PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Dobry zwyczaj nie pożyczaj

q, 2015-03-11 09:41:57

Nie powierzyłbym JKM nawet złotówki, a co dopiero losu. Oczywiście, mogę się mylić, ale tak czuję.

PM, 2015-03-10 20:12:55

Coś jakby drgnęło. Takich spraw było wiele w przeszłości. Mam nadzieję, że od tego precedensu zacznie się inne traktowanie asesorów i komorników.

Swoją drogą, czy prokuratura zainteresowała się dalszymi losami ciągnika? Coś mi się wydaje, że został sprzedany "po znajomości" Ciekawe ile jest takich sprzedaży w Polsce w ciągu roku.

RSD, 2015-03-10 11:22:21

Ludzie jeżeli chcemy zmian, jeżeli chcemy nie płacić na darmozjadów, na nierobów, mieć tańszy wat,paliwo,mniej biurokracji do utrzymania i wiele innych to tylko Janusz Korwin Mikke może na to dać, tylko on nie nikt inny, jeżeli chcemy zmian musimy dać mu szanse, zobaczcie temu człowiekowi o coś w tej polityce chodzi od wielu lat ma swój plan którego się trzyma i nie jest jak chorągiewka na wietrze,ludzie nie wierzcie w to co mówią o nim,to kłamstwa,propaganda, oni boją się że gdy on dojdzie do władzy zakończy ich przestępstwa i powsadza do więzieni bandytów którzy niszczą nasz kraj od dawna. Tylko JANUSZ KORWIN MIKKE !

Patriota, 2015-03-10 10:01:21BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

biedron

jest bez cover edge, dzięki za radę

maslak88

no to spokojnie możesz dać jaką chcesz, ja mam też JD pasówkę, tylko kup o szerokości 123 cm, bo zapewne nie ma Cover Edga, a szersza może...