PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Ludzie, usłyszałem w TV to nawet się ucieszyłem... Ale do czasu, jak zacząłem się wgłębiać w te idiotyzmy!!! Przecież ta ustawa jest g....o warta, kolejny bubel bez sensu, choćby samo ograniczenie do gospodarstwa i targowisk!!!
I dlaczego wyłączono "działy specjalne" ?!? To jajka, którymi na niewielką skalę handluję, nie mogą być "sprzedażą bezpośrednią", "produktem lokalnym" ?!?!? Ja pier...lę, w jakim kraju my żyjemy?!? O co tym idiotom na górze chodzi? Żeby "rozjechac" ten naród, skądinon, jęsli da nam się odpowiednie warunki, przedsiębiorczy, mądry i umiejący sobie radzić?!?
Co musi się stać, żeby ten burdel na górze został sprzątnięty? Prawdziwa rewolucja? Taka z szubienicami i gilotynami, ulicami pełnymi krwi?!?

Zjawy, 2015-04-25 15:24:25

Ta ustawa nie jest potrzebna chłopu a tylko fiskusowi taka prawda jako bat na tego pierwszego- PSL sprzedało chłopa za judaszowe srebrniki.

smoku, 2015-04-21 18:38:03

Projekt ministerialny. Czegoż można było się spodziewać. PSL-owski. Ależ oni się natrudzili ażeby coś takiego stworzyć. Coś niespotykanego ich zdaniem w dziejach rolnictwa polskiego. W mediach posługują się bredniami i kłamstwem mając chłopa polskiego dalej za tumana, którego można okłamać i oszukać. Wy biurokraci, spece od rolnictwa jak się mamicie zadajcie sobie proste pytanie: Kto komu służy. Odnosi się to również do Pań i Panów parlamentarzystów ot chociażby takiego Walkowskiego z ostatniego niedzielnego programu TYDZIEŃ. Region kaliski mając dwóch takich PSL-w głosował chyba nogami. Koledzy z kaliskiego podziękujcie temu Izbowcowi i zarazem obszarnikowi za taką "wdzięczność". Pan doktor od ziemniaków wszechwładny minister rolnictwa Sawicki zapomniał, że on nam służy nie my jemu, jest z wyboru. Bredzi, kłamie bo to nie tylko będzie 2%, a łącznie z VAT7% dla nieprzetworzonych i 10% dla przetworzonych jak np. kapusta kiszona czy ogórek kwaszony - ewidencjonowana sprzedaż a dalej w zamyśle kasa fiskalna, co może nie.Tak pomału małymi krokami każdego do pełnej rachunkowości. Należy się także przypomnieć bez mózgom, że rolnik podatek płaci. Zobaczymy co na to Pan Prezydent panujący Komorowski. Proponuję internet i tematy, i bardzo zachęcam przed tak ważnymi wyborami- Prezydenta jak i Parlamentarnymi a dowiecie się co nas czeka a co już mieliśmy i mamy. /po niżej tematy skopiować lub przepisać dla nie zapomnienia/
1. Dr. Radth - Polityczne perspektywy UE / tłumaczenie literowe PL 1 godz. 32 min./
2. Kto rządzi Unią Europejską /1 godz. 25 min. - lektor/
3. Dzisiejsza brukselska Unia Europejska
4 Kartel farmaceutyczny /odcinki 1,2,3 i 4 po 15 minut tł. literowe PL/
5 Wywiad z Dr. Mathiasem Radthem przeprowadzonym przez BCN / 35 min napisy PL/
6. Walter Hasllstein - wybitny nazistowski prawnik i główny arhitekt UE /tekst polski/
7. Wezwanie Dr. Radtha do mieszkańców Niemiec, Europy i świata /tłumaczenie literowe/
8. Nazistowskie korzenie brukselskiej UE /jest to recenzja wydanej książki o tym tytule do
nabycia na Allegro trzech autorów 277 stron/
GDZIE MA BYĆ TEN DOBROBYT

Rolnik z Wielkopolski, 2015-04-21 00:08:11

Kto sprzedawał to i nadal będzie i ta ustawa nie jest jemu do niczego potrzebna więc to jest tylko sposób na udupienie chłopa przez pazernego fiskusa i nic więcej.

smoku, 2015-04-20 11:15:17

WEZWANIE DO OBRONY KONIECZNEJ W STANIE NAJWYŻSZEGO ZAGROŻENIA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ !

