PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • rolnik 2015-04-14 19:38:45
  Ot i już PSL ujada. Kundle szczekają karawana jedzie dalej.
  Panie Marcinie wytrwałości
 • aa 2015-04-14 16:33:43
  Jeden biedak koczuje w zielonym miasteczku a drugiego nieudacznika po gębie biją w ARMIM do roboty gamonie
 • lewar 2015-04-14 15:19:55
  @Marcin,zwolnij bo już na łeb Tobie wali,zanim siądziesz do kompa weż zimny prysznic.iInie strasz bo się zesrasz..Chcesz przykryć swoje machlojki paplaniną.Żałosne .
 • ekojajo 2015-04-14 14:53:03
  Marcin,ARiMR to sztuczna instytucja powstała tylko dla ludzi z układu.Ci pseudo fachowcy,specjaliści otrzymują za nic kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie!!!!!!!.
  Przyznają dotację dla swoich do niezgłaszanych przez rolników gruntów ,nawet do działek poniżej 10 arów!!!!!!!!!!!.
  Każdy pracownik organu administracji publicznej,który zatrudniony jest bez kwalifikacji po znajomości z tzw awansu zawodowego,który swym postępowaniem nie pomaga obywatelowi a tylko czerpie korzyści dla siebie w postaci wynagrodzenia,diety,ekwiwalentu jest zwykłym pospolitym złodziejem i jak złodziej będzie sądzony.
  ARiMR do natychmiastowej likwidacji!!!!!!!!!!!!Dopłaty dla rolników przez Urzędy Gmin!!!!!!!
 • Marcin Bustowski 2015-04-14 12:47:47
  Pani Redaktor na jaką pomoc można liczyć w ARiMR. Przecież to niedokształcone towarzystwo. Kierowniczka niema bladego pojęcia po co tam jest. ARiMR potrafi tylko niszczyć rolników. Nic więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A gdzie Izby Rolnicze z PSL. Gdzie Pan Szmulewicz Prezes Krajowej Izby Rolniczej. Bankietować się tylko potrafią. A ja ich wszystkich na tyłkach usadzę jak wyślę skargę na ARiMR do komisji Europejskiej.
  Rolnikom zarzucają tworzenie sztucznych warunków. A na jakiej podstawie i w opariu o jakie prawo działa ARiMR. Tam już dawno powinno być CBA. Ja mam na nich dowody i niech mnie bardziej wyprowadzą z równowagi to Europejski Trybunał Obrachunkowy dostanie gotowca na ręce odemnie oraz Premierzy Krajów Państw Członkowskich gdzie idzie kasa. A duża jej część nie idzie do rolników .
  Tą kierowniczkę z Jeleniej Góry za te jej numery jako Minister dawno bym wywalił z ARiMR. Dlaczego Prezes Gross przyzwala na takie numery????????????????//

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.232.54
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!