PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

30 lat mieszkałem we wsi, na dwa lata musiałem się przemeldowaqć do gminy obok po czym wruciłem z meldunkiem z powrotem i tak do tej pory. Miałem i mam ziemie po rodzicach i swoje. Jak stanołem do przetargu agencyjnego to pajace mnie odrzucili bo nie miałem ciągłości 5 lat zameld. |Co za bzdura!!! no i musiałem kupić na rodziców. I po co te kombinacje !!? A teraz nagle widzą problem. Banda Gamo...i.

zirytowany, 2015-07-22 22:45:23

Wzbudza refleksję likwidacja obowiązku meldunkowego od stycznia 2016 roku w Polsce. Czy w tej sytuacji problem stanie się nieaktualny czytaj : obcokrajowcy jak też obywatele polscy będą mogli w "inny sposób" potwierdzać stabilność zamieszkiwania w danym rejonie ? Czy tak naprawdę zniesienie obowiązku meldunkowego nie jest działaniem wymuszonym przez Brukselę w celu umożliwienia łatwiejszego dostępu do polskiej ziemi a nie jak to mówił eks-premier likwidacją niepotrzebnego obowiązku określanego jako "relikt prl-u" ?

łoś, 2015-04-28 08:08:46


A ja proponuję i bardzo zachęcam przed tak ważnymi wyborami- Prezydenta jak i Parlamentarnymi a dowiecie się co nas czeka:
1. Dr. Radth - Polityczne perspektywy UE / tłumaczenie literowe PL 1 godz. 32 min./
2. Kto rządzi Unią Europejską /1 godz. 25 min. - lektor/
3. Dzisiejsza brukselska Unia Europejska
4 Kartel farmaceutyczny /odcinki 1,2,3 i 4 po 15 minut tł. literowe PL/
5 Wywiad z Dr. Mathiasem Radthem przeprowadzonym przez BCN / 35 min napisy PL/
6. Walter Hasllstein - wybitny nazistowski prawnik i główny arhitekt UE /tekst polski/
7. Wezwanie Dr. Radtha do mieszkańców Niemiec, Europy i świata /tłumaczenie literowe/
8. Nazistowskie korzenie brukselskiej UE /jest to recenzja wydanej książki o tym tytule do
nabycia na Allegro trzech autorów 277 stron/
Ponadto dostępne publikacje autorstwa Henryka Pająka pt. - Polska w bagnie, Złodzieje milionów, Bestie końca czasu, A naród śpi oraz Piąty rozbiór Polski.
Dowiecie się przed czym ostrzegał były wice- minister rolnictwa Pan Jacek Soska jeżdżąc po kraju z prelekcjami, ale kto Go słuchał.
Dzisiaj wielkie rozczarowanie. Miał być dobrobyt. Młodzież miała zagwarantowaną pracę. Chłopu polskiemu Unia miała gwarantować fury pieniędzy, a to wszystko jakim kosztem?
Po tej lekturze w zbliżających się wyborach i jednych i drugich w jesieni zagłosujmy głową a nie nogami. Pozdrawiam.

Rolnik z Wielkopolski, 2015-04-18 00:06:30

Niestety, należy się spodziewać, że kwestia sprzedaży polskiej ziemi dla obcokrajowców nie zostanie uregulowana w formie umożliwiającą jej ochronę przed nadmiernym wykupem przez zachodni kapitał. Problem istnieje nie od dzisiaj, a rząd już dawno powinien tą kwestię rozwiązać. 2015 to rok wyborczy, więc nie spodziewajmy się zmian. Aby napisać dobrą ustawę potrzeba dobrej woli i wiedzy, a w kompetencje tego rządu i M. Sawickiego od dawna już nikt nie wierzy.

KrstianM, 2015-04-17 10:53:35

dlaczego nie można dodać komentarza pod art Czy Grzegorz zastosował już Axial? i do tego zostały usunięte komentarze wczorajsze

miki, 2015-04-16 22:23:25

Polak aby kupić grunt musi być zameldowany w tej samej gminie lub sąsiedniej i spełnić jeszcze kilka innych wymogów ,a Niemiec który walczył z polskim narodem będzie kupował gdzie mu się podoba

okupant, 2015-04-16 22:04:11

Z tym meldunkiem to naprawdę jest problem. Mm z tym problem, przejąłem gosp. po rodzicach, całe życie na to czekałem, mieszkam 12km od gosp. ale już w innej gminie co grunty, pozwolą mi na zakup ziemi? Hm, czekam na decyzję z ANR.. Przejąłem grunty dzierżawione od ANR, przejąłem prawa i obowiązki wynikające w umów dzierżaw, ale nie jestem zameldowany w gminie w której mam gosp. rolne. Chore !!!

vdan, 2015-04-16 20:38:21

Sawicki gada głupoty. Niech go już w.y.p.i.e.r.d.o.l.ą do lamusa z geriatrią i zrobią miejsce dla jakiegoś młodszego kumatego persona !

rolnik postępowy, a nie PSLowski ciołek i gamoń !, 2015-04-16 18:14:53

Jeśli przyjąć, że "wyprodukowanie" młodego człowieka od poczęcia do dwudziestu kilku lat, w tym jakaś szkoła kosztuje ok. 250 000 - 300 000 zł skromnie licząc, to eksportując ponad 3 mln gotowych pracowników wspomogliśmy Europę kwotą ocierającą się o BILION złotych.
Trzeba o tym pamiętać rozważając bilans unijnych "dobrodziejstw".

bac56, 2015-04-16 16:43:21

więcej musisz żebrać leniu o dopłaty to znowu coś miastu ukradna dla ciebie

partia miejska, 2015-04-16 15:57:15

Partia miejska, gdzie jesteś?

twój psychiatra, 2015-04-16 15:01:04

Ta unija doprowadza do destabilizacji gospodarki ,przemysłu, rolnictwa , lasów , a także poszanowania własności i godności obywateli polskich , zaś słuzy li tylko zdzieraniu haraczu z Polski tzw. składki do unii , która to składka oraz inne związane koszty unijne wielokrotnie przewyższa to co z uniii otrzymujemy ! Nasi przodkowie walczyli o każdy skrawek ziemi przelewając krew za wolność i niepodległośc , zaś nasi politycy sprzedali Poskę temu diabłu unijnemu za obietnice stołków , pensji w europarlamencie itp. CZYLI OSZUKALI NARÓD POLSKI POSUWAJĄC SIE DO ZDRADY POLSKI, W TYM TEŻ NIE PRZESTRZEGANIE KONSTYTUCJI POLSKI , ODEBRANIE PRAW POLAKOM CZYLI WYRAZILI ZGODĘ NA GOSPODARCZĄ ANEKSJĘ POLSKI PRZEZ LOBBY UNIJNE, KTÓRE TOJEST PAZERNE TAK JAK DOTYCHCZASOWI OKUPANCI POLSKI !

I TAKA JEST PRAWDA, 2015-04-16 13:44:37BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

barts

Pewnie około 10 sierpnia jak desykacja go wykończy,  pszenica jara to nawet nie myślę kiedy będzie. Dobrze że mam Arkadie to grzyby...

jarki

To ten rzepak z samosiewów tak się trzyma ??