PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

ARiMR to państwo w państwie i rozdaje karty jak chce .Dobiera kryteria punaktacji jak jej się podoba. Nachapała sie w roku ubieglym od BGŻ-U to dalej ich foruje . Wkrotce żabojady będą trzymac kapitał w łapach i mając najwiecej placówek na wsiach to złupią do końca polskiego rolnika ukrytymi kosztami.Opłata administracyjna 1 % to dodatkowa prowizja o której Arimr juz nie pisze.

Sebda, 2015-03-26 12:57:43

Jaka preferencja??? 5,48 % to ma być preferencja? Przy obecnych stopach procentowych i WIBOR 3M 1,65 %! To jest lichwa a nie bankowość! Ponad 16 miliardów z klientów ściągnęli w 2014 roku!

TomaszW, 2015-03-24 09:24:30

Krecik z dopłatą ARiMR do zakupu ziemi - wymóg to posiadanie ziemi w ilości nie mniejszej niż średnia krajowa. A jak ktoś do tej pory nie potrzebował ziemi (m.in. produkcja drobiarska) ale chce kupić z dopłatą, ale nie więcej niż to 10ha (średnia krajowa coś koło, zresztą takich kawałków 10ha to ze świecą szukać)? to co nie dostanie dopłaty? Pal sześć, że wymagane są kwalifikacje (wykształcenie i/lub staż pracy w rolnictwie), ale to że dyskryminuje się ludzi którzy maja za mało ziemi aby sprostać wymaganiom (i nie chodzi o to aby nie wspierać oszustów i niedochodowych gospodarstw bo to jest ok).

rolnik z miasta, 2015-03-23 21:25:39

Przebiegły, żabojadzki begieżecik szuka naiwnych bo co z tego, że za udzielnie nie pobierze prowizji skoro odbije sobie prowizją za administrowanie kredytem co kwartał z konta ściąga kaskę łącznie 1 do 2% rocznie i marżę też ma nie najniższą porównując do innych banków.

smoku, 2015-03-23 16:34:19BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

Czy ja wiem czy odpuszczą, znów ma być mrozki i wegetacji nie ruszy w marcu. Jakoś kiepsko widzę żeby rzepak miał zakwitnąc naa...

Pałuczanin81

Też dziś lustracja w padającym śniegu- całe rzędy w zaniżeniu terenu(koleinach od siewu) zdechnięte wzdłuż-co za przyczyna?nadmiar...