PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Cytat:" kwestia braku nadzoru"- oczywiście, że tak jest. Brak nadzoru jest nie tylko nad pracownikami kancelarii, jak było - co sugeruje ten artykuł, choć ja mam swoje zdanie przytoczone w innym poście- w tej kancelarii. Brak nadzoru jest także ze strony Sądu, jego Prezesa, Samorządu. No cóż mógłbym "usprawiedliwić" samorząd bo przecież kruk krukowi oka nie wykole. Chołubi się tych komorników, którzy podporządkowują się samorządowi, lecz gani tych, którzy nie są zgodni z linią "partii i narodu". Ale co z nadzorem Sądu. Pisałem już na innym forum, że nadzór Sądu jest bardzo iluzoryczny. Bo przecież jak można nazwać nadzorem sprawdzanie komornika poprzez wcześniejsze umówienie się z nim na taką czynność, i co gorsza ze wskazaniem jakie akta chce Wysoki Sąd przejrzeć. Tylko komornik, który byłby opóźniony w rozwoju- a przecież nie ma takich, bo są to inteligentni, wykształceni ludzie- nie doprowadziłby, oczywiście gdyby nie zaistniało to wcześniej, tych akt do porządku. Po kontroli, która była przeprowadzona u komornika Jarosława K. ten komornik jest bardzo poprawny nawet przesyła informację, że wszedł na rewir innych komorników, zajął ruchomości, czego oczywiście wcześniej nie robił. Tak to jest z komornikami, rzadko zdarzają się tacy jak w artykule pana J., którzy podpowiadają dłużnikom. Ale tacy są potępiani przez innych. W Łodzi pojawiła się Pani komornik z Wrocławia, usadowiła się przy jednym z większych przedsiębiorstw łódzkich, i co się dzieje? Łódzcy komornicy już myślą co zrobić żeby się jej pozbyć. Taka jest konkurencja.

jakris250, 2015-03-27 15:06:44

Wstyd powiedzieć, ale pani wiceminister usprawiedliwia - w pewnym sensie - złodzieja, bo tak trzeba nazwać tego komornika, który działa w imieniu Państwa. Wg jej i jej podobnych prawników, gdybym np. ja wjechał na teren zagrody tego rolnika, aby napić się zsiadłego mleka, swoim samochodem zarejestrowanym na moje nazwisko z moją rejestracją i z odpowiednimi dokumentami, że ja jestem właścicielem wozu w mojej kieszeni, komornik (za pośrednictwem asesora) może zająć mój samochód za długi tego rolnika, bo samochód jest na jego podwórku.
To jest horror. Już za takie bezmyślne gadanie powinna wylecieć ze stanowiska. Skrajny brak odpowiedzialności.

Wnuk Rolnika, 2015-03-26 19:17:53

1344 legalnych złodzieji z namaszczeniem prawa.Wypaczone myślenie ludzi wykształconych za pieniądze podatników !!!

OBSERWATOR, 2015-03-25 20:20:16

Cytat: "nie był w stanie ich weryfikować", i dalej: "najogólniej rzecz biorąc, kwestia braku nadzoru", i wcześniej:"On te sprawy, jeżeli tak można powiedzieć, brał hurtowo, i z powodu wydajności, jaką mogło zapewnić pięciu asesorów plus on, nie był w stanie ich weryfikować". To jest uogólnienie, a tak na prawdę gówno prawda, zarówno wierzyciel jak i komornik, jeszcze raz powtarzam komornik, nie asesor - Michał K. czy iny zatrudniony w Tej kancelarii Iżel itp... - wiedzieli co robią, wszystko szło o zyski dla kancelarii. Tak jest wszędzie. Nie patrzy się na dłużnika. Tylko co będzie lepsze dla kancelarii. Może lepiej namówić dłużnika żeby dokonał wpłaty bezpośredniej wtedy jest 15% a nie jak z konta lub wynagrodzenia 8%. Nacisk na asesorów żeby robili koszty dla kancelarii. No i dał się zrobić biedny asesor Michał K. chociaż z tego co wiem to był z niego asesor, który chciał za wszelką cenę współdziała z wierzycielem tak jak On chciał. Dlaczego? Przetrząśnijmy majątek Pana asesora, nie skupiajmy się tylko na Komorniku Kluczkowskim. To jest facet, który ma powiązaniaq. Lepsze niż niektórzy dziennikarze. Czym przyjechał na przesłuchania? Kto mu to podpowiedział? Izby Komornicze to samorządy, które zakrywają grzech swoich członków. Nie jest tak? prześledźcie wypowiedzi ich rzeczników. Jak wypowiadają się kiedy można coś ugrać, a jak kiedy trzeba coś potępić? Ich rzecznicy chyba uczyli się u Urbana.

jakris250, 2015-03-25 19:51:39BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Dziś poszedł krzem pierwszy raz w życiu,jutro 1 llitr CCC,03 modusa,1 litr delaro,bo conajmniej przez tydzień nie pójdzie w pole...

miwigos

Nie chciał byś widzieć jak wygląda traktor po opryskach,tak jak samochody po rajdzie terenowym w błocie,nastepny tydzień opady i...