PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Ogłoszenie drobne : Uwaga wielka posezonowa, hurtowa wyprzedaż członków z PSL-u + gratis/promocja tylko do piątku do każdego zakupionego członka martwy dzik z ASF wraz z przysłowiową miskę ryżu.
Uwaga kupujesz na własne ryzyko towar sprawdzony ale okazał się pośledniej jakości- zatem nie przyjmujemy reklamacji ani zwrotów.
POLACY

smoku, 2015-04-13 17:06:27


Naród Polski wypowiada posłuszeństwo zydowskiemu okupantowi !!!

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa do realizacji Dekretu o wypowiedzeniu posłuszeństwa okupacyjnym organom w Polsce !

02
KWI
Łowicz, 02.04.2015r.

W stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej a szczególnie obowiązywania Proklamacji Tadeusza Cichockiego o przejęciu władzy przez Naród Polski, Polski Obywatelski Ruch Oporu, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi wzywają do powszechnego stosowania i szybkiego rozpowszechniania na wszelkie możliwe sposoby dekretu z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu przez Suwerena tj. Naród Polski posłuszeństwa okupacyjnym władzom i organom wszelkich szczebli w Polsce !

Dekret ten jest najwyższej rangi aktem prawnym w Rzeczypospolitej Polskiej, wyższej od konstytucji RP, bo wydany w zgodzie z polską racją stanu i wolą Suwerena – zwierzchnika wszelkiej władzy w Polsce oraz na podstawie prawa naturalnego.

Dekret wzywa wszystkich Polaków do powszechnego bojkotu okupacyjnych organów państwa i do nie płacenia podatków, opłat, nie płacenia mandatów, kar oraz różnego rodzaju danin. Uprawnia wszystkich Polaków do obrony koniecznej, obrony praw naturalnych własnych, rodziny, rodaków, majątku własnego, lokalnego, narodowego i suwerenności Rzeczypospolitej Polskiej. Powołuje zakonspirowane Trybunały Ludowe i wzywa zakonspirowane Oddziały Obrony Koniecznej do wykonywania wyroków tych Trybunałów.

Wszystkie zapisy dekretu obowiązywać będą do czasu odebrania władzy oszustom i uzurpatorom, wrogom Narodu Polskiego, podżegaczom wojennym, nielegalnie pełniącym funkcje w organach państwa, samorządach terytorialnych, organach ścigania, wymiaru sprawiedliwości i innych.

Więcej informacji na stronie Tadeusza Cichockiego: www.tcichocki.pl oraz na blogu:”Polski Obywatelski Ruch Oporu w obronie Narodu Polskiego i Polski” www.wojdabejda.wordpress.com

Maria Bejda, Teresa Wojda

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze „Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze,

www.wojdabejda.wordpress.com

lowobywatel, 2015-04-13 15:31:29

Dajcie im wyraz swojej aprobaty podczas wyborów, czyli odmówcie głosowania. A oni i tak się wybiorą!

A.Krzak, 2015-04-12 21:51:30

Kolejna paranoja.Wielkie supermarkiety nie są opodatkowane a rolnika opodatkowuje się od każdej marchewki i jajka.Posłowie z PO i PSL puknijcie się w te Wasze puste łby.Macie tyle przykładów takich ustaw w Europie a robicie takie wypiardki.Pora,żebyście znikli z politycznej areny.

były rolnik, 2015-04-12 07:42:09

Czy ktoś wie dla czego przepis ten ma wejść w życie dopiero z dniem 1 stycznia 2016, a nie z chwilą uchwalenia.Coś tu śmierdzi drodzy ustawodawcy!!!.

Sołtys, 2015-04-10 17:50:39BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Pabianice rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Łódź rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Łódź rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Darłowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Taka masakra wszędzie gdzie jęczmień na polu  Często po zimie wyglądało to lepiej 

jarki

Mnie też ciągle się nasuwa analogia do sezonu 2010/11  Najgorszego w moich bolączkach rzepaczanych