 tys. GR sprzedaje na rynek to jak to jest, że 38 mln ludzi nie jest w stanie tego wchłonąć i tak bardzo zależymy od eksportu, nie tylko zresztą w rolnictwie. Skoro nasz eksport na wschód był niewielki to dlaczego jego załamanie idealnie pokrywa się z wystąpieniem kryzysu - to nie może być i nie jest przypadkowa zbieżność a tłumaczy się zawsze kto - winny. To kolejna próba odwrócenia kota ogonem czyli to nie my i my nic nie mogliśmy zrobić lepiej chce nam wmówić nieudolna i nieroztropna władza. Przyczyn należy upatrywać też głębiej bo niestety przeciętny Polak nadal jest tanią siłą roboczą w kraju o ile w ogóle prace znajdzie albo musi emigrować a władza nie tylko jemu nie pomaga ale arogancko pławi się w dobrobycie i to jest nie tylko zabawna parodia demokracji ale bardzo niebezpieczna i źle rokująca gospodarczo i społecznie sytuacja. Może w końcu premiera po prostu zatrudnić na kontrakcie z ekstra gratyfikacją równą pensji np. jakiegoś zagranicznego trenera siatkówki, czyli kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt milionów zł płatne z efekty. Oczywiście fachowca a nie wypromowanego przez media partyjnika, który może w końcu wyprowadzi ten kraj na prostą. Bowiem widać do czego doprowadziły nas rządy amatorów, których jedynymi kwalifikacjami są odpowiednie legitymacje partyjne i ostre jęzory, eksperymentujących co chwila na żywym narodzie. Może po prostu wyrzucić ten cały poselski bełkot ostatnich kilkunastu lat do koszta, cofnąć wszelkie nietrafione reformy gospodarcze, administracyjne i społeczne, wprowadzić w wyborach do sejmu JOM, tudzież zakaz finansowania partii i może coś się realnie poprawi. Rząd podobnie jak każdy urzędnik tego państwa powinien być regularnie rozliczany nie z suchych wskaźników makroekonomicznych, statystyk i ratingów przekupnych agencji ale ze wzrostu zadowolenia z poziomu życia i bezpieczeństwa przeciętnych obywateli. Zapyta ktoś jak to mierzyć, proste nie trzeba nikogo pytać a prawdę powie frekwencja wyborcza, spadek bezrobocia i stosunek osób emigrujących do powracających.
 • tata 2015-03-05 20:59:05
  Czy wy tow. Maliszewski nie macie własnego zdania? Mam tow. Sawicki własne zdanie ale się z nim nie zgadzam.
 • rolnik6666 2015-03-05 20:06:29
  zbieramy na funduszpromocyjny zeby putin zaimportował ten psl do siebie -jednego swojego człowieka w unii juz mamy jak bedzie rzadził tak unia jak Polską to jestem spokojny ze sie rozleci ,a psl przebije w rosji kolesiostwem nawet putina i ruscy upadna i tak staniemy sie potęgą!!!!!!!!!!!!!
 • rolnik 2015-03-05 19:48:51
  PSL, to banda dbająca tylko o to, by grabić jak najwięcej i jak najdłużej utrzymać d,pę na stołku. Za jaką cenę i czyim kosztem - nieważne. Cały nowy PROW, zasady sprzedaży ziemi, oraz tzw. "fundusz stabilizacyjny" napisany jest pod interes kolesi kosztem rolników i w myśl zasady ; "dzisiaj wszystkie ryje do koryta, bo jutro i tak będzie puste".
 • arszczecin 2015-03-05 17:19:54
  Ty jesteś głupi czy tylko naiwny?
  Kto we Francji organizuje taki protest? Zidane? Czy oni mają samorząd rolniczy, czy też wydmuszke tak jak jest u nas?
 • BOLKO 2015-03-05 16:40:47
  JAKIE SKŁADKI chyba takie czyny robi się społecznie a nie związkowo . Związkowcy robią teraz karierę w opozycji za waszą związkową kase NIE JESTEŚCIE CHYBA FRAJERAMI ? https://www.youtube.com/watch?
 • mokkasyn 2015-03-05 16:35:51
  Ten tępawy kmiotek o świńskiej twarzy i oczach znowu kopiuje lepperowski styl uprawiania polityki. Jest w PSL ale zdecydowanie się od niego odcina. K.rva może czas się z niego wypisać jak cię świnio tak uwiera legitymacja PSL. Jakoś cicho o wyroku za fałszowanie podpisu w ARiMR przez tego chama spod Grójca.
 • arszczecin 2015-03-05 16:07:31
  Bolko, chcesz francuskich rozwiązań? Zacznij płacić składki na związek. I nie 5 zł od hap, ale 100. Jak myślisz, kto za sprzatanie zapłacił?

  Rzecz druga. Widziałeś tam policjanta? To teraz obejrzyj filmik ile policjantów jest dziś pod kprm.
 • BOLKO 2015-03-05 15:54:14
  z nimi trzeba Ostro nie należy słuchać partyjnych związkowców tu trzeba zrobić tak jak się robi na zachodzie np francuscy rolnicy umieją się upomnieć o swoje to przykład : https://www.youtube.com/watch?v=1MOvmGIPi7w
 • niestety 2015-03-05 15:48:12
  @baca, krytycznie w znaczeniu "oparty na sumiennej, rzeczowej ocenie", a nie "bardzo surowo lub negatywnie oceniający"
 • baca56 2015-03-05 15:44:28
  "Poseł zapewnił, że PSL krytycznie ocenia działania, także obecnego czy poprzedniego ministra", No przecież PSL zawsze w opozycji! Maliszewski, Jarubas, za chwilę się dowiemy że także Sawicki zawsze sprzeciwiał się działaniom ministra rolnictwa.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.159.85.193
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!