PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Dobry zwyczaj nie pożyczaj

q, 2015-03-11 09:41:57

Nie powierzyłbym JKM nawet złotówki, a co dopiero losu. Oczywiście, mogę się mylić, ale tak czuję.

PM, 2015-03-10 20:12:55

Coś jakby drgnęło. Takich spraw było wiele w przeszłości. Mam nadzieję, że od tego precedensu zacznie się inne traktowanie asesorów i komorników.

Swoją drogą, czy prokuratura zainteresowała się dalszymi losami ciągnika? Coś mi się wydaje, że został sprzedany "po znajomości" Ciekawe ile jest takich sprzedaży w Polsce w ciągu roku.

RSD, 2015-03-10 11:22:21

Ludzie jeżeli chcemy zmian, jeżeli chcemy nie płacić na darmozjadów, na nierobów, mieć tańszy wat,paliwo,mniej biurokracji do utrzymania i wiele innych to tylko Janusz Korwin Mikke może na to dać, tylko on nie nikt inny, jeżeli chcemy zmian musimy dać mu szanse, zobaczcie temu człowiekowi o coś w tej polityce chodzi od wielu lat ma swój plan którego się trzyma i nie jest jak chorągiewka na wietrze,ludzie nie wierzcie w to co mówią o nim,to kłamstwa,propaganda, oni boją się że gdy on dojdzie do władzy zakończy ich przestępstwa i powsadza do więzieni bandytów którzy niszczą nasz kraj od dawna. Tylko JANUSZ KORWIN MIKKE !

Patriota, 2015-03-10 10:01:21BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

https://www.adama.com/polska/pl/produkty/herbicydy/fox-480-sc.html

jarki

Ja robię tiofanat+tebu z prochlorazem będzie drożej ale pewnie lepiej? Toprex wcześnie to dobre zapobieganie i skracanie oraz temperatura...