PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Ogłoszenie drobne : Uwaga wielka posezonowa, hurtowa wyprzedaż członków z PSL-u + gratis/promocja tylko do piątku do każdego zakupionego członka martwy dzik z ASF wraz z przysłowiową miskę ryżu.
Uwaga kupujesz na własne ryzyko towar sprawdzony ale okazał się pośledniej jakości- zatem nie przyjmujemy reklamacji ani zwrotów.
POLACY

smoku, 2015-04-13 17:06:27


Naród Polski wypowiada posłuszeństwo zydowskiemu okupantowi !!!

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa do realizacji Dekretu o wypowiedzeniu posłuszeństwa okupacyjnym organom w Polsce !

02
KWI
Łowicz, 02.04.2015r.

W stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej a szczególnie obowiązywania Proklamacji Tadeusza Cichockiego o przejęciu władzy przez Naród Polski, Polski Obywatelski Ruch Oporu, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi wzywają do powszechnego stosowania i szybkiego rozpowszechniania na wszelkie możliwe sposoby dekretu z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu przez Suwerena tj. Naród Polski posłuszeństwa okupacyjnym władzom i organom wszelkich szczebli w Polsce !

Dekret ten jest najwyższej rangi aktem prawnym w Rzeczypospolitej Polskiej, wyższej od konstytucji RP, bo wydany w zgodzie z polską racją stanu i wolą Suwerena – zwierzchnika wszelkiej władzy w Polsce oraz na podstawie prawa naturalnego.

Dekret wzywa wszystkich Polaków do powszechnego bojkotu okupacyjnych organów państwa i do nie płacenia podatków, opłat, nie płacenia mandatów, kar oraz różnego rodzaju danin. Uprawnia wszystkich Polaków do obrony koniecznej, obrony praw naturalnych własnych, rodziny, rodaków, majątku własnego, lokalnego, narodowego i suwerenności Rzeczypospolitej Polskiej. Powołuje zakonspirowane Trybunały Ludowe i wzywa zakonspirowane Oddziały Obrony Koniecznej do wykonywania wyroków tych Trybunałów.

Wszystkie zapisy dekretu obowiązywać będą do czasu odebrania władzy oszustom i uzurpatorom, wrogom Narodu Polskiego, podżegaczom wojennym, nielegalnie pełniącym funkcje w organach państwa, samorządach terytorialnych, organach ścigania, wymiaru sprawiedliwości i innych.

Więcej informacji na stronie Tadeusza Cichockiego: www.tcichocki.pl oraz na blogu:”Polski Obywatelski Ruch Oporu w obronie Narodu Polskiego i Polski” www.wojdabejda.wordpress.com

Maria Bejda, Teresa Wojda

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze „Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze,

www.wojdabejda.wordpress.com

lowobywatel, 2015-04-13 15:31:29

Dajcie im wyraz swojej aprobaty podczas wyborów, czyli odmówcie głosowania. A oni i tak się wybiorą!

A.Krzak, 2015-04-12 21:51:30

Kolejna paranoja.Wielkie supermarkiety nie są opodatkowane a rolnika opodatkowuje się od każdej marchewki i jajka.Posłowie z PO i PSL puknijcie się w te Wasze puste łby.Macie tyle przykładów takich ustaw w Europie a robicie takie wypiardki.Pora,żebyście znikli z politycznej areny.

były rolnik, 2015-04-12 07:42:09

Czy ktoś wie dla czego przepis ten ma wejść w życie dopiero z dniem 1 stycznia 2016, a nie z chwilą uchwalenia.Coś tu śmierdzi drodzy ustawodawcy!!!.

Sołtys, 2015-04-10 17:50:39BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Niestety nie, bo Sapek z ekipą miał wpaść, ale węgla do grilla mi zabrakło i odmówił ;) Może w połowie przyszłego tygodnia się uda,...

Daymon

@Marecki to jeszcze nie posiane... U mnie już w gruncie ale pod kołderką rośnie.