PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Pomyliłem art. Poniższa wypowiedź nieaktualna.

KrystianM, 2015-04-15 09:52:42

Tak to już jest, gdy zamiast etyki w biznesie, jedyną przyświecającą wartością, staje się mikroekonomiczna maksymalizacja zysku.

KrystianM, 2015-04-15 09:51:26

Jak zwykle bubel prawny . Rolnik który zechce skorzystać ze sprzedaży bezpośredniej będą podwójnie ryczałtowo opodatkowani . Raz opodatkowani podatkiem od hektara , drugi raz opodatkowani ryczałtowo w kwocie 2 % . To już z góry wygląda że jest nie zgodne z konstytucją ale cóż to obchodzi PO-PSL ? wybory idą więc będą tą ustawę przepychać jako coś użytecznego a w sumie jest to nowy podatek ściągnięty drugi raz z produkcji przetworzonej .

rolnik, 2015-04-15 09:19:21

Ze sprzedażą bezpośrednią jest tak samo jak z ustawą o OZE.Nie przyzwolenia politycznego PO-PSL,boli mnie takie podejscie bo jestem peselowcem(dopiero gdy PSL nie wejdzie do Sejmu otworzą im się oczy).U nas w Polsce nic nie można, u nas możemy tylko konsumowac mięso z zapasów z zachodu.Tą sprawą powinno się zająć Federacja i Stowarzyszenie Konsumentów.7 tys. zeta to kpiny z rolników,opodatkować bo mało kasy w budżecie państwowym?Są inne branże nieopodatkowane tam trudniej opodatkować!!!interesy....

chłoporobotnik, 2015-04-15 08:55:45

Jak zwykle "chciano dobrze" wychodzi kiepsko. Ktoś chciał uregulować handel a wyszło, że go zlikwiduje, bo nie widzę żeby babcie sprzedające ser czy śmietanę na targowisku a nie rzadko posiadające większe dochody niż te 7 tys nagle się opodatkowały, czy też dziadek mający tunel i uprawiający fasolkę bo po co mu to?!

raf, 2015-04-15 05:42:54

No ciekawe jakie "super udogodnienia" nam wymyślą.

Pele, 2015-04-14 15:38:16BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Kowary rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Rzeszów rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków, Krowodrza rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

FIXATION

Witam, mam do zaprezentowania koniczynę Fixation. Koniczynę którą siejemy do 15 października, a jedyny zbiór jest koniec...

R-w

 Myślałem że przekroisz te rosliny @ikcomas :)  Z tego co opisałeś to jeżeli czujesz pod palcem kolanko to się nie...