PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

30 lat mieszkałem we wsi, na dwa lata musiałem się przemeldowaqć do gminy obok po czym wruciłem z meldunkiem z powrotem i tak do tej pory. Miałem i mam ziemie po rodzicach i swoje. Jak stanołem do przetargu agencyjnego to pajace mnie odrzucili bo nie miałem ciągłości 5 lat zameld. |Co za bzdura!!! no i musiałem kupić na rodziców. I po co te kombinacje !!? A teraz nagle widzą problem. Banda Gamo...i.

zirytowany, 2015-07-22 22:45:23

Wzbudza refleksję likwidacja obowiązku meldunkowego od stycznia 2016 roku w Polsce. Czy w tej sytuacji problem stanie się nieaktualny czytaj : obcokrajowcy jak też obywatele polscy będą mogli w "inny sposób" potwierdzać stabilność zamieszkiwania w danym rejonie ? Czy tak naprawdę zniesienie obowiązku meldunkowego nie jest działaniem wymuszonym przez Brukselę w celu umożliwienia łatwiejszego dostępu do polskiej ziemi a nie jak to mówił eks-premier likwidacją niepotrzebnego obowiązku określanego jako "relikt prl-u" ?

łoś, 2015-04-28 08:08:46


A ja proponuję i bardzo zachęcam przed tak ważnymi wyborami- Prezydenta jak i Parlamentarnymi a dowiecie się co nas czeka:
1. Dr. Radth - Polityczne perspektywy UE / tłumaczenie literowe PL 1 godz. 32 min./
2. Kto rządzi Unią Europejską /1 godz. 25 min. - lektor/
3. Dzisiejsza brukselska Unia Europejska
4 Kartel farmaceutyczny /odcinki 1,2,3 i 4 po 15 minut tł. literowe PL/
5 Wywiad z Dr. Mathiasem Radthem przeprowadzonym przez BCN / 35 min napisy PL/
6. Walter Hasllstein - wybitny nazistowski prawnik i główny arhitekt UE /tekst polski/
7. Wezwanie Dr. Radtha do mieszkańców Niemiec, Europy i świata /tłumaczenie literowe/
8. Nazistowskie korzenie brukselskiej UE /jest to recenzja wydanej książki o tym tytule do
nabycia na Allegro trzech autorów 277 stron/
Ponadto dostępne publikacje autorstwa Henryka Pająka pt. - Polska w bagnie, Złodzieje milionów, Bestie końca czasu, A naród śpi oraz Piąty rozbiór Polski.
Dowiecie się przed czym ostrzegał były wice- minister rolnictwa Pan Jacek Soska jeżdżąc po kraju z prelekcjami, ale kto Go słuchał.
Dzisiaj wielkie rozczarowanie. Miał być dobrobyt. Młodzież miała zagwarantowaną pracę. Chłopu polskiemu Unia miała gwarantować fury pieniędzy, a to wszystko jakim kosztem?
Po tej lekturze w zbliżających się wyborach i jednych i drugich w jesieni zagłosujmy głową a nie nogami. Pozdrawiam.

Rolnik z Wielkopolski, 2015-04-18 00:06:30

Niestety, należy się spodziewać, że kwestia sprzedaży polskiej ziemi dla obcokrajowców nie zostanie uregulowana w formie umożliwiającą jej ochronę przed nadmiernym wykupem przez zachodni kapitał. Problem istnieje nie od dzisiaj, a rząd już dawno powinien tą kwestię rozwiązać. 2015 to rok wyborczy, więc nie spodziewajmy się zmian. Aby napisać dobrą ustawę potrzeba dobrej woli i wiedzy, a w kompetencje tego rządu i M. Sawickiego od dawna już nikt nie wierzy.

KrstianM, 2015-04-17 10:53:35

dlaczego nie można dodać komentarza pod art Czy Grzegorz zastosował już Axial? i do tego zostały usunięte komentarze wczorajsze

miki, 2015-04-16 22:23:25

Polak aby kupić grunt musi być zameldowany w tej samej gminie lub sąsiedniej i spełnić jeszcze kilka innych wymogów ,a Niemiec który walczył z polskim narodem będzie kupował gdzie mu się podoba

okupant, 2015-04-16 22:04:11

Z tym meldunkiem to naprawdę jest problem. Mm z tym problem, przejąłem gosp. po rodzicach, całe życie na to czekałem, mieszkam 12km od gosp. ale już w innej gminie co grunty, pozwolą mi na zakup ziemi? Hm, czekam na decyzję z ANR.. Przejąłem grunty dzierżawione od ANR, przejąłem prawa i obowiązki wynikające w umów dzierżaw, ale nie jestem zameldowany w gminie w której mam gosp. rolne. Chore !!!

vdan, 2015-04-16 20:38:21

Sawicki gada głupoty. Niech go już w.y.p.i.e.r.d.o.l.ą do lamusa z geriatrią i zrobią miejsce dla jakiegoś młodszego kumatego persona !

rolnik postępowy, a nie PSLowski ciołek i gamoń !, 2015-04-16 18:14:53

Jeśli przyjąć, że "wyprodukowanie" młodego człowieka od poczęcia do dwudziestu kilku lat, w tym jakaś szkoła kosztuje ok. 250 000 - 300 000 zł skromnie licząc, to eksportując ponad 3 mln gotowych pracowników wspomogliśmy Europę kwotą ocierającą się o BILION złotych.
Trzeba o tym pamiętać rozważając bilans unijnych "dobrodziejstw".

bac56, 2015-04-16 16:43:21

więcej musisz żebrać leniu o dopłaty to znowu coś miastu ukradna dla ciebie

partia miejska, 2015-04-16 15:57:15

Partia miejska, gdzie jesteś?

twój psychiatra, 2015-04-16 15:01:04

Ta unija doprowadza do destabilizacji gospodarki ,przemysłu, rolnictwa , lasów , a także poszanowania własności i godności obywateli polskich , zaś słuzy li tylko zdzieraniu haraczu z Polski tzw. składki do unii , która to składka oraz inne związane koszty unijne wielokrotnie przewyższa to co z uniii otrzymujemy ! Nasi przodkowie walczyli o każdy skrawek ziemi przelewając krew za wolność i niepodległośc , zaś nasi politycy sprzedali Poskę temu diabłu unijnemu za obietnice stołków , pensji w europarlamencie itp. CZYLI OSZUKALI NARÓD POLSKI POSUWAJĄC SIE DO ZDRADY POLSKI, W TYM TEŻ NIE PRZESTRZEGANIE KONSTYTUCJI POLSKI , ODEBRANIE PRAW POLAKOM CZYLI WYRAZILI ZGODĘ NA GOSPODARCZĄ ANEKSJĘ POLSKI PRZEZ LOBBY UNIJNE, KTÓRE TOJEST PAZERNE TAK JAK DOTYCHCZASOWI OKUPANCI POLSKI !

I TAKA JEST PRAWDA, 2015-04-16 13:44:37BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jenofranio

saletra wysiana a tu zima na  całego  i co z tym azotem     

ostropestka

U nas też 1900