PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

ARiMR to państwo w państwie i rozdaje karty jak chce .Dobiera kryteria punaktacji jak jej się podoba. Nachapała sie w roku ubieglym od BGŻ-U to dalej ich foruje . Wkrotce żabojady będą trzymac kapitał w łapach i mając najwiecej placówek na wsiach to złupią do końca polskiego rolnika ukrytymi kosztami.Opłata administracyjna 1 % to dodatkowa prowizja o której Arimr juz nie pisze.

Sebda, 2015-03-26 12:57:43

Jaka preferencja??? 5,48 % to ma być preferencja? Przy obecnych stopach procentowych i WIBOR 3M 1,65 %! To jest lichwa a nie bankowość! Ponad 16 miliardów z klientów ściągnęli w 2014 roku!

TomaszW, 2015-03-24 09:24:30

Krecik z dopłatą ARiMR do zakupu ziemi - wymóg to posiadanie ziemi w ilości nie mniejszej niż średnia krajowa. A jak ktoś do tej pory nie potrzebował ziemi (m.in. produkcja drobiarska) ale chce kupić z dopłatą, ale nie więcej niż to 10ha (średnia krajowa coś koło, zresztą takich kawałków 10ha to ze świecą szukać)? to co nie dostanie dopłaty? Pal sześć, że wymagane są kwalifikacje (wykształcenie i/lub staż pracy w rolnictwie), ale to że dyskryminuje się ludzi którzy maja za mało ziemi aby sprostać wymaganiom (i nie chodzi o to aby nie wspierać oszustów i niedochodowych gospodarstw bo to jest ok).

rolnik z miasta, 2015-03-23 21:25:39

Przebiegły, żabojadzki begieżecik szuka naiwnych bo co z tego, że za udzielnie nie pobierze prowizji skoro odbije sobie prowizją za administrowanie kredytem co kwartał z konta ściąga kaskę łącznie 1 do 2% rocznie i marżę też ma nie najniższą porównując do innych banków.

smoku, 2015-03-23 16:34:19BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Jest mokro jak cholera ma się ocieplić czyli samosiewy będą szalały  Przez 10 dni zboże jare naprawdę powinno się odbudować czyli masz...

damian9871

Kiedyś to rozbierałem i jak dobrze pamiętam tam nie ma żadnych uszczelnień. Spasowane jest w miarę dokładnie i trzyma, u mnie po 4 latach...