PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Szanowni Rolnicy!
Jeśli pojechaliście tylko po spelnienie waszych małostkowych postulatów to nic nie zyskacie !!! Okupant okpii po raz kolejny!
Jeśli natomiast spowodujecie ,ze terroryści z okupacyjnych władz,okupacyjnych mediów, ciemiężcy całego Narodu Polskiego sami się poddadza to ZYSKACIE tak jak i zyska cały Naród Polski !
Waszym przywódca i całego Narodu Polskiego jest Tadeusz Cichocki a nie jest żaden senator okupanta , zaden aparadczyk ze związkow okupanta, z Solidarności RI ,z OPZZ, zaden Izdebski ani agent Piotr Rybak,czy inni !!!!

Obowiązującym każdego Polaka prawem jest Proklamacja Tadeusza Cichockiego z 02.11.2014r. o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena -Naród Polski i wydaniu nakazu aresztowania dla sprawców agresji na Polskę, zawojowania jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim. www.tcichocki.pl, http://www.tcichocki.pl/20141102_Proklamacja_przejecia_wladzy_przez_Narod_Polski.pdf obowiązującym każdego mieszkańca Ziemi jest uwolnienie Świata od prywatnego, niewolniczego systemu na mocy Paradygmat-Raport, Kod-UCC, co daje nam równe prawa w dostępie do dóbr Ziemi ! "... jesteśmy już WOLNI ! „Kontrolowane przez korporacje Rządy oraz Media odmawiają ogłoszenia swojego własnego zgonu z oczywistych powodów. …. naszym zadaniem jest zrozumienie tego co i jak się wydarzyło tak, abyśmy mogli powiadamiać innych … i w końcu rozpocząć proces zmian na skalę światową na które wszyscy czekaliśmy.” Andy Whiteley https://ujawnienie.wordpress.com/2013/03/01/one-poeples-publi-trust/

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU , 2015-03-07 10:34:50

Rolnicy !
To nie jest nasz rząd, to nie jest polski rząd! To jest rząd zydowskiego okupanta, który na wezwanie T. Cichockiego w imieniu Narodu Polskiego, nie przedstawił dowodów na prawo sprawowania władzy !
http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

Odwaznie nazywajcie wroga wrogiem, zyda ,zydem, zydowskiego okupanta, zydowskim okupantem !!!

Rolnicy trzymajcie się z dala od zydowstwa! Trzymajcie sie z dala od wszelkich związków zawodowych, koalicji, partii itp. przejętych przez agentów okupanta!

Trzymajcie sie z dala od wladz okupanta !!! Z TERORYSTAMI TERRORYZUJACYMI NARÓD POLSKI SIE NIE ROZMAWIA A TRZYMA Z DALEKA TYM BARDZIEJ WIEDZĄC ,ZE NARÓD POLSKI WYDAŁ NA NICH NAKAZ ARESZTOWANIA A ICH ZYDOWSKI ŚWIATOWY SYSTEM NIEWOLNICZY UPADŁ 25.12.2012R. !!!!

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU , 2015-03-07 10:31:23

Wszyscy senatorzy, posłowie, rząd ,prezydent ,wojewodowie, burmistrzowie, wójtowie itp. do aresztu! Nakaz aresztowania wydał Suweren /Naród Polski zgodnie z Proklamacja T. Cichockiego z o2.11.2014 r. o bezpośrednim sprawowaniu władzy zwierzchniej przez Suwerena/Naród Polski i o aresztowaniu winnych krzywd Narodu Polskiego !
www.tcichocki.pl

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU , 2015-03-07 10:28:46

....tak trzymaj .....to do mnie dociera w całości.....

z.., 2015-03-06 18:48:32

W sumie może i dobrze, że OPZZ się zwinął. Teraz mogę w 100% z czystym sumieniem popierać ten protest. Nie żebym coś miał do p. Izdebskiego, ale ich postulaty były mocno ... niedopracowane i łatwe do ośmieszenia.
Brawo Chruścikowski, brawo Kosmal, brawo Solidarność RI.

baca56, 2015-03-06 18:30:17

Ten Chróścikowski to ma łeb ,prawdę mówi nic się dalej nie robi ,Sawicki bredzi o dopłatach i PROW jak byśmy o tym nie wiedzieli ,to już ostatnia kadencja PSL i Sawickiego ,nas już nie oszukają,,, chyba ze miasto pójdzie na nich głosować ...

czech, 2015-03-06 18:09:56

No i fajnie.

arszczecin , 2015-03-06 15:23:42BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Łódź rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

przem

Kilka lat temu siałem Bonanze z RAGTu bardzo polecam, wierna w plonowaniu i w porównaniu do Xenona, Sherlocka czy SYKolumba zawsze...

jarki

Takie bzdury to mówią miastowi  Mróz chyba nieco odpuszcza