Łowicz, 14.04.2015r.
Maria Bejda, Teresa Wojda
Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze https://wojdabejda.wordpress.com/2015/04/02/polski-obywatelski-ruch-oporu-wzywa-do-realizacji-dekretu-o-wypowiedzeniu-posluszenstwa-okupacyjnym-organom-w-polsce/

Drodzy Rodacy !

Jako przedstawicielki Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu, broniące Narodu Polskiego w Polsce i na forum międzynarodowym a jednocześnie każda z osobna jako Suweren, spełniamy moralny obowiązek wystąpienia z niniejszym apelem do rodowitych Polaków, boleśnie doświadczających w warunkach pozornego pokoju skutków agresji na Polskę, zawojowania jej terytorium i podstępnego ludobójstwa na Narodzie Polskim. W stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej zwracamy się z apelem o pilne rozpowszechnianie Dekretu przywódcy Narodu Polskiego Tadeusza Cichockiego z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa żydowskiemu okupantowi w Polsce. W okolicznościach mnożenia się różnych złudnych i podstępnych inicjatyw fałszywych obrońców Narodu Polskiego wzywamy rodowitych Polaków do powszechnego zjednania się i zastosowania się do Proklamacji T.Cichockiego z 02.11.2014r. o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena-Naród Polski oraz Dekretu z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa żydowskiemu okupantowi w Polsce.

Tylko w interesie okupanta żydowskiego jest wyprowadzenie bezbronnego Narodu Polskiego na ulice i daremny rozlew polskiej krwi !

Potępiamy z całą mocą wszelkie próby wyprowadzania i wychodzenia w bezpośredni kontakt z okupantem, uzbrojonym we wszelkie techniki zniewalania i niszczenia Narodu Polskiego !

Wzywamy do bojkotu wyborów w dniach 10 i 24 maja 2015r.

Wzywamy do wypowiedzenia posłuszeństwa żydowskiemu okupantowi w Polsce z dniem 1 czerwca 2015r. oraz do działania w obronie koniecznej w zakonspirowanych oddziałach, według wskazań przywódcy Narodu Polskiego Tadeusza Cichockiego. W stanie najwyższego zagrożenia Naszej Ojczyzny szczególnie apelujemy do Matek -Polek o zmobilizowanie mężów, synów, córek do działania w zakonspirowanych Oddziałach Obrony Koniecznej Narodu Polskiego oraz Trybunałach Ludowych zgodnie ze wskazaniami Dekretu Tadeusza Cichockiego z 02.04.2015r. : “Wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom państwa. Dekret zwierzchnika władzy Rzeczypospolitej Polskiej”, http://www.tcichocki.pl/20150402_Wypowiedzenie_posluszenstwa_organom_panstwa.pdf

Maria Bejda, Teresa Wojda Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie” Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

lowobywatel, 2015-04-19 15:20:16

swiat tworza ludzie , a skoro sa głupi to i swiat coraz głupszy

wiola, 2015-04-18 21:11:53

Upiekłam drożdżówkę,mniam, jak ją podaruję też muszę wpisać.....i odprowadzić podatek..:) od darowizny.
Ten świat jest coraz głupszy. Ludzie wolności dajcie mi.

z.., 2015-04-18 19:59:44

Dużo mowy o niczym a może by przedstawić na jakiej zasadzie będzie to działało w praktyce ? Czy jeśli rolnik zechce uczestniczyć w takim programie będzie podlegał kontroli skarbowej ? Będzie musiał prowadzić rachunkowość ?
Na razie z tego co się orientuje to będzie wyglądało na takiej samej zasadzie jak prowadzenie zwykłej firmy . Co z sanepidem itd. ?

2 kg kiełbasy , 2015-04-18 19:51:27BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Artykuł nijak się ma do rzeczywistości autora zapraszam do siebie  Przyjmowanie tych wartości było by dobre ale w poprzednich latach...

imen

Rzepaki które dostały RSM wyglądają tragicznie są spalone , na razie na rzepak podałem 300 kg yary mili i 150 saletry RSM pojedzie jak...