PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • obserator 2015-03-31 19:44:52
  czemu wszyscy rolnicy ze wschodu kraju są tacy naiwni ,nikt do końca nie będzie zwalczał ASF zachodnie koncerny lobbują na nasze władze aby utrzymać tą chorobę na całym wschodzie Polski i w powolny sposób ,zlikwidować całkowicie hodowlę trzody, to są grube miliardy złotych,tu będą zakazy hodowli ,a oni ze swoim towarem przejmą cały rynek ,czy ktoś sprawdzał co się dzieje z chorymi padłymi dzikami ,morze one wracają z powrotem do lasu ,a nie trafiają do utylizacji ,ASF będzie postępował i to co raz szybciej ,z powiatu na powiat ,tu jest sprawa dla dziennikarzy śledczych ,,,,ta cała walka z ASF jest robiona tylko pod publiczkę ,,zobaczycie ze to się okaże prawdą ....
 • A.P. 2015-03-26 19:44:10
  @zgnębiony przez żydów Na zachodzie byś musiał podrzucić całego tira bo inaczej to oni to zgrabnie ukryją. Myślę że niedługo przez brak działania asf pójdzie dalej na zachód jak już będzie w moich stronach (kuj-pom.) to Merkel wezwie na dywanik Kopaczową opi*li i zaczną się skuteczne działania tyle że nasza wieprzowina przez 2 czy 3 lata dalej będzie traktowana jak skażona.
 • zgnębiony przez żydów 2015-03-26 05:41:53
  Masz rację,wozić to na zachód europy,wtedy problem zostanie dostrzeżony jak będą to mieć u siebie
 • Jeszcze Polska niezginela póki my żyjemy !!! 2015-03-25 20:12:49
  Chłopy !!!
  Zracji iż nasz nieudolny rząd oraz odpowiedzialne służby nic nieroba żeby powstrzymać ASF tylko przyglądają sie jak wrona na gnat , wymyślają jakieś bioasekuracje i inne głupoty tylko poto żeby do reszty zniszczyć produkcje trzody na wschodzie a moze i w całym kraju to niema na co czekać tylko zbierać te padle dziki z lasu i walić z nimi do Brukseli . Bo inaczej wydymaja nas a na koniec zjedzą! A nasze dzieci zrobią swoimi parobkami !
 • rolnik 2015-03-25 19:18:31
  Rozwiązanie problemu dzików przekracza możliwości intelektualne i merytoryczne kół łowieckich i rządzących tym krajem.Jedyne wytłumaczenie to lenistwo w/w.
 • rolnik z podlasia 2015-03-25 18:29:48
  Przecież to specjalna robota ,rozlewają ten ASF po całym wschodzie kraju,żeby tu wyniszczyć produkcję wieprzowiny ,,,a zobaczycie jak znowu się zaczną strajki ,jak szybko będą znajdowały się następne przypadki i to co raz dalej ,jak będą tak dalej robić,, to zaczniemy im samochodami wywozić te badziewie w drugi koniec Polski ,a co nam pozostanie jak będziemy bankrutami ,jak cierpieć to wszyscy ...
 • kaboom 2015-03-25 16:40:50
  No nareszcie asf idzie dalej , mam nadzieje że jak dojdzie na zachód Polski to zaczną truć te dzikie świnki zatrutym mięsem zrzucanym z samolotów , tak jak to robią w Australii .

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.68.137
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!