PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Co to za związek który dołuje swoich producentów ,a tyłek maśli konkurencji.???Duńczycy faszerują świnie wszystkim czym się da , aby ograniczyć upadki i nie ważna jakość tucznika , ważne aby z 1kg. mięsa uzyskać 3kg wyrobu . Nie potrzeba chodzić do lekarza w razie choroby , bo w mięsie dunskich tuczników jest już odpowiednia dawka antybiotyków .Kiwa się klijenta w markecie ceną nie mówiąc o jakosci i zdrowotności towaru.

OBSERWATOR, 2015-04-12 10:30:31

Dlaczego równają nas z molochami z zachodnim badziewiem (tylko chemia i zastrzyki)gdzie tylko rządzi pieniądz liczenie i zyski (to domena zachodu i naszych profesorków).Gdzie swojskie kiełbasy domowym sposobem uwędzone z kija (gdzie tucznik rusł 9 miesiecy) to jest smak!!!.Ludzie do czego ten Świat zmierza!!!,pedalstwo,gejostwo,prostytucja i złodziejstwo zgodne z prawem.

prawdziwy, 2015-04-09 21:35:14

Dlaczego mam produkować jak Duńczycy! Ja się sprzeciwiam produkcji tucznika w wadze 120 kg w 5 miesięcy po urodzeniu-ok jest to ekonomia ale życie to nie tylko pieniądze. Jaką wartość ma takie mięso, jaki smak, a czym te zwierzęta są faszerowane aby w takiej masie ( te tuczarnie na tysiące czy dziesiątki tysięcy sztuk) przeżyły i przybrały na wadze, to jest fizjologiczne?! To jest normalne , że wszystkie tuczniki prawie do centymetra mają identyczne wymiary- żywe stworzenia jak z taśmy? Świnka też niech ma trochę przyjemności w swoim życiu zanim skończy na talerzu. A jeżeli chodzi o statystyki to popieram wypowiedź Wieprzka

Rosie, 2015-04-09 21:02:48

Zamiast dziękować za to, że polski rolnik te maciory z własnej kieszeni utrzymuje i do nich dopłaca to jeszcze kłapiecie dziobami na niego i wymyślacie jakiś menedżerów od macior a co wy robicie dobrego poza tym, wy wszyscy politycy, urzędasy i inne darmozjady żerujące na tym co inni do budżetu wkładają ciężką pracą. Co zrobiliście żeby ochronić polski rynek, żeby ceny opłacalne były - nic a tylko zrujnowaliście ruski rynek i teraz jeszcze serwujecie nam jałowe pie... o duńskiej konkurencji, zapominając jak wysoko jest dotowane to tamtejsze rolnictwo, którym się rajcujecie jak koty na wiosnę. Tak dalej działajcie to niedługo żywe świnie do tej wszej ukochanej Danii będziecie jeździć oglądać.

smoku, 2015-04-09 16:06:37

ale to wszystko proste... żeby zrealizować wizję związku należałoby może wywłaszczyć rolników i zatrudnić menadżerów... śmiechu warte co w artykule jest napisane... kto to wymyśla??:):):)

rolnik, 2015-04-09 13:41:21

GUS zbiera dane albo w porze zasiewow, albo w srodku zniw. Kompletna klapa jesli choodzi o rzetelnosc danych i do tego przez telefon nawet nie wiesz z kim rozmawiasz. "To nie wazne co pan powie byle wypelnic ankiete mowia specjalisci z GUS. Proponuje premie dla nich, to tacy medrcy, jacy oni sa potrzebni?

Wieprzek, 2015-04-08 21:39:54

A co to za twór ten niby to związek pracodawców producentów trzody. Analiza w oparciu o różne dane to analiza na poziomie "podstawówki" To ekonomia u każdego producenta jawnie pokazuje, że jak nie ma 25 - 26 prosiąt w ciągu roku to jest spokojnie od tyłu. A tu badanie oparte na statystyce. Pewnie tacy działacze dążą do tego aby było kilka ferm utrzymujących maciory wzorem ubojni.
Sowiecka gigantomania wiecznie żywa

tata, 2015-04-08 21:00:29BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Macierzysz rynek komercyjny - obiekty na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

Mży nieśmiało, może się nauczy? Wody nam nada pilnie, ICM pokazuje, że na 1:00 coś będzie. Czekamy

lokizom

Tutaj pragniemy. Znowu ominęło